Search results

+
  1. V

    [Bug] Mission "Cyberpsycho Sighting: The Wasteland" Does not show up

    I'm not sure on what stage of main quest you are, but I also didn't have this quest available until I completed "Life During Wartime" (technically the third quest after going to Rogue). Prior to that I also found Evelyn Parker (whichever quest that was) and got Takemura to Wakako (also whichever...
  2. V

    Wiedźmin 3 - system craftingu

    Najpierw zużywa wytrzymałość a jeśli jej nie ma lub wyczerpała się w trakcie korzysta z punktów adrenaliny.
  3. V

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Do samej muzyki nie mam zarzutów poza tym, że mogłaby grać częściej. Mam natomiast zastrzeżenia do płytki OST, która... ma utwory nazwane identycznie jak OST pierwszego Wiedźmina mimo, że na okładce jest kompletnie co innego.
  4. V

    Wasze wrażenia, oceny, recenzje

    1. Rozwój postaci: Jak dla mnie całkowicie chybiony pomysł. 20 punktów, żeby odblokować Młynek coby mnie utopce nie zjadły żywcem? M'kay. W W1 odblokowywało się dodatkowy cios w combo co drugi poziom, tutaj trzeba przynajmniej 15 poziomów, żeby odblokować cokolwiek. Mutageny, też nie wiem w...
  5. V

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Z nieścisłości należy dodać, że w pewnym momencie Ciri traci amulet... po czym ciągle go ma. Poza tym brakuje mi zakończeń, np. poza Keirą Metz tylko Yen LUB Triss są wspomniane. Nie ma słowa o Zoltanie, Jaskrze, żadnej innej czarodziejce z Loży.
  6. V

    [SPOILER] Broda Geralta na Skellige a Yennefer - dość oczywista nieścisłość.

    Właśnie to brzmi dziwnie, bo cały dialog ma formę teraźniejszą - tak jakby Geralt miał w tym momencie brodę.
  7. V

    [SPOILER] Broda Geralta na Skellige a Yennefer - dość oczywista nieścisłość.

    [SPOILER] Broda Geralta na Skellige a Yennefer - dość oczywista nieścisłość. Miałem się stawić na stypę w zamku. Jak to wiadomo na takie okazje trzeba się wystroić i tym podobne. Ogoliłem Gerwanta, ubrałem go w garniak i poszliśmy na imprezę. A potem Yen zapytała mnie "A więc o co chodzi z...
Top Bottom