Search results

+
  1. Hiobe

    Aktualizacja 9.6 — lista zmian

    jejku widzę że znowu karty dla NG to znowu meme karty... w porównaniu do OP kart innych frakcji... od prawie roku przestałem grać NG bo stwierdziłem że jest nudne, słabe i monotonne, na jedno kopyto, wciąż trzeba grać te same karty bo inne się po prostu nie nadają na OP decki innych nacji (gdzie...
  2. Hiobe

    WitcherCon zawitał do GWINTA!

    jest coś za oglądanie ?
  3. Hiobe

    Aktualizacja 9.0 — lista zmian

    RIP Gwent OPEN ? :shrug:
  4. Hiobe

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    ja wciąż nie rozumiem jak to jest możliwe że w XXI wieku, w 2021 roku tak duża firma nie potrafi prowadzić skutecznie social mediów, że to tak wciąż leży i kwiczy! że w porę i na czas aktualizować swoich stron z własnymi grami :) Ba! do tego w dobie pandemii gdzie teraz dosłownie wszystko żyje i...
  5. Hiobe

    Aktualizacja 9.0 — lista zmian

    :oops::sad::cry::giveup: szkoda że w piątek, no i że dowiedziałem się o tym wracając mpk z pracy :( jest wieczór i nawet daily q nie da rady zrobić :(
  6. Hiobe

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    te zmiany NR.. dlaczego nie dali takiego czegoś NG ? chyba bardziej by to pasowało, jako że NG już ma zalążki pod archetyp układania talii, z tym że to praktycznie losowe jest, a NR dostaje od zera archetyp który powinien być rozwinięty w NG... ciekawe co im dadzą w kolejnym patchu? archetypy...
  7. Hiobe

    Aktualizacja 9.0 — lista zmian

    +1 NR ma teraz lepsze karty niz NG co do manipulacji talią, generalnie jak patrzę na te "nowe karty" NR i na ich "odpowiedniki" NG to jakaś przepaść jest!, zaraz cały deck NG będzie memem, bo 3/4 community nienawidzi NG jak PiS nienawidzi PO albo i gorzej a Twórcy jedynie co robią od 2ch lat to...
  8. Hiobe

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    no niestety albo stety, nie korzystam z Twittera ani discorda :( ale dzięki za pomoc i grafiki :)
  9. Hiobe

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    dziękuję, jest to na stronie i przeoczyłem czy skąd to wziąłeś?
  10. Hiobe

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    jestem polakiem, gra jest polska i na polskiej stronie gry, prezentującej dodatek, chciałbym żeby to było dodawane/tłumaczone jak już odkrywają nowe karty itd... eh jak zwykle wyhuhane na polaków... w sensie to nie powinno tak, być, tyle czasu mija i nic się nie zmienia w tej kwestii... nie...
  11. Hiobe

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    jest gdzieś na stronie dodatku wytłumaczone nowe archetypy czy musze używać googla i przeczesywać internety o co w tym chodzi? chodzi mi o Sabat, Cierpliwość itd..
  12. Hiobe

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    czy twórcy gry są w stanie choć raz wypuścić podróż bez bugów? ja rozumiem że to trudne i cieżkie, ale mam wrażenie że produkcja CDPR stacza się na potęgę pod względem jakości i dopracowania... serio, z podróży na podróż jest coraz gorzej, kiedyś na początku były bugi, a potem już całkiem...
  13. Hiobe

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    no zmiany ok, dobrze że są. Ja natomiast proszę o jedno, niech ta podróż będzie choć trochę podobna do tych sprzed Yennefer, chodzi mi o kontrakty (dużo więcej było w poprzednich niż w tej z Yen) lepiej dopracowana i te "nowe" kostiumy i dodatki faktycznie nimi były a nie tylko zmianą koloru...
  14. Hiobe

    Błędy nowego dodatku

    chyba był jakiś fix, od dziś mi nalicza już poprawnie kontrakty :)
  15. Hiobe

    Błędy nowego dodatku

    zaliczyło Ci z zamaskowanym Roninem? kurcze chyba próbowałem i nie działało, sprawdzę jeszcze raz... grałeś rankedy czy zwykle? btw znalazłem i napisałem ticketa, dostalem odp ze jest corona i maja sporo zgloszen i ze zajma sie tym za kilka tygodni :D 1607637152 sprawdziłem teraz 2 gry...
  16. Hiobe

    Przegięta karta "wij" insektoid potwory

    ja też z Wijem nie mam problemu, już bardziej denerwują mnie op elfy z przesuwaniem...
  17. Hiobe

    Błędy nowego dodatku

    nigdy nie miałem potrzeby w jakiejkolwiek grze zgłaszania blędów :D wiec nie wiem gdzie to się robi, ale dobrze, przeczeszę grę i poszukam :P
  18. Hiobe

    Błędy nowego dodatku

    nie działa mi kontrakt na 20 gier z awatarem "Ronin" ten za 54lvl podróży. rozegrałem z założonym kilka rankedów i zwykłych, potem zmieniłem na zielony mutagen (ten działa), potem znowu na niego i nie zalicza mi ani jednej gry... btw. gdzie to zgłaszać?
  19. Hiobe

    Błąd z beczkami nowego dodatku.

    pewien strimer kupił 307 beczek a dostał 921 :D w cenie 307, więc coś tam było dziś nie halo
  20. Hiobe

    Błędy nowego dodatku

    nie ma opisów w drzewku szkoły niedźwiedzia, nie wiem czy nie zdążyli dodać czy ktoś zapomniał ? (chodzi o tą historyjkę za skrzynie i zwoje)
Top Bottom