Search results

+
  1. Solace97

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Mówisz o najlepszy okresie (w sensie liczby graczy) bety. Okres październik 2017 - marzec 2018 roku. Potem szybko to spadało i w top 3k bardzo szybko można było się znaleźć - wystarczało te kilkadziesiąt gier bez ujemnego winratio.
  2. Solace97

    Fał jak Fancasting

  3. Solace97

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Zrobiłbyś może wykres zależności swojej pozycji w rankingu od czasu? Chyba fajnie by to wyglądało (możesz wklejać go do pierwszego postu i edytować codziennie), a i informacje nie ginęły by w natłoku przyszłych postów.
  4. Solace97

    Ostatni patch. Zniknięcie kolekcji.

    Pisałeś z tym do supportu bezpośrednio?
  5. Solace97

    Wymiana kart

    -jeśli to ty zaczynasz w pierwszej rundzie to masz możliwość wymiany do 3 kart zamiast do 2 -ilość możliwych wymian kart przed drugą i trzecią rundą to: do 2 kart, chyba że poprzednią rundę zakończyłeś z liczbą kart na ręce większą niż 7 - wtedy użyj tego wzoru (X-5), gdzie X to liczba kart na...
  6. Solace97

    Jan Calveit zwycięża Pojedynek Dowódców!

    Tu już inny problem, że mamy system comiesięcznych patchy i dane z większych przedziałów czasu częściowo się dezaktualizują. Ja się domyślam, że w tym wypadku dane były nawet od początku roku brane i to pozwoliło na wybranie faktycznie najrzadziej granych dowódców na przekroju kilku patchy...
  7. Solace97

    Jan Calveit zwycięża Pojedynek Dowódców!

    Nigdy nie bierze się danych najświeższych i z tak krótkiego okresu (jeden tydzień) w celu określenia jakiegokolwiek zjawiska, bo te dane nie są miarodajne.
  8. Solace97

    Szał a Shilard czyli niekonsekwencja w działaniu kart.

    Chyba już to poprawili. Teraz można przeciągać kartę z ręki na cmentarz (bez potrzeby szukania tego pixela) albo kliknąć na kartę i kliknąć na cmentarz. Przynajmniej ja nie mam z tym żadnych problemów.
  9. Solace97

    Instalator Wiedźmin 2

    Spróbuj zrobić dokładnie tak jak opisałem (u mnie kiedyś to zadziałało): 1. wchodzimy na stronę: http://www.gog.com/witcher/backup 2. wklepujemy kod z odwrotu instrukcji do gry (klucz rejestracyjny secuROM) - pamiętajmy o poprawności, pauzy pomiędzy sekwencjami znaków, dokładne rozpoznanie 1 i...
  10. Solace97

    BUG z wyrzuceniem karty, proszę zbanujcie chociaż na kilka dni graczy tego typu

    Dokładnie patrząc po tabeli rankingowej to remisy nie przekraczają 5% z rozegranych gier. Ten gość ma prawie 20% gier zakończonych remisem. Ale CDPR ma te dane, więc na pewno będą wyciągane konsekwencje wobec takich graczy.
  11. Solace97

    Gdzie znajdę opis aktualizacji 2.1.1?

    To tylko jakieś moje zwidy, czy karty złote dostały teraz fajny efekt cząsteczkowy (złoty pyłek) podczas trafiania na stół? Nie pamiętam, żeby coś takiego było wcześniej.
  12. Solace97

    Główna taktyka Gwinta: "Kto lepiej dobierze"

    @ghs no nie ukrywając na tym polega Gwint: zbuduj talię dobierz karty odpowiednio na 1/2/3 rundę i wykorzystaj założony w nich potencjał. Tylko nie zapominaj, że to ty decydujesz jakie karty mają zaważyć o twojej wygranej. Jeśli jest to jedna/dwie karty, do tego złote i drogie w prowizji to...
  13. Solace97

    Bardzo niebezpieczny bug. Zwłaszcza na PRO.

    Jeśli ten problem jest na tyle zawiły, że nadal nie uporano się z jego fixem to wystarczy na razie oficialny komunikat, że wykorzystywanie tego buga będzie wiązało się z banem i 90% osób, które mogłaby z tego skorzystać zastanowią się dwa razy.
  14. Solace97

    Zmiana położenia przycisku GG... :(

    Nie miałem żadnego problemu z zauważeniem tego przycisku. Nie miałem nawet odruchu naciśnięcia w poprzednią jego pozycję. Kilka gier i nikt nie będzie już nawet pamiętał gdzie był stary przycisk.
  15. Solace97

    Sezon Żmii!

    Ja muszę pochwalić za kolejny genialny tryb sezonowy :D. Kto by pomyślał, że Gwint jest tak elastyczny dla dodatkowych, ciekawych zasad. Wziąłem swoją starą talię Gernichory z Jennikiem (8 wygranych z rzędu) i powiem, że z pożeraniem potworów i ich pokrzepieniem chyba tylko KP może konkurować.
  16. Solace97

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Statystycznie będziesz widział swoją mapę 50% razy na red coinie. To miłe urozmaicenie raczej :)
  17. Solace97

    Czy trzy rundy partii gwinta naprawdę nadal mają sens?

    Uważasz, że dominującym czynnikiem przygotowania na następne rundy jest wzmocnienie kart na ręce? Każde działanie podjęte w pierwszej rundzie mające na celu zwiększenie ilości punktów jakie jesteśmy wstanie wygenerować w kolejnych rundach jest tak samo istotne jak prosty przykład wzmocnienia...
  18. Solace97

    Czy trzy rundy partii gwinta naprawdę nadal mają sens?

    Odpowiedź sam zawarłeś w swojej wypowiedzi. Każda frakcja/archetyp ma swój pomysł na rozegranie 3 rund w Gwincie i rozbicie siły na poszczególne rundy. Cały koncept gry się o to opiera. Tak samo opóźnione dobory w 2 i 3 rundzie, gdzie wcześniej mamy szansę na skrócenie decku.
  19. Solace97

    Zrobcie wreszcie porządek ze spamami efektow specjalnych!

    Byłby to problem dla gry jeśli takie talie byłyby powszechne. Na szczęście nie ma na to takiej możliwość bo to typ talii, która ma rację bytu tylko jako niszowa w mecie. Przy większej popularyzacji deck po prostu będzie bardzo łatwo kontrowany, gracze zauważą zaniżoną skuteczność unitless talii...
  20. Solace97

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Ciekawe, ja 9 listopada 2018. Nie pamiętam czym grałem wtedy, ale możliwe, że był jakiś deck, który łatwiej niż teraz mógł to zrobić. Obecnie istnieją wciąż comba, które taką różnicę punktową mogą wygenerować w 3 rundzie: na pewno coś z królestw północy z Hubertem.
Top Bottom