Search results

+
  1. S

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Tak, to jest świetna sprawa. Ale do licha, ile razy może wypadać Geralt, zwłaszcza, że dostajemy go, w wersji animowanej w podstawowej wersji gry!
  2. S

    Wolne zaproszenie do bety - lista oczekujących

    Ja nie jestem żadnym YT'berem, żadnym znanym gościem, mam jeden adres email na który się zarejestrowałem, a kluczyk dostałem od razu po rozpoczęciu beta testów. Co więcej, na początku gra mi się nawet nie podobała, więc poczekała sobie tydzień na "lepsze czasy". No i jednak.. po tym czasie...
  3. S

    Gwint - opinia i komentarz do obecnego stanu gry.

    Gwint - opinia i komentarz do obecnego stanu gry. Witam. Chciałbym pogratulować developerom i producentom gry świetnego startu w temacie Cyfrowych Kolekcjonerskich Gier Karcianych. Gwint już teraz oferuje bardzo dużo, mam zaledwie przegrane te 10 godzin, ale jestem pod wrażeniem. Przede...
  4. S

    Kiedy patch 1.12 ?

    Mnie dziwi co Wam tak ścina, sam mam następujący zestaw (składany pod koniec 2013 roku poza kartą graficzną): MSI Z87 Mpower i7 4770K (bez kręcenia 3.5Ghz) 16G RAM 1600 Mhz Dysk SDD 840 ProSeries 240G, ale grę mam na dysku WD 1500 MB Green (!) Zasilacz Tagan 650W Jedyne co dołożyłem w tym roku...
Top Bottom