Search results

+
  1. J

    Najtrudniejsza decyzja w grze - opinie. UWAGA SPOILERY!

    Najtrudniejsza decyzja w grze - opinie. UWAGA SPOILERY! Przechodzę grę po raz trzeci tym razem z dodatkiem Serce z Kamienia. Wiedźmin 3 faktycznie nie jest światem czarno-białym nie ma decyzji tylko dobrych i tylko złych. Niektóre niosą za sobą różne konsekwencje, które nie zawsze są oczywiste...
  2. J

    Patch 1.10 Błąd z balansem w Nowej Grze +

    Patch 1.10 Błąd z balansem w Nowej Grze + No więc zainstalowałem sobie patcha odpaliłem nową grę+ na poziomie najłatwiejszym :) I zginąłem w pierwszej walce z Ghulami. Co prawda nie przykładałem się do walki ale to chyba jest błąd :) https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=gMxo5Nph1RM
  3. J

    Patch 1.10 Błąd w menu opcji grafiki

    Patch 1.10 Błąd w menu opcji grafiki Takie dziwne znaczki mam w menu opcji grafiki zamiast opcji niskie, średnie, wysokie, uber http://i.imgur.com/lOJO5kO.png
  4. J

    Cutsenki 60 fps problem Gefroce GTX 970

    Cutsenki 60 fps problem Gefroce GTX 970 Witam. Ostatnio zacząłem bawić się plikiem user.setting by nieco więcej wyciągnąć z gry i trafiłem w swoich zabawach na problem. Domyślnie gra custenki puszcza w 30fpsach ale za pomocą edycji pliku podobno da się to zmienić w następujący sposób...
  5. J

    Gdzie Quest z wampirem z trailera?

    Gdzie Quest z wampirem z trailera? Dwa razy skończyłem Wieśka 3 chodząc praktycznie wszędzie i mam pytanie. Gdzie jest quest z wampirem z Trailera gry ten co budzi się w sarkofagu i pyta czy już jest jakiś tam rok, a gdy Geralt mówi, że nie to ten karzę mu ODEJŚĆ :) Wszędzie chyba byłem i nie...
  6. J

    KILKA BŁĘDÓW PLUS FILMIKI z YOUTUBE - uwaga spoilery

    KILKA BŁĘDÓW PLUS FILMIKI z YOUTUBE - uwaga spoilery Ostatnio uderzyło mnie z rzędu kilka błędów głównie animacyjnych i postanowiłem zebrać to w ten temat i dołączyć filmiku z Youtube. Wiem, że marne szanse ale mam nadzieje, że Redzi będą mogli dzięki temu je usunąć i, że to zrobią bo niektóre...
  7. J

    Kilka bugów i niedopatrzeń?

    Kilka bugów i niedopatrzeń? Ostatnio zwróciłem uwagę na kilka małych błędów i niedopatrzeń ale postanowiłem nie robić dla każdego osobnego tematu Literówka: W rozmowie z Myszoworem po wygranej partii w Gwinta proponuje nam byśmy zagrali z Crachem i jakimś jeszcze gościem i mówi o Charakterze...
  8. J

    [BUG]? Miecz stalowy i srebrny szkoły gryfa

    [BUG]? Miecz stalowy i srebrny szkoły gryfa Grę przechodzę po raz drugi i nie piszę tego z przekonaniem bo po prostu nie pamiętam ale nie kojarzę bym wcześniej miał podobny problem. Zdobyłem podstawowe schematy rynsztunku szkoły gryfa łącznie z mieczami. Wymagany lvl ich użycia to 11. Mój lvl...
  9. J

    [BUG] Poszukiwania: Rynsztunek szkoły żmii etap cmentarz (Znajdź szczątki Kolgrima)

    [BUG] Poszukiwania: Rynsztunek szkoły żmii etap cmentarz (Znajdź szczątki Kolgrima) Gram po raz drugi w Wiedźmina 3 przy pierwszej próbie kończyłem grę na 1.04 i udało mi się zebrać wszystkie rynsztunki wiedźmińskie łącznie z mieczami żmii. Teraz jednak nie mogę wejść do podziemi kaplicy bo są...
  10. J

    Bug z kapłanem

    Bug z kapłanem Nie widziałem by ktoś to zgłaszał a za każdym razem jak gram w Wiedźmina ten błędzik rzuca mi się w oczy. Nie utrudnia gry. Nic złego nie robi ale jest i kuje w oczy. Podczas rozmowy z Tailesem i kapłanem gdy Geralt pyta się kapłana gdzie są ukryte dzieci używa na nim Aksji...
  11. J

    Mózg kaczerba i łuski smoka

    Mózg kaczerba i łuski smoka Witam. Jak na ścieżce Rosha dostać się do domu Filippy? Chodzę już druga godzinę po Loc Muine i nie mogę dojść tam Druga sprawa brakuje mi mózgu kaczerba do manuskryptu. W Vergen po Kaczerbie nie zostało nic do zbierania. Pierwszy raz mi tego składnika brakuje. Z...
  12. J

    [Rozwiązanie[Vergen - Błąd z pomocnikiem Kowala Poker

    [Rozwiązanie[Vergen - Błąd z pomocnikiem Kowala Poker Problem rozwiązałem aczkolwiek wystąpił. Gdy pokonałem wszystkich pokerzystów zostałem skierowany do ostatniego z nich. Mianowicie Pomocnika Kowala. Wszedłem do jego chaty i zadaduje. G:-Zagramy w pokera? K-Gramy G:Gramy Ekran miga Kowal-...
  13. J

    Niedoróbka z Letho i Shelą i smokiem

    Niedoróbka z Letho i Shelą i smokiem Niejeden raz grałem już różnymi ścieżkami ale dziś kończyłem grę po stronie Iorwetha i spotkałem błąd/niedoróbkę której nie wiem czemu wcześniej nie zauważyłem. Aż zakuło mnie to w oczy. Wchodzimy z Iorwethem na obrady i oglądamy cały spektakl. Wchodzi...
Top Bottom