Search results

+
  1. Dworke

    Pytanie do stałych bywalców GWINTA - obecny stan gry.

    Gram w Gwinta z przerwami praktycznie od początku (plus beta) i zawsze na tym samym koncie. Po prostu nie posiadam innego i nigdy nie posiadałem żadnego kolona. Co prawda tematu zaginięcia kart nie udało się rozwikłać, ale chyba szkoda czasu na osobiste śledztwa. Może jakiś DEV chciałby się...
  2. Dworke

    Pytanie do stałych bywalców GWINTA - obecny stan gry.

    Ale jak dwa? Miałem progres na zakupionych podróżach z tych przed 1.5 roku wstecz, także musiałem grać na tym koncie wcześniej. Zasoby również w pokaźnych ilościach, niektóre decki też były zapisane. Trudno... olać te karty premium bo pewnie i tak już nie da rady nic z tym zrobić. Resztę...
  3. Dworke

    Pytanie do stałych bywalców GWINTA - obecny stan gry.

    Automatyczne niszczenie standardowo w tej środkowej opcji. Podejrzewam, że karty wyparowały przez błąd lub jakieś inne działania związane z aktualizacjami w korelacji z moim nielogowaniem przez 1.5 roku. Mogę dodać jeszcze tyle, że gram przez Steam'a.
  4. Dworke

    Pytanie do stałych bywalców GWINTA - obecny stan gry.

    @Lexor, moja pamięć jest fotograficzna, więc to co rzuciło mi się w oczy na początku to właśnie braki w kartach na podstawie grafiki. Na tej podstawie przeglądając wszystkie karty przypominałem sobie w jaki sposób kiedyś grałem daną kartą, bez porównania oczywiście jeśli zaliczyła rework...
  5. Dworke

    Pytanie do stałych bywalców GWINTA - obecny stan gry.

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zapoznałem się obszernie z podanymi przez Ciebie linkami i cóż... wiadomość doprawdy smutna jeśli chodzi o Gwentfinity. Co do ubycia kart możliwe, że źle się wyraziłem... miałem na myśli, że po prostu niektóre karty, którymi grałem półtora roku wstecz, są dla mnie...
  6. Dworke

    Pytanie do stałych bywalców GWINTA - obecny stan gry.

    Witam wszystkich po dłuższej nieobecności i mam pytanie do tych, co bywają tutaj regularnie (a na pewno przez ostatni rok z kawałkiem)... Czy byłby kto łaskawy napisać w pigułce co zmieniło się w grze od września 2021 do dnia dzisiejszego? Oczywiście nie chodzi o dodatki w postaci nowych kart...
  7. Dworke

    Aktualizacja 9.0 i Sezon Magii!

    Update 23.06 - Zadanie dotyczące zagrania 40 artefaktów zostało zaliczone bez zagrywania ani jednego (po wygraniu 2 gier w trybie treningu VS GRACZ)
  8. Dworke

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    No generalnie taki stan rzeczy u mnie trwał jakoś od 20 maja, więc wywnioskowałem, że to musi być zły opis zadania, a tutaj takie zdziwienie, że po 1/2 miesiąca nagle zaczęło działać. Sądząc po zgłoszeniach, coś jest faktycznie nie tak z tym zadaniem. Pozdrawiam.
  9. Dworke

    Aktualizacja 9.0 i Sezon Magii!

    Po aktualizacji ostatniej (Cena Władzy + rozpoczęcie sezonu magii) zaczęły się pojawiać u mnie (i jak widzę nie tylko u mnie) pewne błędy i niedogodności. Poprzednicy już część tematów przybliżyli lecz pozwolę sobie wylistować jako podsumowanie do tego co zauważyłem. Lista: - rzadki błąd...
  10. Dworke

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Jeśli chodzi o zadanie dla Triss z maską lisa to zaczęło mi nagle zaliczać progres. W zasadzie nie wiem dlaczego, ponieważ nic nie zmieniałem w konfiguracji postaci etc. W zasadzie nie wiem czy to też kwestia aktualizacji (aczkolwiek mam nieodparte wrażenie, że po aktualizacji nie zaliczało...
  11. Dworke

    Podróże

    Uważam, że można to spokojnie uwzględnić w modelu biznesowym. Poniżej jeden z przykładów. Przynajmniej raz w roku udostępnić dodatkową podróż (np. n = najstarsza, a cyklicznie "n + 1") w ramach sklepowej paczki. Mechanicznie również do rozwiązania... płacisz za klucze i wszystkie skórki, coiny...
  12. Dworke

    SOLVED Zbugowana złota karta: DRAUG

    Ha! Faktycznie... :o Przecież to mechanika "Wskrześ"... Dzięki za informacje, ale jakoś w ogóle nie dotarło to do mnie, że ta jednostka wskrzesza z cmentarza mimo, że wielokrotnie czytałem opis tej karty. W takim razie przepraszam za zamieszanie, a temat do śmietnika. Pozdrawiam.
  13. Dworke

    SOLVED Zbugowana złota karta: DRAUG

    Zbugowana złota karta: DRAUG Cześć. Zgłaszam zbugowaną kartę DRAUG, która działa jak kierunkowskaz przez co jest mega irytująca bo brak rozstawienia jednostek najczęściej przegrywa nam grę. Wygląda to mniej więcej tak... rząd jest pusty, wchodzi DRAUG i np stawia 1 jednostkę albo w ogóle, a...
  14. Dworke

    Brak przyznania ramki za zwycięstwa na arenie.

    Złoto pewnie jest w jakimś przeliczniku zamienne na pył i teoretycznie Twoja nagroda wygląda całkiem przyzwoicie. Niemniej jednak dzięki za informację.
  15. Dworke

    Brak przyznania ramki za zwycięstwa na arenie.

    Może źle to ująłem ale chodziło mi o zwrot złota w postaci wystarczającej do zakupu kolejnej wejściówki. Wcześniej nie grałem aren dlatego nie wiem jak to wygląda. To słabo bo specjalnie w tym celu wszedłem na arenę... no cóż.
  16. Dworke

    Brak przyznania ramki za zwycięstwa na arenie.

    Brak przyznania ramki za zwycięstwa na arenie. Witam serdecznie. Ostatnio ukończyłem arenę z wynikiem 4 zwycięstw i nie dostałem ramki "Pan Lusterko". W opisie ramki widnieje, że takową ramkę powinienem otrzymać po 3 wygranych. Zauważyłem również, że kiedy rozgrywałem trzeci zwój to tabliczki...
Top Bottom