Search results

+
  1. P

    Aktualizacja od wersji 1.2 do 1.12.1

    Ty chyba masz nas za idiotów,myślisz że ktoś na prawdę uwierzy że chciałeś "przetestować" i dlatego ściągnąłeś pirata? Każdy kto ma oryginała a nie mógł zainstalować z płyty pobiera z goga i nie ma problemu,patche również same się instalują a Ty tu jakieś bajeczki wymyślasz,idź pan wstydu...
  2. P

    Aktualizacja od wersji 1.2 do 1.12.1

    Tak tak na pewno masz oryginała...jakbyś miał to mógłbyś pobrać z goga,masz tupet pisać na oficjalnym forum mając pirata...
  3. P

    Prożba

    O boże...najpierw to może w odpowiednim wątku to napisz ale przede wszystkim to zajrzyj do słownika...
  4. P

    Gra karciana Gwint

    Znalazł ktoś jakieś fajne pudełko do kupienia w którym można przechowywać obie talie i tak żeby w miarę to pudełko pasowało do rozmiarów kart? ;d nie chcę kupować pudła po którym te karty będą latać :D
  5. P

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Co jak co ale wesele i motyw ze sztachetami to istna po-ku*wa-ezja,dla mnie jeden z najlepszych momentów w całej trylogii wieśka "D
  6. P

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    być może? nie wyobrażam sobie żeby nie dodali talii nilfgardu i królestw północy w następnym dodatku :)
  7. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Jak znajdziesz takie pudełko to podzielisz się linkiem do aukcji z takim pudełeczkiem ? :)
  8. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Jeden z najlepszych dodatków w jakie grałem,świetne dialogi np. -ehh...jak romantycznie... -spier**laj I oczywiście nawiązania do literatury polskiej jak np. do "Wesela" Wyspiańskiego "Trza być w butach na weselu" Ten dodatek to istne cudo :D
  9. P

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    WIedźmiński zmysł ^^ :D
  10. P

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    A jak ten set zdobyć? (dopiero zaczynam przygodę z dodatkiem,dostajemy na niego quest czy jak?) ;d
  11. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Kurde,da się jakoś zmniejszyć sugerowany poziom? bo myślałem że będę mógł zagrać w trakcie głównej kampanii w ng+ gdzie mam 38lvl ale poziom sugerowany do dotatku to 62...
  12. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ja dostałem maila z kodem na śledzenie paczki ale jak wpisuje kod to jeszcze mam błąd,mam nadzieję że jutro będę mógł się cieszyć z dodatku :)
  13. P

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Cóż na pewno inne talie kart dostaniemy w drugim dodatku :D
  14. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Mi się w ogóle nie pobiera ten patch a jak już pobiera to z prędkością 100kb/s i wyskakuje server problem :/
  15. P

    Wiedźmin 3 - grafika

    Do jakich czasów doszliśmy że zastanawiamy się nad takimi pierdołami czemu rybak podpiera się pupą a nie nogami :D
  16. P

    Wiedźmin 3 - HUD

    Najlepsze menu według mnie to takie żeby było czarne tło,medalion wiedźmiński i nic więcej nie trzeba :)
  17. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    A tam staromodny od razu,ja sam zawsze jeśli mam wybór między edycją cyfrową a pudełkową zawsze wybieram tą drugą opcję..ja lubię dotknąć i pomacać to co mam..to taki mój fetysz :D
  18. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Chyba już naprawili bo właśnie zapłaciłem,pozostaję tylko czekać do tego października :D
  19. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Działa Wam w ogóle sklep cdp? bo ja przechodzę do koszyka by zapłacić i cały czas strona się ładuje :P
  20. P

    Wiedźmin 3 - muzyka

    O matko ta muzyka...ten klimat...chyba zaraz zainstaluje sobie jedynkę grę która nigdy się nudzi ;)
Top Bottom