Search results

+
  1. Biniek7

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tak przeglądam sobie dobór aktorów do poszczególnych ról i nie, nie chce tu mówić o tym co zostało wałkowane po stokroć - o Fringilli, Triss, Istreddzie, Vilgefortzu czy nawet Yen... Zwróciłem uwagę na mniej znaczące postaci takie jak Myszowór, Eist, Sabrina Glevissig i jestem serio pod...
  2. Biniek7

    W1 lvl 50 bez oszukiwania

    Zdecydowanie krypta kruka jest bardzo opłacalna. Ja przy wykonywaniu wszystkich zadań i wybijaniu czegokolwiek się da, co napotkałem na swojej drodze, w tej krypcie spędziłem naprawdę niewiele czasu. Do tego wspomniane wyżej ognisko zaraz obok jaskini bardzo ułatwia sprawę. No i kolejny plus, że...
  3. Biniek7

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ciężko by z tego było zrobić pełnometrażowy film, może z jednej historii i to przyciętej. A tak to dostaniemy dobry (mam nadzieję) serial z dużą ilością wątków, tak jak to miało miejsce w książce. Normalnie nie mogę się doczekać. :D P.S To co? Za parę lat A. Sapkowski: "Nie znam nikogo kto...
  4. Biniek7

    Kalendarz Wiedźmin 3

    Kalendarz moim zdaniem jest genialny. :D Bardzo podobają mi się motywy w nim zawarte, niestety tak jak to stwierdził mój przedmówca - cena jak na polskie warunki lekko odstraszająca. Zwłaszcza, że to jednak tylko kalendarz.
  5. Biniek7

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Jak dla mnie jest zdecydowanie zbyt jasno. Aż oczy mnie bolą.
  6. Biniek7

    Składniki Alchemiczne

    U najbliższego karczmarza próbowałeś?
  7. Biniek7

    Płotka bez ogona

    No to w takim razie przyszło nam czekać na łatkę...
  8. Biniek7

    Płotka bez ogona

    Płotka bez ogona Po zainstalowaniu nowego dodatku i aktualizacji gry, gdy przyzwałem Płotkę nasz ulubiony wierzchowiec pojawił się bez ogona. Najgorsze jest to, że błąd ten nie znika i nic nie pomaga, ani wczytanie zapisu, ani medytacja, ani ponowne przywołanie. Jakieś pomysły?
  9. Biniek7

    Kod z pudelka nie dziala na GoG :(

    U mnie to samo. Dziękuje, za link z możliwością wymiany kodu, nie wiedziałem, że jest taka opcja i trochę o tym już zapomniałem, ale ten wątek mi przywrócił pamięć. :P
  10. Biniek7

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Super, fajnie, że o tym pomyśleli, bo w SzK trochę mi tego brakowało. Dzięki! :)
  11. Biniek7

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    To może inaczej zapytam, uważacie, że lepiej zagrać w KiW przed zakończeniem głównego wątku czy po? Np. w Sercu z Kamienia była różnica, bo akcja działa się w Velen, które sporo się zmieniało wraz z rozwojem fabuły.
  12. Biniek7

    Przewodnik po gwincie

    A masz wszystkie karty jednostek, nawet te, które występują w kilku egzemplarzach?
  13. Biniek7

    Zamek królewski w Wyzimie - Sekretna komnata

    W którym miejscu można z niego wyjść?
  14. Biniek7

    Głowica miecza srebrmego z Zestawu Bratobójcy

    To serio jest wilk? Dla mnie wygląda jak smok.
  15. Biniek7

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Musieli jakoś oddać tej bajkowy klimat z książek. :P
  16. Biniek7

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Przecież to nie REDzi wymyślili, Sapkowski sam z tego korzystał. :D
  17. Biniek7

    Krew i Wino -- nowe screeny!

    Dla mnie niebo dodaje takiego cukierkowego klimatu, który pasuje do tej krainy. Już po prostu nie mogę się doczekać, jeszcze teraz, widząc tę kurtkę Geralta inspirowaną W1. Piękna sprawa. :D
  18. Biniek7

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Jest takie miejsce z pająkami obok posiadłości Olgierda. Zawsze tam możesz się trochę pomęczyć.
  19. Biniek7

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Ja nigdy nie odczułem różnicy pomiędzy wersją 1.0 a najnowszą. Tzn różnicy w poziomie rozgrywki, czy ułatwieniu jakiegoś fragmentu fabularnego. W zasadzie większość rzeczy, która została poprawiona była kosmicznie denerwująca jak np. wspomniana tu długość ładowania.
  20. Biniek7

    Koniec podstawki czy dodatek? (Brak spoilerów)

    A widzisz, zasugerowałem się, dzięki za poprawienie. ;) Ja nie krytykuje twórców za to, że mogli to przeoczyć, wiem, ze udostępnili taką możliwość specjalnie. Stąd też ja wolę grać w SK przed finałem ponieważ więcej rzeczy się zgadza. :P
Top Bottom