Search results

+
  1. Ukash

    Błąd "użytkownika" przy zakupie beczek

    @Lexor to fatalnie by było...w sumie to nie o cofniecie chodzi tylko o małą zmianę...
  2. Ukash

    Błąd "użytkownika" przy zakupie beczek

    @Burza46 Witam. Po dłuższej przerwie wróciłem do gry w Gwinta. Wspieram twórców zakupami w grze, w sumie w sklepie zostawiłem już parę set złotych. Gram od zamkniętej bety, śledzę streamy, oglądam turnieje, jestem członkiem społeczności. Od dwóch miesięcy pogrywałem dosyć intensywnie, kupiłem...
  3. Ukash

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    @Lexor Kurcze no, nie dobrze. Dzięki za zwrócenie uwagi na ten nazwijmy to "mankament". Na pewno w przyszłości będę o tym pamiętał. Teraz to osobiście nie dojdę do konkretów bo dokładnie co do klucza nie pamiętam, pamiętam mniej więcej ile miałem przed zakupem.
  4. Ukash

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    @Lexor No to pięknie, teraz to mi zabiłeś klina...o_OAle myślę że jest ok, z tego co kojarzę to dostałem +/- 110/120 kluczy, i to by się chyba zgadzało.
  5. Ukash

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    @Gomola Super. Dzięki za odpowiedź (y) edit: O Panie, ale doboostowało. :love: Super!
  6. Ukash

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Witam mam takie pytanko odnośnie podróży z Triss. Mam 92 poziom podróży i teraz jak bym wykupił Glejt Premium, ten tańszy za 37zł, czy dostane te wszystkie nagrody które były do zdobycia za poprzednie poziomy?
  7. Ukash

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Podoba mi się jego profesjonalne podejście. Podoba mi się budowa jego ciała i jego ruchy. Nie podobają mi się oczy "wiedźmińskie" , jakimi obdarzyli Henrego scenarzyści....
  8. Ukash

    Gwent card dealer

  9. Ukash

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    A to nie "przypadkiem" zalotna kokieteria i flirt ? Przecież te słowa nie padają na poważnie, tak ze strony Yen jak i ze strony Geralta...
  10. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    I po to włączyłeś się do wątku aby napisać że gra jest liniowa i krótka? Poleć coś.
  11. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Nie jest liniowa. Gryolnie : Gra cechuje się dużą dozą nieliniowości – możemy iść dokąd chcemy i nie musimy angażować się w rozwikłanie wszystkich zagadek, jakie twórcy umieszczają na naszej drodze Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/the-vanishing-of-ethan-carter/z3357d Może krótka. Ale na...
  12. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Ta gra ma otwarty świat...
  13. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    W ten sposób upraszczając można spłycić każdą grę. Bo każda jest albo symulatorem chodzenia albo symulatorem superhearosa albo symulatorem latania samolotem. Gra ma 8.2 z recenzji i 8.0 od graczy na metracritic - żaden to wyznacznik wiadomo. Gra jakiś tam swój mały sukces osiągnęła. Także na...
  14. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Na pewno dużym studiom z dużym marketingiem. Dużo zależy od tego do kogo gra ma trafić (target) - masówkę kupi dużo ludzi. Grę specyficzną/nietypową/od małego studia (mniejszy marketing) kupi mniej, co nie świadczy o tym że ta druga jest gorsza. Po prostu biznes is biznes.Są ludzie co robią coś...
  15. Ukash

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Dlaczego zmieniacie cały czas karty, dlaczego wywracacie cały czas grę do góry nogami? Który to raz zmuszacie do nauki gry od nowa? Wiecie że to odpycha graczy? Czy nie łatwiej i lepiej było by wprowadzać w nowych dodatkach do gry karty które przywracają do gry niegrywalne karty? Zamiast...
  16. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Ogólnie dobrych gier nie ma wiele.
  17. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Na myśl przyszedł mi jeszcze jeden tytuł. Life is Strange. Wielu ludzi zachwyciło się tą grą. Gra nie tuzinkowa, nie banalna, wyjątkowa. Wpisuje się poniekąd w gatunek gier detektywistycznych, ale taką, klasyczną grą nie jest. Jest to raczej historia... albo przygoda...? Osobiście nie grałem...
  18. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Potwierdzam że Batman Arkham Asylum jest mega fajną grą, dla mnie najlepszą z serii. Są tam i świetne postacie, świetne zagadki i świetna wciągająca fabuła, świetna mechanika - prawdziwy symulator Batmana który daje mnóstwo frajdy przy walkach czy przy eksploracji ;) Dla mnie jedna z najlepszych...
  19. Ukash

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Może "Zaginięcie Ethana Cartera" cię zainteresuje.
Top Bottom