Search results

+
  1. N

    The unfulfilled love between Yennefer and Ciri and an incomplete family

    The developers said before release date that they would like to avoid making Enhanced Edition of the game. Well, everyone would want from TW3 to be as perfect as possible from the beggining but let's be honest - it's a great game, but there are some elemental plot issues that has to be fixed. I...
  2. N

    The unfulfilled love between Yennefer and Ciri and an incomplete family

    Thank you so much for creating this thread! My feelings about their relations are exactly the same but sadly I have no idea how to get proper CDPR attention. As a huge fan of Andrzej Sapkowski I'm standing 101% behind Yen, but there are still much more Triss fans on this forum and it might be...
  3. N

    Zakończenie - dyskusja

    Nie mam pojęcia jakie postacie miałyby brać udział w nadchodzących dodatkach, ale jeśli wystąpią tam Yen i Ciri, a sprawy będą się miały tak jak teraz to bardzo się zawiodę.
  4. N

    Zakończenie - dyskusja

    No bo i ciężko się nie zgodzić, że poprawki z Triss są potrzebne. Gdybym był świeżakiem w serii to pewnie sam bym się na nią zdecydował i później był bardzo niezadowolony. Niech sobie poprawiają wszystko co z nią związane do woli tylko mam nadzieję, że nie poprzestaną na tym i wysłuchają również...
  5. N

    Zakończenie - dyskusja

    Hmm może i masz rację. Słusznie zwróciłeś uwagę na relacje NPC-NPC, jak się nad tym chwilę zastanowić to faktycznie właściwie nie istnieje. EDIT: Właściwie nie istnieje to za za mocne słowa, ale zawsze jest ograniczona do wymiany paru linijek i to tyle.
  6. N

    Zakończenie - dyskusja

    Jeśli masz rację to nawet nie mam ochoty tego ruszać. I tak już podczas robienia zadań pobocznych odnosiło się wrażenie, że Geralt lata za potworami kiedy jego córka jest w niebezpieczeństwie. A teraz wyjedzie sobie do Toussaint? Nie wierzę, żeby Redzi popełnili aż taki błąd. Chyba, że będzie to...
  7. N

    Zakończenie - dyskusja

    Nie odwzajemnia w najmniejszym stopniu i to aż kłuje w oczy. Cały czas mam nieodparte wrażenie, że twórcy starali się uniknąć podobnych scen, żeby tzw. nie znający Sagi #teamTriss nie zalał ich hejtami za to, że Ciri faworyzuje Yen (a przecież Merigold jest jedynym słuszym wyborem, bo nie jest...
  8. N

    Zakończenie - dyskusja

    Co się stało już się nie odstanie - na pewno nie przebudują teraz całej gry, ale w dalszym ciągu nie jest za późno, aby rozszerzyć epilog o taki konkretny family time. Widząc coś takiego, wiedząc, że już później Ciri jako cesarzowa dalej odwiedza swoich rodziców raz na jakiś czas mógłbym odejść...
  9. N

    Zakończenie - dyskusja

    Wielkie dzięki za podesłanie tego tematu! Czytając fragmenty ze spojlera odniosłem wrażenie, że to myśli wyciągnięte z mojej głowy. Cieszy fakt, że tylu ludzi interesuje się tym zagadnieniem - może nawet jeszcze coś z tego wyniknie, ale nauczony doświadczeniem wolę się za bardzo na to nie...
  10. N

    Zakończenie - dyskusja

    Cześć wszystkim. Generalnie nie zwykłem udzielać się na forach internetowych, ale kwestia, którą mam zamiar za chwilę poruszyć zraziła mnie tak, że musiałem gdzieś wyrzucić z siebie co leży mi na sercu. Jeśli już ktoś wcześniej o tym pisał to z góry przepraszam. Rozchodzi mi się o bardzo słabo...
Top Bottom