Search results

+
  1. A

    Problemy po najnowszym patchu.

    Hehe, ja w ogóle nie mogę patchy ściągnąć. Reinstalowałem wczoraj system oraz GoG, wczoraj do 1.06 update poszedł w miarę gładko, potem zaczęły się schody. Nie dość, że GOG CZWARTY raz zaczyna pobieranie 7,5gb (patch 1.07), to co jakiś czas wyskakują błędy "Server problem" i "Instalation...
  2. A

    Problem z GOG

    Niestety nic to nie daje, GOG chce ściągać 38 giga-_-
  3. A

    Problem z GOG

    Podepnę się do tematu, moje pytanie także dotyczy GoG. Muszę przeinstalować GOG Galaxy z dysku systemu na inny - czeka mnie reinstalka systemu. Pytanie: czy po reinstalacji GOG i wrzuceniu tam folderu z W3 będę mógł bez problemu pograć, czy jednak muszę od nowa grę zainstalować i ściągać...
  4. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie wiem czy ktoś już to wrzucał, bo właśnie wróciłem z pracy i nie miałem czasu przeglądać forum. Metoda na zyskanie kilku fps: włączenie HW automatycznie ustawia AA na włosach x8. W pliku rendering (The Witcher 3 Wild Hunt/bin/config/base) zmieniamy po prostu tę wartość na x4, x2 lub 0 - linia...
  5. A

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Polecam tego moda na poprawę ostrości http://cl.ly/1b1i2E3R3F2c Wrzucamy w katalog Witcher 3 Wild Hunt/bin/x64 Gra z nim wygląda mniej więcej tak jak tu http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/913/YoQgaL.jpg
  6. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    I widać, że opłacało się cierpliwie czekać a nie marudzić na "downgrade i oszustów CDP":) Możliwości jak widać konfigurowania gry jest w pytę, gdzieś latały screeny w 4k, na których gra wyglądała praktycznie jak z niesławnego SoD i zajechała 2 Titan X. Tego chcieli wszyscy marudzący na cięcia w...
  7. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ech, dopiero z pracy wróciłem i instaluję;) Z tego co czytam (testy, opinie użytkowników) niezła masakra sprzętu:)
  8. A

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Wg informacji z infolinii CDP mają jakiś tam problem z aktualizacją danych, bo dużo paczek w końcu wysyłają. Na 99.99% jutro wszystko dotrze, nie licząc opóźnień niezależnych od CDP, np. awaria samochodu, obstrukcja kuriera, atak hiszpańskiej inkwizycji itd.:)
  9. A

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Mengaard Moja paczka oficjalnie jeszcze nie wyszła nawet z magazynu (kurier DPD), więc wiesz...:)
  10. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    MadPunk Cieszę się, bo oczekiwałem tego screena tudzież linka do skeczu:)
  11. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Rozmawiałem właśnie z pracownikiem CDP na infolinii odnośnie błędu "nieprawidłowy nr przesyłki" i braku możliwości śledzenia paczki na stronie DPD. Prowadzą jakieś prace, porządkują wszystko itd. Dopiero w godzinach między 19:00 a 20:00 wszystko "zaskoczy". Generalnie bez paniki, jutro wszystko...
  12. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    "Jako jeden z pierwszych" - zdanie klucz:) Gdyby napisali coś w stylu "Jako jeden z pierwszych graczy PC" problemu by nie było. A tak? Tydzień przed premierą recenzje tylko na bazie wersji PS4/X1 (bo niby pracują jeszcze nad wersja PC, nie są usatysfakcjonowani lol), zaraz po tym informacje ze...
  13. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    TerraRanta Pozwól, że Ci to wyjaśnię w najprostszy sposób: ZAMAWIAJĄC GRĘ PRZEDPREMIEROWO MUSIAŁEM ZA NIĄ ZAPŁACIĆ!!!! NIE BYŁO MOŻLIWOŚCI "płacę przy odbiorze", PŁATNOŚCI NALEŻAŁO DOKONAĆ Z GÓRY!! Ergo, kupiłem grę.
  14. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Taaaa, bo zamawiając przedpremierowo nie musiał płacić, prawda? Skoro zapłacił, to zakupił - proste jak kopnięcie w du***, którego właśnie doświadczyliśmy:)
  15. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Leżę na cycach ze śmiechu, kompletnie o tym zapomniałem:D
  16. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    I mamy pierwszy komentarz, w którym brakuje tylko słów "cebularze", "janusze", "typowe polaczki";) Nikt nikomu źle nie życzy, ale skoro data premiery jest ustalona na 19. maja, to albo się trzymamy sztywno, albo mamy to co mamy. TO raz. Dwa, głównie rozchodzi się o brak reakcji Redów, a w...
  17. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    I_w_a_N Ja bym tego małym incydentem nie nazwał...:)
  18. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Ivraas Było robić zdjęcie i wysyłać Redom, może by się chociaż na oficjalny komentarz wysilili.
  19. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Śmiech na sali, że się tak wyrażę. Spory smród się zaczyna robić, pracownicy udają że nie wiedzą o niczym itd. Przykre, ale co innego im pozostało? Nikt się nie przyzna do błędu.
  20. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem CDP (infolinia 801-801-815), który stwierdził, że to niemożliwe, by ludzie w Polsce grali już w W3. Zapytałem go zatem o streamy na twitch - nic nie widzi, nie docierają do nich żadne sygnały itd. Co do zagranicznych sklepów i sprzedaży - nie ich sprawa...
Top Bottom