Search results

+
  1. Clementine90

    Zadanie: Kontrakt na Potwora. Kod.

    Pomoże mi ktoś. Potrzebuje pomocy. Na samym początku misji. W garażu po lewej stronie od głównego wejścia do klubu, w samym rogu po lewej stronie ściany, znajduje się komputer z hasłem. Ktoś wie jaki jest kod ? Potrzebna jest inteligencja na poziomie 7 lub wpisać kod. Nie mogę nigdzie znaleźć...
  2. Clementine90

    Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści problem

    Jak wyłączyć samouczek w grze ? Nie mogę ruszyć postacią bo bez przerwy wyświetla mi się krótki filmik przykładowo jak włączyć mapę "Pamiętaj że możesz otworzyć mapę,klikając w ikonę róży wiatru.." Filmik bez przerwy się pojawia i nie znika. Jest zapętlony w kółko. Pomaga twardy reset ale bez...
  3. Clementine90

    GOTY wersja 1.31

    GOTY wersja 1.31 Mam pytanie . Niedawno wyszedł ostatni patch do Wiedźmina. Czy mody z wersji 1.30 będą działały na wersje 1.31 ?
  4. Clementine90

    Nieskończona ilość pieniędzy.

    Nieskończona ilość pieniędzy. Nie wiedziałem gdzie dać ale błąd w grze może każdemu się przydać.Jeżeli potrzebuje szybkiej kasy. Jest od wersji 1.0 ale teraz zabawniejszy z osami https://www.youtube.com/watch?v=I3OdkARg_H0
  5. Clementine90

    Błąd gry w wersji 1.12.1.

    Błąd gry w wersji 1.12.1. Czysta wersja gry bez żadnych modów czy jakichkolwiek modyfikacji plików. Coraz częściej mam ten sam glith co na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=u7jHgk7QF24 .Nieprawidłowa animacja wiedźmina, który cały czas lewituje i cały czas na kolanach chodzi. Nie...
  6. Clementine90

    Zadanie "Tajemniczy pasażer łodzi" - błąd wciąż występuje

    Zadanie "Tajemniczy pasażer łodzi" - błąd wciąż występuje Błąd występuje już od wersji 1.03 i wciąż nie został naprawiony. Pojawia się informacja o rozpoczęciu zadania ale nie można go aktywować ponieważ znika dosłownie z dziennika. Jeżeli alternatywnym sposobem nie spotkamy Umy u...
  7. Clementine90

    Zmiana poziomu trudności Gwinta.

    Zmiana poziomu trudności Gwinta. Jak w temacie. Według listy poprawek w patchu 1.10 w menu głównym "opcjach>gra" powinna się znajdować opcja zmiana poziomu trudności. Podejrzewam że to suwak który u mnie nie istnieje.Jak go znaleźć ? Jakaś mała podpowiedź lub obrazek ? w którym miejscu ta...
  8. Clementine90

    1.08 Problem z osiągnięciem(Master Marksman).

    1.08 Problem z osiągnięciem(Master Marksman). Mam problem. Czy osiągnięcie "Master Marksman" zostało naprawione ? Jest to moje ostatnie osiągnięcie do zdobycia i od kilkunastu dni nie mogę zdobyć. Od razu mówię że wiem o co w nim chodzi i jak je zdobyć. Używam poradników zarówno znalezionych w...
  9. Clementine90

    Wiedźmin 3 na win10.

    Wiedźmin 3 na win10. Czy wiedźmin 3 działa na nowym systemie windows 10 ? Oficjalnie nie jest wspierany a tylko dlatego wacham się z przesiadką. Jaka też będzie kwestia pierwszej i drugiej części gry na nowym systemie ? Wszystkie 3 gry są na liście "Windows 10 Incompatible Games List"
Top Bottom