Search results

+
  1. Z

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Jeśli chodzi o tę Toshibę i Gothic 3 to nic się nie dzieje. Przed instalacją nie startuje automatycznie a po zainstalowaniu i uruchomieniu gra po prostu nie startuje. Menedżer zadań w ogóle nie widzi gothic jako procesu... Kiedyś wcześniej niektóre gry po zainstalowaniu i przy każdej próbie...
  2. Z

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Jasne, proszę bardzo: Toshiba Qosmio X500-144 na Intel core i7 cpu q740 @ 1.73 GHz z NVIDIA GeForce GTX 460M + 64bitowym Win7 Home Premium Dzięki za zainteresowanie
  3. Z

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Drugi raz mnie przenoszą.... Przepraszam, że w ogóle zawracam gitarę, ale problem o który chodzi dotyczy gry spolszczonej przez CDP... Poza tym magiem komputerowym nie jestem [nie ma takiego obowiązku], inaczej bym to sam rozwiązał albo wiedział czy jest to możliwe. Przepraszam za mentorstwo...
  4. Z

    Zintegrowane układy graficzne (np. stosowane w laptopach)

    Masz rację, wielkie dzięki :)
  5. Z

    Problemy z grami innymi niż seria Wiedźmin

    Problemy z grami innymi niż seria Wiedźmin Kupiłem niedawno Gothic 3 Złotą Edycję no i oczywiście nie chodzi na laptopie [nie mam peceta]. Zacząłem grzebać w necie i przeczytałem na stronie 'CD Projekt' iż "Uwaga! Gra nie jest obsługiwana przez zintegrowane układy graficzne (np. stosowane w...
  6. Z

    Zintegrowane układy graficzne (np. stosowane w laptopach)

    Zintegrowane układy graficzne (np. stosowane w laptopach) Mam pytanie z innej nieco beczki: Kupiłem niedawno Gothic 3 Złotą Edycję no i oczywiście nie chodzi na laptopie [nie mam peceta]. Zacząłem grzebać w necie i przeczytałem na stronie 'CD Projekt' iż "Uwaga! Gra nie jest obsługiwana przez...
Top Bottom