Search results

+
  1. X

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    @raison_d_etre Geralt wyszedł gładki i wypachniony bo mu Yen kazała, a że po drodze wyskoczył upiór to inna sprawa :)
  2. X

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    No Title Stworzyłem takiego flatowego fanarta, co sądzicie? :) http://patrykwojciechowicz.deviantart.com/art/Damn-You-Are-Ugly-697129015 PS: Ale się tutaj na forum pozmieniało, muszę przyswoić te zmiany :D
  3. X

    Far Cry

    Wreszcie jakieś ciekawe realia :D. Grałbym jak dzikus.
  4. X

    Divinity

    No cóż, są gusta i guściki HuntMocy, mi Grzech Pierworodny bardzo, ale to bardzo się spodobał pod względem oprawy audiowizualnej. Jeszcze właśnie co do audio - to ścieżka może troszkę za smętna, ale bardzo fajna, a same FXy są bardzo przyjemne dla ucha. Kuboniusz Chłopie, ale żeś nastrzelał...
  5. X

    Divinity

    Ja długo się wahałem czy kupić Divinity czy Pillars of Eternity, ale kupiłem Divinity i nie żałuję. Gra jest śliczna :D i dawno nie wciągnęła mnie tak żadna gra na PC, nawet nie wiem kiedy minęły 4 godziny, musiałem się jakoś oderwać, żeby porobić coś pożyteczniejszego. Pillars of Eternity chyba...
  6. X

    Diablo

    A wiadomo coś, czy te nowości i aktualizacje będą też dostępne za darmo dla użytkowników xbox360? Jeśli to faktycznie ma być nowy dodatek do Diablo 3 to mam nadzieje ze wyjdzie jako dodatek do kupienia osobno, a nie jakieś "ultimate super mega ale to juz naprawdę ostatnie edition Diablo elo GOTY...
  7. X

    Gry komputerowe

    Ale teraz też jest ;). Ja ostatnio bardzo rzadko na steam jestem, ale na Neve](l)r Alone sie pol roku czaje :D.. edit. Nevel.. że reszort... Nosz k%$#a reszort. Jak ja ostatnio pisiu pisiu :/. Bez polskich ą i ę i chaotycznie tak jakoś noooo. Kawy!
  8. X

    Gry komputerowe

    (napisze tez tutaj, bo tutaj czesciej zagladaja ludzie... ) Zalogowalem sie tylko dlatego, zeby napisac Tym z Was, ktorzy czekali jak ja - na promocje na NEVER ALONE - ze wlasnie taka promocja sie pojawila. Never Alone za 5 euro, a nie za 14! :). Ja juz pobieram :). Teraz czekam na podobne...
  9. X

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Zalogowalem sie tlyko dlatego, zeby napisac Tym z Was, ktorzy czekali jak ja - na promocje na NEVER ALONE - ze wlasnie taka promocja sie pojawila. Never Alone za 5 euro, a nie za 14! :)
  10. X

    Diablo

    Ja się przemogłem i kupiłem ten dodatek. Mam diablo na PC, ale później kupiłem na x360 i granie na konsoli jest bez porównania lepsze, jeszcze jak się gra na jednym ekranie z kumplem. Niestety, kupiłem diablo za jakieś 110 zł na x360, a tydzień po tym wyszedł dodatek, edycja ultimate evil za 130...
  11. X

    Twórczość Xhu

    Szybki szkic "z bani" :P.
  12. X

    Twórczość Xhu

    Studium ważki ;) "Step by step" można obejrzeć w komentarzu pod pracą na moim fp: https://pl-pl.facebook.com/pages/Patryk-Wojciechowicz/132852143552181
  13. X

    Twórczość Xhu

    Tworzy się ilustracja... :) Koncept postaci:
  14. X

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Fajna jest ta stara-nowa Harley z nowego trailera <3. Joker za to beznadziejny. Zegar dla fanów batmana i muzyki: https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11214274_923340741034366_4405798495328560629_n.jpg?oh=54376d98a13503870112e6b4a14393e9&oe=564F380A
  15. X

    Gry komputerowe

    Yngh Ja mogę dodać tylko, że gra jest trudna :D. Przynajmniej ja miałem problemy, żeby przetrwać dłużej niż 2 tygodnie.
  16. X

    Tomb Raider

    Oj to była taka mała prowokacja z mojej strony :D. Ale w Tomb Raidera mam na dzieję, że sobie pogram chociaż, że będzie miał mniejsze wymagania od Wiedźmina ;)... Ale swoją droga obserwuję ciekawą ofertę z PS4+Wiedźmin 3. Z resztą nie miejcie mi za złe tego, że na pytanie co wolę - TR czy...
  17. X

    Tomb Raider

    Jaram się :D. To najbardziej oczekiwana przeze mnie gra 2015 :D.
  18. X

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Co to za słowo po polsku" story", "home", "news"? Chciałbym zgłosić błąd w tłumaczeniu polskiej wersji podforum. Angielskie określenia mieszają się z polskimi. Chodzi o zakładkę rozwijaną u góry forum GRY/WIEDŹMIN.
  19. X

    Giveawaye od forumowiczów

    ElrathPL, jeśli masz jeszcze kod do World of Tanks, to bardzo bym prosił wysłać mi PW :).
  20. X

    Telltale games

    Może to kwestia fabuły, klimatu? Dla mnie Pierwszy TWD był lepszy od drugiego, ale drugi też był świetny. I to, że nie było nowych elementów rozgrywki nie przeszkadzało, to że pierwsza cześć była lepsza to zasługa lepszej fabuły. 400 days było też świetne swoją drogą, chyba nawet fajniej mi się...
Top Bottom