Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Patrząc na twory Ubisoftu to Wiedźmin jest jeszcze w lesie. :) Przy assasynie np. modele postaci delikatnie mówiąc odstają poziomem szczegółowości. Nie dostrzegam znaczącego progresu w stosunku do W2, a przecież od tamtej premiery mineło już szmat czasu.. Obawiam się, że wiele już się nie...
  2. M

    Gamescom 2014

    Nie mogę się doczekać. Wszystko to co widziałem jak dotąd prezentuje się bajecznie. Jest klimat, czekam z niecierpliwością na premierę. Pokażcie jeszcze coś więcej i prosimy materiały w najwyższej jakości. Chciałbym zobaczyć jak graficznie się to prezentuje.
  3. M

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Rozłożono w tym temacie ten tailer na czynniki pierwsze i przeanalizowano pod każdym względem: fabularnym, technicznym, zgodność z historią i nawet już zaczęto wróżyć z niego i domyślać się szczegółów ostatecznej wersji gry. Interpretowanie wierszy na j.polskim nie poszło na marne. Edukacja nie...
  4. M

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Najlepszy trailer jaki oglądałem KIEDYKOWIEK, powala, wymiata, rządzi. Jest świetny! To będzie najlepsza gra wszechczasów. Nie mogę się doczekać. To jest zbrodnia kazać nam tyle czakać i rozbudzać w nas taki apetyt. Szacun dla całej ekipy. Świetna robota. Tak trzymać, jestem z Wami do końca!
  5. M

    Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance

    Niech ktoś zapoda jakiś filmik jak ten modzik spisuje się w akcji.
  6. M

    Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

    Hehe tnie niemiłosiernie, nawet na najsłabszej rozdzielczości. Kiepska znajomość angielskiego plus lagi = nic nie kumam :D
  7. M

    Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

    Gdzie ta konferencja ma się odbyć? Może uda się wbić na nią siłą ;]
  8. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Jak zwykle bombowo. Niektóre grafiki tam po prostu zapierają dech w piersiach. Jara mnie to strasznie. Jednak fani nigdy nie dorównają mistrzom REDom. Chciałbym zobaczyć jeszcze jakieś prace 2D z waszej stajni.
  9. M

    Dołącz do nas już dziś!

    Okaże się W3 nie powstanie z braku osób znających angielski. P.S. Zgłaszam się do rozwieszania plakatów reklamowych. Mam niepodważalne predyspozycje. (2 metry wzrostu ;) ) (Za free i jestem z wawy)
  10. M

    Forbes w rozmowie z Marcinem Iwińskim

    Ci co tak kozaczą znajomością angielskiego niech przetłumaczą i wstawią to w komentarzu. Ułatwicie pracę Redom a społeczność będzie wam wdzięczna.
  11. M

    Fanowskie tapety z Wiedźmina 2

    Ostatnio znowu trochę się bawiłem w grafika. Niedługo premiera diablo co zainspirowało mnie do zestawienia go z naszym Wieśkiem. Wyszło coś takiego. http://harvester-of-sorrow.blogspot.com/2012/05/wiedzmin-kontra-diablo.html Ta chyba najlepsza. A jakie są wasze typy? :) Reszta tapetek na blogu.
  12. M

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    Pozwoliłem sobie dodać to pozakonkursowo. Komentarz "bez komentarza" na błazeńskiego bąka w twarz.
  13. M

    Edycja Rozszerzona - Roche czy Iorweth?

    Dobra, już znalazłem przyczynę braku tego questa. Jestem już po chędożeniu Cynthi. Dzięki za pomoc, bez was bym nie zaliczył. ^^
  14. M

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    Fajny konkurs, ale...
  15. M

    Edycja Rozszerzona - Roche czy Iorweth?

    Czyli jeśli we Flotsam ich olałem to nici z mijsi z Cynthią? A to są ci sami naukowcy co we Flotsam siedzieli w domu wariatów? Bo tych chyba wydałem na pastwę ducha Nilfgardczyka. No super. :/
  16. M

    Edycja Rozszerzona - Roche czy Iorweth?

    W którym miejscu spotykamy Cynthie? Latam po całym Loc Muine po stronie Iorwetha i nigdzie jej nie ma.
  17. M

    Fanowskie tapety z Wiedźmina 2

    Tapety/kalendarze na kolejne miesiące od tej pory na twoje życzenie będę wykonywał w tej właśnie rodzielczości. Dla każdego coś miłego. Majowa edycja już dostępna: http://harvester-of-sorrow.blogspot.com/2012/04/wiedzminski-kalendarz-maj-2012.html
  18. M

    Fanowskie tapety z Wiedźmina 2

    Xhuxixan na twoje życzenie przerobiłem odrobinę tą tapetkę. Proszę uprzejmie. http://www.picshot.pl/pfiles/101400/tapeta1600x1200.jpg
  19. M

    Twórcy postaci i ich blogi

    Znalazłem kolejny concept drauga. Mógłbym sobie coś takiego nawet wytatuować.
  20. M

    Kobiety w Wiedźminie 2

    Enid an Gleanna -jeśli wygląda tak jak o niej piszą i mówią to nie mogę wybrać inaczej. Nie mogę się doczekać artów Yenny, Ciri i "daj Bóg" Królowej Elfów. Dałbym się pokroić za chociażby najdrobniejsze rysuneczki. Redzi, błagam!
Top Bottom