Search results

+
  1. K

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 1.4 - błędy w grze, propozycje zmian

    powinni cos zrobic z tym ze nie ma dialogow u mnie np probowalem wszystkiego i od poczatku gry ich nie ma
  2. K

    Brak dialogów

    a moglbys podrzucic linka za nic nie moge ich znalesc sa tylko jakies ze trzeba placic za download
  3. K

    Brak dialogów

    mam tak od samego poczatku gry probowalem zaczynac kilka razy niestety bez skutku
  4. K

    Brak dialogów

    Wyswietla mi 2 rzeczy 1 to conexant audio driver for amd hdmi codec a 2 to conexant cx20671 smartaudio hd
  5. K

    Brak dialogów

    nie wiem czemu ale te informacje jak je wlacze odrazu po zzaladowaniu sie wylaczaja http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/toshiba-satellite-l650-1nt-w7hp.bhtml#opis\ nie wiem czy ci to cos pomoze ale tutaj masz opis ze stronki
  6. K

    Brak dialogów

    nic mi z lapkiem nie dali
  7. K

    Brak dialogów

    Dodam że przed chwila przeinstalowalem gre i nic nie dalo. prosze pomozcie bo nie wiem co moge jeszcze zrobic
  8. K

    Brak dialogów

    gdy chcialem zainstalowac polska paczke to wyskoCZYL komunikat ze nie mam uprawnien do aktualizowania gry a obnizenie detali nic nie dalo. zastanawiam sie nad sciagnieciem pirata i zobaczenia czy tam bedzie glos ale nie wiem czy to dodbry pomysl
  9. K

    Brak dialogów

    jezyk polski mam zaznaczony aida nie wykrywa mi ani plyty glownej ani karty dzwiekowej odglosy otoczenia i muzyke posiadam a paczka sie sciaga
  10. K

    Brak dialogów

    Brak dialogów Witajcie mam taki problem otóż nie mam wogóle dialogów w grze a muzyka i cała reszta jest nie ma tylko tych nieszczesnych dialogów. Moja karta dźwiekowa jest zintegrowana nie wyswietla mi jej everestem. Wiec nie wiem jakie sterowniki sciagnoc mam laptopa Toshibe satelite Satelite...
Top Bottom