Search results

+
  1. K

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Witam mam duży problem z Edycją Rozszerzoną. Chodzi o to że gdy odpalam grę z Launchera pokazuje mi się okienko jakoby nie nie znaleziono wejścia procedury w bibliotece fmodex.dll bardzo proszę o pomoc bo męczę się z tym już od dwóch dni. I od razu mówię że pobierałem plik fmodex.dll i...
  2. K

    (Spojlery) Pytania do społeczności

    Ulubiony bohater:Iorveth Ulubiona wstawka filmowa (cutscena):Scena po walce z Saskią (w postaci smoka) Ulubiony cytat:Foltest,,Co jak co ale ten smok przegioł pałe goryczy" Roche,,Przelał" Foltest ,,Co przelał'' Roche ,,No goryczy...czarę'' Ulubione zadanie (quest):Wieczna bitwa Ulubiony...
  3. K

    Potrzebna porada

    Wątpię ja mam Nivida GeForce 8800 gt i gram w wieśka 2 na wysokich detalach bez ścinania
  4. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    A możesz poczekać do końca recenzja która będzie jutro bardzo bym prosił :D
  5. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Żałosne chcesz być mądry czy coś ?
  6. K

    Temat nie aktualny

    Hym w takim razie prosze o zablokowanie tego tematu ponieważ zamierzam edytować poprzedni
  7. K

    Temat nie aktualny

    A dało by się teraz ten temat usunąc i edytować ten poprzedni ?
  8. K

    Temat nie aktualny

    Tak ale to dla tego że wcześniej miały być 4 części ale jednka będzie chyba 3
  9. K

    Temat nie aktualny

    Na dziś koniec pisania pozostałe 2 lub może 1 dużą cześć zostawiam na jutro gdy moje oczy i palce odpoczną :D
  10. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Nowa część już jest http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22521-fabulaobiektywna-ocena-23-koniec-prologu-i-akt-1/
  11. K

    Temat nie aktualny

    Temat nie aktualny Ok zaczynamy kolejną część recenzji Pan od przesłuchania Vernon Roche bo tak się nazywa po przesłuchani wyciąga nasze akta i zaczyna je czytać Geralt zaczyna sobie przypominać Pogrom w Rivi i porwanie Yennefer.Vernon przedstawia nam warunki umowy mająca na celu zabić...
  12. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    awek. Przepraszam coś się stało i dodałem dwa razy
  13. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Aha o to ci chodzi nie no tak po prostu nie chcę aby recenzja była nudna więc dodaje parę czasami śmiesznych wstawek.
  14. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Przepraszam bardzo ale nie rozumiem wszystko tu jest pisane przeze mnie więc jaki smuggler ?
  15. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Twe życzenie jest dla mnie rozkazem i przyjemnością gdyż to na tej ścieżce pierwszy raz ukończyłem Wieśka 2
  16. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Ok reszta recenzji miejmy nadzieja że całość będzie prawdopodobnie jutro rano wcześniej się nie da.
  17. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    kpt wlodzimierz A to taki żarcik dla urozmaicenia recenzji :D
  18. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    ser-ek no przepraszam zabiegany jestem co poradzić
  19. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Dziękuję już zabieram się za kolejną część
  20. K

    Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

    Przepraszam że na części podzielone oraz nie ma wzmianki o ucieczce teraz lecz będzie puźniej a na części podzielone tylko dlatego że mam coś jeszcze do załatwienia może teraz machnę odrazu 1 i 2 akt lecz pewności nie mam.
Top Bottom