Search results

+
  1. G

    Najlepsza rozgrywka gwinta :D

    W końcu udało mi się skompletować wszystkie karty Gwinta i zaliczyć questa. Co mnie zdziwiło, gdy odwiedziłem kilku ostatnich karczmarzy którzy mieli na sprzedaż karty, trafiłem na 4 i 5 Komandosa Niebieskich Pasów... choć tych w grze rzekomo jest 3. Hmmm... chyba najmilszy bug na jaki trafiłem :)
  2. G

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    To się jakoś zakleja lub laminuje że przy tym tyle pracy? Dam radę jeśli nigdy tego nie robiłem?
  3. G

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    A mi patch 1.11 popsuł grę. (Wersja PC) Prześwitujące tekstury m.i. na górkach i wzniesieniach, w jaskini na wschód od wsi Heddel. Załącznik1: Tak wygląda dom Shani w Oxenfurcie po patchu 1.11 Załącznik2: Znikające tekstury terenu. Można jakoś odinstalować tego patcha, żebym mógł grać do czasu...
  4. G

    Gdzie zdobyłem te pasywne skille?

    Zorpen, Rhudoc, Vinis88_PL, shad0w3k, Kosa1231, Offka, darkatraz, wrobel154. Kosa1231: Masz rację, jednak jest coś na rzeczy. Screen 1 - tak wygląda u mnie okno ze znakami. Aard obszarowy ma żółtą obwódkę... nie pamiętam od kiedy i jak długo. Screen 2...
  5. G

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    INFO DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Właśnie dostałem paczkę z CDP.PL. Zwrot płyt z dołączonym liścikiem typu "pocałuj nas w pompkę, u nas płyta działa prawidłowo". Reklamacja negatywna. I dalej jestem w czarnej dupie, bo u mnie na 2ów komputerach 2DVD nie daje się odczytać :( Zawiodłem się na CDP.
  6. G

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    zaodrze244: A no o to chodzi że niektórzy mają wolne łącze internetowe (radiowe, mobilne). I w dniu premiery (i następnych) zamiast cieszyć się rozgrywką muszą prosić o pomoc kolegów z szybszym netem.
  7. G

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 3.3 - błędy w grze, propozycje zmian

    Przy imporcie save'ów z jedynki, najpierw tracimy Księżycowe Ostrze przy walce ze smokiem lecz później na początku I Aktu po zapisaniu i wyłączeniu gry a następnie po wczytaniu, znowu mamy ten miecz a quest o mieczu srebrnym zostaje zakończony.
  8. G

    Dziwny problem

    Kluczowe tu jest sprecyzowanie słów. Nie masz talentówe PO medytacji, czy W TRAKCIE jej? Bo rozdzielanie ich jest możliwe tylko W TRAKCIE, kiedy Gerald klęczy.
  9. G

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Rocznica wydania Wiedzmina 2: ZK. Medalion fajna rzecz... :D
  10. G

    WiedŹmin 2 - edycja rozszerzona pc

    Widzę to pytanie już po raz tysięczny. Szukanie naprawdę nie boli... Jakieś ostrzeżenia powinny polecieć.
  11. G

    Nowe zdjęcia z ER

    Może być? :p Dla mnie to rzeczka...
  12. G

    [SPOILERY] Biedronka, i co dalej?

    Gdzie była taka sugestia? Bo tego nie pamiętam a zwykle mam dobrą pamięć. :)
  13. G

    Nowe Trailery

    Po trailerach widać, że rola Radowida znacznie wzrosła. Co chwile przewija się on i jego wojsko. Radowid V Srogi - pracuje na swój przydomek?
  14. G

    Galeria Mistrza Kielka

    Dopiero zaczynasz a w tytule nazywasz siebie mistrzem... ciekawe i mało skromne. Co do tapety... żadne arcydzieło, mało skomplikowane, parenaście minut w GIMPie. I czym tu się chwalić? Mam wrażenie, że gimnazjum jeszcze przed tobą...
  15. G

    Pytanie do CDP na temat ACTA

    Po podpisaniu ACTA, Parlament musi jeszcze tę umowę ratyfikować, wiec nawet po podpisie w Tokio jest o co walczyć.
  16. G

    Wiedźmin 2 co to będzie ?

    Podróż Geralta na południe, kończyło by się przed Jarugą... :) P.s.: Nie ma już takiego tematu?
  17. G

    O mapie i potworach.

    @Skinner87 Szkoda, że mogę dać Ci tylko 1 orena. Gdybym mógł dałbym 3. :D Według mnie to chyba najlepsza opinia w tym wątku. Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś... :)
  18. G

    O mapie i potworach.

    No nie przesadzaj... To jest tylko gra kolego. I o to w niej między innymi chodzi, by właśnie zabijać te potworki - z tego radość. Gdyby być, aż tak dokładnym, to w Wiedźminie nawet ludzkich przeciwników powinno być mniej gdyż w książce też mu się o wiele rzadziej zdarzało ich zabijać... Mniej...
  19. G

    Tajemnicza postać

    Wprawdzie już nie pamiętam jak wyglądał tamten cień postaci, jednak myślę, że jeśli byłby to wtedy Geralt, to poznał bym go wtedy. A nie poznałem. Wnioskuję zatem, że była to inna postać. To prowokacja? :) Czyżby ta nowa gra miała coś wspólnego z Wiedźminem 2, że znalazła się w tamtym dziale...
  20. G

    Tajemnicza postać

    Niestety nie. Mógłbyś zeskanować i wrzucić tu tą stronę na poparcie twoich słów?
Top Bottom