Search results

+
  1. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki... Witam, wiem że to może nieodpowiednie miejsce do tego, ale muszę się kogoś poradzić . Mam do wyboru dwa telefony; sony xperia s i lg swift 4x hd. Nie mogę się do końca zdecydować. Chciałbym, żeby telefon odpalał raczej wszystkie dostępne...
  2. U

    Ustawienia

    Ustawienia Witam, czy ktoś wie gdzie znaleźć te ustawienia z tego tematu Mój link (odpowiedź pepeqq). Bardzo mi na tym zależy.
  3. U

    Patch 1.35 Zacina

    Patch 1.35 Zacina Witam, mam taki mały problem. Pobrałem patcha 1.35 przez launchera wszytskon pieknie normalnie ok, ale włączam gre i jakos długo ostani filmik nie chce sie wyłaczyc (wcześniej tak nie było), no ale mowie moze tam raz sie zdarzyło, właczam sava i jakos znowu długo sie laduje...
  4. U

    Książki

    Książki Jakie książki (oprócz wieśka oczywiście ;]) lubicie, czytacie? Ja ostatnio skończyłem "Narrenturm" Sapkowsiego. Naprawdę polecam. Teraz będe czytał drugą część "Boży Bojownicy". A wy co tam teraz przerabiacie?
  5. U

    Zdjecie

    Zdjecie Mam maly problem, nie moge wgrac zdjecia, co zrobic? Probowalem zmniejszac ale nic.
  6. U

    Konto

    Konto Witam. Kiedy zainstalowałem gre była tam opcja 'zarejestruj gre', chcac miec dodatki kliknalem ja i zrobilem nowe konto na ktorym zarejestrowalem gre. Nie dostalem zadnego maila z jakims potwierdzeniem jak to zwykle bywa, no ale po jakims czasie dodatki sie sciagnely, a pozniej wyszedl...
Top Bottom