Search results

+
  1. P

    Literówka w nazwie zadania - skarb ŻelaznoNbokiego

    Literówka w nazwie zadania - skarb ŻelaznoNbokiego Jak w tytule. W nazwie zadania pobocznego na jednej z wysepek Skellige jest literówka. Zamiast Żelaznobokiego jest Żelaznonbokiego.
  2. P

    Brakujący kupiec we wsi Carsten

    Brakujący kupiec we wsi Carsten Po dotarciu do wsi Carsten mam na mapie ikonkę kupca. Problem w tym, że kupca nie ma. Czekałem, medytowałem i dalej go nie ma. Nie wiem czy to nie jest przypadkiem ta wieś w której było zadanie ze świniami i złotem, może ten quest "zepsuł" kupca który gdzieś...
  3. P

    Drobne problemy z zadaniem "Wiedźmińska kuźnia" w przypadku dotarcia do kopalni przed podniesieniem książki

    Drobne problemy z zadaniem "Wiedźmińska kuźnia" w przypadku dotarcia do kopalni przed podniesieniem książki Znalazłem drobny bug w zadaniu "Wiedźmińska kuźnia". Bug polega na tym, że jeżeli dotrzemy do kopalni nie rozpoczynając wcześniej tego questa (ja np. dotarłem tam szukając...
  4. P

    Wielokrotne pojawianie się "kazania zatroskanego 1" w Novigradzie nawet po ukończeniu questa

    Wielokrotne pojawianie się "kazania zatroskanego 1" w Novigradzie nawet po ukończeniu questa Latając po Novigradzie po ukończeniu questa z zatroskanym ciągle natykam się na jego "kazanie 1" pomimo tego, że Zatroskany już nie ma możliwości zostawiania tych kartek.
  5. P

    Błędny komunikat przy próbie skorzystania z punktu szybkiej podróży przy którym aktualnie jesteśmy + 2 punkty podróży przy dębie Gedyneith jako jeden

    Błędny komunikat przy próbie skorzystania z punktu szybkiej podróży przy którym aktualnie jesteśmy + 2 punkty podróży przy dębie Gedyneith jako jeden W grze wyświetla się głupi komunikat przy próbie skorzystania z punktu szybkiej podróży przy którym aktualnie jesteśmy a konkretnie "nie możesz...
  6. P

    Druid z którym nie można porozmawiać (dąb Gedyneith)

    Druid z którym nie można porozmawiać (dąb Gedyneith) W okolicach dębu Gedyneith możemy znaleźć druida oznaczonego na mapce wykrzyknikiem jako quest poboczny. Problem w tym, że przy próbie porozmawiania z nim rzuca tylko jakiś pojedynczy tekst w stylu "mhm?" jak zwykli przechodnie. Czy jest z...
  7. P

    Dublujące się zadanie statuetka szlachica (2 statuetki w świecie gry)

    Dublujące się zadanie statuetka szlachica (2 statuetki w świecie gry) W grze udało mi się znaleźć 2 statuetki szlachcica - jedną bodajże kupiłem u kupca od zadania ze spalonym domem czarodzieja, a drugą chyba gdzieś w skrzyniach w grze znalazłem. Odczarowałem jedną, quest się skończył, wszystko...
  8. P

    Dublujące się kamienie runiczne

    Dublujące się kamienie runiczne Zauważyłem u siebie dziwny problem z kamieniami runicznymi (podnoszonymi) który polega na tym, że dzielą się one na kilka stosów pomimo tego, że są to te same kamienie. Np. zamiast posiadać 10 kamieni posiadam w jednym stosie 7 a w drugim 3 mimo, że mają takie...
  9. P

    Dziwaczne wartośći doświadczenia za wątek główny (po patchu 1.05?)

    Dziwaczne wartośći doświadczenia za wątek główny (po patchu 1.05?) Nie jestem pewien czy jest to bug i nie wiem czy jest to wina patcha ale odkryłem dziwną rzecz. Wcześniej grałem na patchu 1.04 i za główny wątek exp leciał kilogramami, za zwykłą rozmowę wpadało czasem 700 expa. Jednak końcowe...
  10. P

    Brak możliwości rozebrania na części obrazu Hammelfarta oraz ołowiu

    Brak możliwości rozebrania na części obrazu Hammelfarta oraz ołowiu W opisach tych przedmiotów jest napisane, że mogą one być rozłożone na składniki rzemieślnicze, jednak w zakładce "rozbierz na części" nie mam ich dostępnych do wyboru. Możliwe, że dotyczy to też innych przedmiotów ale na ten...
  11. P

    Problem z kuferkami które po otwarciu nie zmieniają koloru na szary + poszukiwanie "niewysłuchana prośba"

    Problem z kuferkami które po otwarciu nie zmieniają koloru na szary + poszukiwanie "niewysłuchana prośba" 3 skarby po otwarciu skrzyń nie znikają z mapy jako wyszarzone. Dotyczy to 2 skarbów losowych oraz 1 skarbu powiązanego z mini questem niewysłuchana prośba na mapie oznaczonym...
  12. P

    Brak możliwości zakończenia zadania "bastion"

    Brak możliwości zakończenia zadania "bastion" W okolicach kaer morhen po wejściu do opuszczonego zamku rozpoczyna się zadanie bastion. Niestety nie udało mi się go ukończyć. Na początku pokonałem upiory, zwiedziłem bastion, potem znalazłem szkielet chłopca i go zakopałem. Zadanie...
  13. P

    Niesłusznie "zawalone" fragmenty niektórych misji

    Niesłusznie "zawalone" fragmenty niektórych misji Mam problem z niektórymi misjami w dzienniku a konkretnie niektóre ich fragmenty mam niesłusznie uznane jako zawalone. Przykłady na screenach. Zadanie wróg publiczny - kryształ oddałem triss a pomimo tego mam na czerwono "porozmawiaj...
  14. P

    Problem z misją Władca Undvik i Bezimienny

    Problem z misją Władca Undvik i Bezimienny Zauważyłem pewną niespójność (chociaż może to zamierzone działanie, nie wiem) w sprawie misji Władca Undvik. Jako gracz który nasłuchał się zapewnień o otwartym świecie oraz lubiący robić wszystkie questy poboczne i znaki zapytania przed głównym...
Top Bottom