Search results

+
  1. M

    Launcher w języku angielskim

    Launcher w języku angielskim Witam, Przeszukałem google i to forum w poszukiwaniu takiego tematu i były jedynie podobne, dotyczące zmienionego języka w logu, menu, bądź w grze. U mnie natomiast występuje język angielski w launcherze. W całej reszcie gry wszystko jest po polsku. Grę mam...
  2. M

    Morvran Voorhis

    Morvran Voorhis Cytując Panią Jeziora: - Jeśli można coś podpowiedzieć - odezwał się przeciągający sylaby. - Princ Voorhis ma syna, malutkiego Morvrana. Ten jest znacznie lepszym kandydatem. Po pierwsze, ma mocniejsze prawa do tronu, tak po mieczu, jak i po kądzieli. Po drugie, to dzieciak, za...
  3. M

    Komiksy i dodatkowe przygody z W1, a chronologia

    Komiksy i dodatkowe przygody z W1, a chronologia Ten temat założyłem zastanawiając się nad pełną chronologią wszystkich rzeczy wydanych oficjalnie pod szyldem Wiedźmina. Zgodnie z wątkiem ze strony sapkowski.pl - http://sapkowski.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=3507 Panowie zrobili fajne...
  4. M

    Sapkowski.pl i stare dane z tej strony

    Sapkowski.pl i stare dane z tej strony Pamiętam, że niegdyś natknąłem się tu na temat, gdzie ktoś wyszperał stare genealogie i inne pliki opublikowane kiedyś na stronie A. Sapkowskiego. Przejrzałem forum, szukałem na googlu i nie mogę tego wyszperać. Przepraszam jeśli przeoczyłem jakiś temat...
  5. M

    [PROBLEM] Towarzysze Broni: Novigrad

    [PROBLEM] Towarzysze Broni: Novigrad Witam, Skończyłem quest poboczny z Triss Merigold (pozwoliłem jej odpłynąć) a także dla Roche'a i Dijkstry odnajdując Talara. Niestety nie pojawiło mi się zadanie pozwalające pogadać z Zoltanem, Roche'm i Dijkstrą w sprawie zabicia Radowida. Czy muszę pchnąć...
Top Bottom