Search results

+
  1. patpul

    Teledyski bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz i zarazem oglądasz

    Niedawno koledzy z Huntera nadali nowy wymiar jednemu ze swych najsłynniejszych numerów, czyli "Kiedy umieram". Obrazek jest zrobiony do tego po mistrzowski IMO.
  2. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Świetny materiał. Przynajmniej dla mnie, jako growej lamy ;) (Bo gram w sumie w trzy gry od wielu lat, znaczy Football Managera, X-Plane'a i to, co proponują REDzi). Interesująca opowieść zarówno o rozwiązaniach przyjmowanych przez twórców, w jaki sposób można poprowadzić cały proces, dlaczego...
  3. patpul

    Seriale

    "Klan", zdecydowanie "Klan". To jest doskonała zabawa. A im nowsze odcinki, tym Klanowersum staje się coraz bardziej wyjątkowe :-) Oczywiście można połączyć z "W labiryncie", bo główny twórca ten sam, a i postaci się przenikają. Nie tylko o aktorów chodzi. Gorąco polecam "Klan" od początku.
  4. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Prawie 181 godzin i... Jak głupek gapiłem się na całą listę płac po tym ;) Fajnacka giera. Piękne miasto, niesamowita oprawa muzyczna, całkiem niezła historia :) Na pewno sobie jeszcze tam pośmigam wkrótce. Jako bardzo niewymagający grajek daję mocne 9,5/10 :D
  5. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Z niemalejącym zdziwieniem dodaję do ignorowanych kolejnych użytkowników tego forum. Nie datego - jak mi się wydaje - że jestm fanbojem CP77, tylko dlatego, że mierzi mnie czytanie o tym samym. Jak to jest, że ktoś od 238 strony (abstrakcyjne!) do teraz powtarza ciągle to samo? Albo powtarza po...
  6. patpul

    Pochwal się swoim V

    W co ubierasz te najlepsze statystycznie ciuchy? ;-) (A tak się przyprułem :p) Mnie urzekł(a?) ten/ta V w sukience i pod muchą. Piękne. Prawie się zakochałem 🙃 :-D🙃
  7. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To tylko mały offtop ode mnie, ale w nawiązaniu do dziennikarstwa chwilę wcześniej tu poruszanego. Będzie wbrew zasadzie "nie znam się, więc się wypowiem", bo 15 lat spędziłem w radiu (grupa Eurozet), a teraz jestem po drugiej stronie, bo rzecznikuję. W dziennikarstwie jest ogromny problem z...
  8. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zdecydowanie. Ścieżka dźwiękowa była chyba w ogóle pierwszym elementem tej gry, jaki odpaliłem, zanim zacząłem instalować. I - jako stary metaluch - muszę powiedzieć, że wszstko mi się bardzo podoba. Daje dobrego kopa :D
  9. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    @Crusher93 Nie mam najmniejszego pojęcia, w jaki sposób gra się reklamowała. Nie zacierałem pięt od ośmiu lat w oczekiwaniu na nią. Tak realnie, to może nieco bardziej zainteresowałem się z rok temu, ale też bez przesady. Oczywiście wiedziałem, że coś się dzieje, ale generalnie latało mi to koło...
  10. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ja na przykład dopłacam za to, że ktoś mnie robi w bambuko. Nawet czerpię z tego przyjemność. Na szczęście są przenikliwi obrońcy jedynej prawdy, którzy potrafią z byle błahostki rozpętać gównoburzę, chronią resztę społeczności przed przejściem na złą stronę mocy i - jak to w ogóle możliwe?! -...
  11. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Na pewno nie wszystkie. Pewnie można znaleźć jeszcze zyliard. To zawsze dąży do nieskończoności. Zawsze uważałem, że krzykacze i narzekacze są najgłośniejsi. (Zgodnie z zasadą - im gorzej, tym lepiej). Dlatego spuszczam takie pierdolety w klopie i cieszę się zabawką :D A jak mi się nie podoba...
  12. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    U mnie też było bardzo ciemno. Błąkałem się po tym pokoju, jak głupek. Jakoś zupełnie przypadkowo trafiłem na początek drogi, nie mam pojęcia jak.
  13. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jako że pojawiły się dwa kolejne posty (edit: trzy:-D), że parkowanie i że GTA a CP, to taka propozycja skierowana do modów - a może zrobić osobny wątek, np. "Cyberpunk2077 - rzal i bul" albo "Cyberpunk2077 - ból dupy"? Bo to jest właśnie to, o czym wspomniałem wcześniej - 50 stron, gdzie mle...
  14. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    O matuchno. To już jest jakiś wyższy poziom abstrakcji, chyba dla mojego małego rozumku nieosiągalny. Petycja. W sprawie gry komputerowej. Mitycznej, rzekomo wyciętej zawartości. Pewnie jeszcze na złość. Jakaś komedia :-D Nic, tylko czekać na petycje w sprawie nie tak, jak sobie widz życzy...
  15. patpul

    Pochwal się swoim V

    Mój emo trochę się przebrał. Ale i pojechał zbyt daleko. Tam jeszcze nie ma wstępu :D
  16. patpul

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dobry wieczór :) To ja tylko przechodząc z tragarzami. Więc kilka luźnych refleksji, bo musimy się spieszyć. Nie cytuję, tak tylko sobie zebrałem z ostatniego tygodnia. (parafrazując) Fabuła słaba, grafika przeciętna, AI NPC-ów to dno, mimika twarzy podczas dialogów do bani, fizyka jazdy...
  17. patpul

    Pochwal się swoim V

    Emo-nomada ;) 1607824986
  18. patpul

    Ortograf - opis auta

    W tym przypadku jednak "nietrudno" powinno być raczej łącznie. https://www.ekorekta24.pl/nietrudno-i-nielatwo-razem-czy-osobno-nie-trudno-nie-latwo/
  19. patpul

    Kiedy patch 1.12 ?

    Pewnie nikt nigdy do końca nie będzie zadowolony, więc można powiedzieć, że gra naprawiona nie będzie nigdy albo będzie naprawiana do zakończenia projektu. Od przewidywania natomiast są wróżki, wróże, jasnowidze czy jeszcze inne takie tałatajstwo. Oczywiście można napisać, że bugi zostaną...
  20. patpul

    Kiedy patch 1.12 ?

    Dokładnie tak samo. Jeśli nie jedyny, to jeden z nielicznych błędów (nie piszę o piedołowatych wg mnie bzdurach, które nie mają wpływu na przebieg rozgrywki, typu brak pochew czy grzywy) to zniknięcie podczas walki Pana Żaby. A tak - elegancko, stabilnie, bez modów.
Top Bottom