Search results

+
  1. D

    Bugi i propozycje UXUI

    29. Klawisze otwierające Mapę/ekwipunek itp wciśnięte ponownie powinny to menu zamykać. 30. juz pomijam brak wyświetlania statsów wszystkich broni w plecaki jeżeli jedna z założonych ma za dużo atrybutów :)
  2. D

    Rozmiar ciała Johnnego

    No nie wiem, w realu wygląda normalnie... chyba? Teraz już nie wiem, zacząłem się sam wkręcać w rozmiar jego głowy :)
  3. D

    Rozmiar ciała Johnnego

    To naprawdę wygląda źle xD
  4. D

    Rhino w kontrakcie "za mojego syna" jest NIEŚMIERTELNA

    Ciekawe. Jak dostałem tę misję to miałem już aktywną misję z bijatyką. Po prostu zakradłem się do niego, zabiłem, wyszedłem nie niepokojony z terenu i jak misja się zakończyła to wszedłem z powrotem i zrobiłem misję bijatykę z Rhino i było ok ;)
  5. D

    Brak wyświetlania statystyk broni

    mi trochę pomogło schowanie wszystkich broni do schowka, zapisanie, wczytanie i wyciągnięcie ich z powrotem. Ale np statsy rewolweru "Crash" wciąż mi się nie wyświetlają.
  6. D

    Bugi i propozycje UXUI

    Generalnie to wystarczy skopiować wszystko z GTA V i bedzie ok xD
  7. D

    Rozmiar ciała Johnnego

    Też macie wrażenie, że ciało Johnnego jest za małe w stosunku do jego głowy? Powinno być o ~10% większe.
  8. D

    [BUG] Zadanie poboczne | Represje w Novigradzie. Z angielskiego: Novigrad, Closed City.

    Ja mam BUG z wątkiem poszukiwania zbója po zapachu krwi i szlamu, w ogóle nie pojawia mi się ten trop z zapachem i nic nie mogę zrobić :( szkoda, bo teraz będzie mnie to męczyć i frustrować, że mi zadanie wisi na liście i nie da się go wykonać...
Top Bottom