Search results

+
  1. S

    Ozdobny kontusz

    B-g zapłać! Szkoda. Szkoda również, że kontusz jest na modłę kozacką miast polską.
  2. S

    Crash podczas sceny z wesela, Pomocy

    Szczęść B-że! Możliwe, że po łatce poprzestawiały się Panu opcje. Proszę zobaczyć jak to jest z liczbą klatek na sekundę. W moim przypadku zmiana na 'nieograniczona' pomogła.
  3. S

    Ozdobny kontusz

    Ozdobny kontusz Szczęść B-że! Z zapytaniem przyfrunąłem. Podczas eksploracji włości Evereca znaleźć można legendarnej jakości ozdobny kontusz i buty. Czy można zdobyć spodnie oraz rękawice z tego 'setu'? Proszę nie mylić z weselnym wdziankiem.
  4. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Czy można już gdzieś zobaczyć nowe zbroje z dodatku "Serce z Kamienia"?
  5. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Szczęść B-że! Z zapytaniami przybywam ( Marcin Momot ), czy w rozszerzeniu 'Serce z Kamienia' będziemy mogli zdobyć 'zbroję' w formie żupana? Na wypuszczonych zrzutach ekranu ujrzeć możemy Geralta noszącego tenże szaty. Czy jest to w pełni funkcjonujące odzienie bojowe czy też strój fabularny?
  6. S

    Wiedźmin 3: potwory

    Biesy są ładne. Nie wiem jakie mleko dają ale na pewno warte hodowli.
  7. S

    Wasze wrażenia, oceny, recenzje

    Gra jest czysta niczym dziewicza łza na dzień 'przed'*. Świat nie razi chorymi ustrojstwami; nie ma gloryfikacji sodomii czy innych czortów, Geralt właściwie reaguje na mężczyzn w babskich ciuszkach a zboczenie zwane 'równością płci' nie kąsa fałd na worku. Z wrogów można zrobić kaszankę, posoka...
  8. S

    Broda

    Nu, pierwsza instancja poczęła kiełki. Od razu lepiej, babskie udziska się ślinią a dupne zęby zgrzytają na mój widok jakby je jakie owsiki oblazły!
  9. S

    Broda

    Nu, w tym rzecz, że mi coś rosnąć nie chce. Poczekam jeszcze, zobaczę. Bez zarostu Geralt wygląda jak tęczowa rzyć na patyku. Ciekaw jestem maksymalnych rozmiarów brody. Jakby kto wiedział to niech mi powie.
  10. S

    Broda

    Do siedmiu sodomickich czortów! Jak ja mam psiuty po wsiach kiełbasić jak mi broda po zgoleniu przestała rosnąć?! Naprawcie to panowie, bo wstyd iść kij zamoczyć gdy wygląda się jak chłoptaś z rozmazanym ptasim łajnem na twarzy.
  11. S

    Broda

    Broda - jak długo rośnie? Proste pytanie: po jakim czasie broda osiąga maksymalne rozmiary?
  12. S

    [BUG] Nieodkryte miejsce + Duchy przeszłości

    [BUG] Nieodkryte miejsce + Duchy przeszłości W punktach: 1. Odwiedziłem miejsce mi nieznane i renegatów wytłukłem. Pospólstwo się zeszło, w nagrodę jak mniemam [lokacja: tam gdzie zarzynamy Ludvika z misji Duchy przeszłości] 2. Udałem się w następnej kolejności pomóc starej raszpli z potworami...
  13. S

    [SPOILER] [BUG] Quest na Gryfa

    Dokładnie taka sytuacja wystąpiła u mnie. Z powodów czysto fabularnych zajechałem do zielarki, i chorą dziewkę napoiłem. Następnie udałem się do Mysława, no i tu wystąpił problem. Nie mogę zapukać, wyświetla się takowa opcja ale do pukania nie dochodzi. Próbowałem padem i klawiaturą, również...
  14. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Przyznaję się do błędu. Dorzucam kwadrans samobiczowania jako zadośćuczynienie.
  15. S

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Problemik. Ściągnąłem zapis W2 z internetu. Teraz przy imporcie mam masę autosave do wyboru. Jak mniemam powinienem wybrać ten najpóźniejszy? Nie ma żadnego master save co jest troszkę mylące.
  16. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Rzeczywiście, coś specjalnego ma miejsce bo gra z całą pewnością lip sync ma pod język angielski.
  17. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Ze względu na brak odpowiedzi postanowiłem wystawić się na promieniowanie spoilerów.. Niestety, ale lip sync jest pod wersję angielską. Wygląda to komicznie.gdy postać mówi 'pysior to rzecz smaczna'* a z ust wyczytać można 'hołmie stołl ma bajk' '. Nie potrafię odwidzieć. A co do Yennefer to...
  18. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    A jak jest z lip sync(synchronizacja ust ze słowami)? Czy to prawda, że został on zrobiony pod wersję angielską i wypowiadane kwestie mają się nijak z ruchami paszczy?
  19. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Jak się miewa polski dubbing? Domyślam się, że Rozenek wypadł świetnie. Jak poszło reszcie? Czy warto brnąć w ą ę czy też udać się na parkiet z 'Karolem'? Co z lip sync, czy prawdą jest, iż jest on dostosowany do angielskiej wersji językowej?
  20. S

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Dobrzy ludzie, gdzie ja tu znajdę wątek z zapisami gry z W2?
Top Bottom