Search results

+
  1. L

    [BUG] Statuetki Szlachcica i Żołnierza

    Przecież tego questa można spokojnie ukończyć, bo Triss wraca do karczmy jaskra i tam można ukończyć zadanie. Ukończyłem je na 1.08
  2. L

    [BUG] Schematy na kamienie/glify

    Ja gram na wersji 1.06 od samego początku i też mam problem. Wygląda na to, że ktoś się machnął i popsuł niektóre kamienie ;d Są 3 rodzaje kamieni, pomniejszy, zwykły i większy Tak wyglądają staty na przykładzie glifa Yrden który jest bez buga 1. Pomniejszy glif yrden 2% 2. Glif yrden 5% 3...
  3. L

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Wsiadanie do łodzi w niektórych przypadkach jest trudniejsze niż walka z potworami:
  4. L

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Mam nadzieję, że będzie wprowadzona możliwość opuszczenia trybu walki, żeby Geralt mógł skakać. I nie dochodziło do takich sytuacji jak ta: ---------- Zaktualizowano 13:55 ---------- - Często nie działa przyśpieszenie łodzi, trzymam SHIFT i nie przyśpiesza - Nie da się porównać przez...
  5. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Co robią wina oznaczone jako "przedmiot magiczny" a w opisie "Jadalne. Regeneruje żywotność" np. Wino est est, czy Erveluce Po wypiciu nic się nie dzieje, oprócz tego, że trochę mamy zatruty organizm, a życie nie urosło nawet o 1hp. To jakieś niedopatrzenie czy co? Bezużyteczny...
  6. L

    [BUG] Kowal we wśi Ferlund

    To na pewno jest błąd, jak zagadam to jeden i drugi rzuca identyczny tekst, głos ten sam, w dodatku ten nowy już wszystkie opcje miał na szaro przy pierwszej rozmowie i grę w gwinta też. Czyli błąd polega na tym, że tam nie powinno być kowala dopóki się go nie uwolni z klatki, a on już tam...
  7. L

    Problem z obozem barbarzynców

    To nie jest żadne odbijanie lokacji, tylko obozowisko bandytów z ich skarbem (ikona z mieczem i ogniskiem która zresztą wskazuje położenie owej skrzyni) I aby ukończyć takie obozowiska, tzn. oznaczyć je na szaro na mapce, należy zabrać wszystko ze skrzyni. I to co na pisałem wcześniej jest...
  8. L

    [BUG] Kowal we wśi Ferlund

    [BUG] Kowal we wśi Ferlund Uwolniłem kowala z klatki, powiedział, że będzie we wsi Ferlund i da mi coś w nagrodę. Teraz jest tam dwóch takich samych kowali, żaden z nich nic dla mnie niema, oba się tak samo odzywają.
  9. L

    Problem z obozem barbarzynców

    To problem ze skrzynią, po zebraniu z niej rzeczy znacznik powinien zrobić się szary i zakończyć znajdźke.. Ale w tej skrzyni ciągle respią się przedmioty. I po wczytaniu gry znowu można ją otwierać. Zbugowana skrzynia, zresztą znalazłem takich kilka, w jednej pojawia się ciągle list który...
  10. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Właśnie przed chwilą odwiedziłem to miejsce, i zaatakowali mnie tam bandyci, po ich zabiciu pojawili się tam ludzie i kupcy. Czyli wszystko działa, mam wersję 1.06. ---------- Zaktualizowano 11:06 ---------- Od siebie dodam jeszcze, że nie podoba mi się jak patch zmienia cokolwiek w grafice i...
  11. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Chyba czytają:
  12. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    A nie jest tak, że zbadane stają się pomarańczowe?
  13. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Tylko, że do niej nie da się przechowywać rzeczy "do użytku" i składników alchemicznych i do craftingu. Ogólnie ta skrzynia jakaś taka zrobiona na kolanie i wrzucona w byle kąt, na scenie Jaskra ;p.
  14. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    - jazda płotką pod górkę wygląda tak, że wystaje tylko tyłek ;s Nie mogłem lepiej tego ująć, bo kamera sama mi ucieka, ale często widać sam ogon ;d
  15. L

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Tak z ciekawości pozbyłem się wszystkiego z Geralta, zostały tylko bełty których nie da się zdjąć, i przedmioty fabularne. Łączna waga tych przedmiotów + bełty to 0,71 W ekwipunku pokazuje 13/60. To ja się pytam, gdzie te 12kg się schowało?
  16. L

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    U mnie niestety prawie go brak, mam grafikę AMD, pewnie na NVIDI jest lepiej, na wersji 1.06 nie mogłem oderwać wzroku od widoczków z DoF'em teraz patrze przez palce :(
  17. L

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    U mnie też lepiej chodzi na R7 260X, ale muszę z bólem powiedzieć, że zauważyłem pogorszenie grafiki, a szczególnie opcja DoF została popsuta.. Mimo, że mam ją włączoną, rzadko kiedy to widać. Tak to się prezentuje grafika na patchu 1.07 -.- O to screenshoty: A jak przejeżdżam między...
  18. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    - naprawa opcji "głębia ostrości DoF" po zainstalowaniu patcha 1.07 nie działa tak jak powinna, o ile w ogóle działa. A na pewno gorzej wygląda. Nie wiem czy to jeszcze Wiedźmin 3 czy już może Wiedźmin 1 :(
  19. L

    Trofea - brak możliwości pozbycia się.

    Z tego co ja pamiętam trofea można sprzedać u NIEKTÓRYCH kupców
  20. L

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Tryb poruszania można bardzo łatwo porównać stojąc w miejscu i wciskając na przemian W i S i zobaczycie różnicę. A zauważyliście ze skok z nawet dużej wysokości nie zabiera w ogóle HP? Geralt robi fikołka ;d Wcześniej jak spadał z dywanu na podłogę tracił połowę życia..
Top Bottom