Search results

+
  1. K

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Kolejarze też we wiedzmina grają ;-) http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/25832/Switcher-wagon-KZN-do-przewozu-rozjazdow.html
  2. K

    Patch 1.05 data premiery

    Potwierdzam patch 1..05 juz dostepny
  3. K

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Przeinstalowałem grę .... i nic caly czas to samo, nie odpali się. Czekam na wyjaśnienia od CDPR , dlaczego po ich DLC produkt za który się zapłaciło nie działa. W ogóle dlaczego mamy kombinować z przeinstalowaniem produktu który ma działać a nie działa chociaż korzysta się z tego co CDPR...
  4. K

    Błąd pliku save - fast travel crash

    Ja mam to samo z tym że jestem jeszcze w Novigradzie i okolicach na Skellige jeszcze się nie wybrałem. Powrót do Białego Sadu i zamku w Wyzimie jest niemożliwy ... KRASZ ! podczas wczytywania ;-( a tak bardzo chciałem tam wrócić i spuścić wpierdól w obozie czarnym ;D
  5. K

    Zamek królewski w Wyzimie - Sekretna komnata

    Znalazłem to samo ...
  6. K

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    No u mnie przez 2 dni był spokój ale dzisiaj już 2 raz wywaliło mnie do pulpitu i piszę tak : Sterownik nvidia przestał działać ble ble ble i podaje nr tego specjalnego sterownika pod W3 który był do ściągnięcia w dniu czy przed niem premiery już nie pamiętam. O dziwo problem dzisiaj...
  7. K

    Problem z dźwiękiem dialogów - wytłumiony, wyciszony

    Problem z dźwiękiem dialogów - wytłumiony, wyciszony Mam problem z dźwiękiem dialogów. Niekiedy słychać normalną wyraźną rozmowę ale w większości gry dźwięk dialogów jest wytłumiony/wyciszony. Ustawienia dźwiękowe są ustawione wszystkie na 100% Test głośników prawidłowy W windows wszystko ok...
  8. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie ogladaj
  9. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To już!!!!!!!!!!!!!!!! ;dddd WŁAŚNIE PRZYSZEDŁ KOD DO PACZKOMATU ;-)
  10. K

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: i7 4770k @4,2GHz GPU: GTX Titan X @1400MHz RAM: 16GB @1866MHz SSD: tak RESOLUTION: 1440p PRESET: FULL Ustawienia graficzne: V-SYNC: ON NVIDIA HAIRWORKS: ON SHADOW QUALITY: FULL TERRAIN QUALITY: FULL WATER QUALITY: FULL GRASS DENSITY: FULL TEXTURE QUALITY:FULL...
  11. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Szczerze , musiał bym być Tobą żeby dać za niego 5000,00 zł ;-) wyszedł mnie on raptem 1260 zł drugi będzie mnie kosztował około 2800 zł czyli tyle co gtx 980 ^^ ot czar prysł haha Poza tym moge ci załatwić owego za 3500 zł jeśli cie interesuje skąd ta cena 5000 zł ???
  12. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mój Titanek mój mój mój ;**** - Gosu miał rację Titan x wymiata ^^ więc jednak w 2k pogram ;D
  13. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Te otwarcia sklepów sąo 23:00 ale to chyba tylko otwarcie żeby o 00:00 nie otworzyli ludzie drzwi razem z futryną ;-) Gra będzie dostępna od 24 :00 tak mi sę wydaje. KIJ TAM Z TYM WSZYSTKIM PANOWIE I PANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NOWEJ OPOWIEŚCI O GERALCIE Z RIVI !!!!!!!
  14. K

    Data premiery - równi i równiejsi?

    EEEEEE pierdoły dzień wcześniej dzień poźniej ciul z tym , to jużtylko godziny ;D JUPIIII !! Problem to będzie około 1:00 we wtorek jak im serwy popadają żeby patcha ściągnąć i pewnie jakieś inne pierdoły zrobić ;-) Pamiętam jak diablo 3 wyszło to dobre 3-4 dni nie szło pograć bo wszystko...
  15. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja zainwestowałem w sprzęt i titan X już hula na pokładzie. Nie będe płakał odnośnie wymagań hehe
  16. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dzwoniłem do cdp.pl Nr telefonu podawało się podczas zamówienia kolekcjonerki, cdp.pl go ma. Mój mieli chociaż nie pamiętałem żebym go przy zamówieniu podawał. Każdy może zadzwonić i to sprawdzić. Przesyłki prawdopodobnie już tam są i czekają aż przyjdziemy odebrać kody do otworzenia...
  17. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    To już naprawdę niedługo ;D Jeden dzień i od północy jak zacznie się gra to kilka dni może będzie przerwy ;D Zresztą przydało by się parę dni przerwy bo fabryki nie nadążają w produkcji bardzo ostatnim czasem pożądanego produktu ( nawet na 3 zmiany) ***
  18. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    Dlatego pisałem już wielokrotnie. Chcecie grafikę ala PETARDA ? to dajcie też coś od siebie. Nie tylko zrzucać całość problemów na producenta, W2 kiedy wychodził miał też wymagania z kosmosu a Ubersampling po dziś dzień zarzyna nawet 980-tki Proszę wyposażyć się 980 w Sli lub przynajmniej 1 Tx...
  19. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    Spoko looozzz poniosło mnie :P
  20. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    Co dokładniej winno być 5000,00 zł bez tych tyś. Jednostką miary jest tutaj 1 zł
Top Bottom