Search results

+
  1. _Niebieski

    Gwint zmierza w złą stronę

    @PonuryJoe Ekonomii już nie naprawisz. Rozsypała się w momencie, w którym ogłoszono 6msc przerwę nad "zrobieniem gry od nowa" w postaci projektu Homecoming; Ilość golda/skrawków jakie wtedy ludzie wyfarmili idzie w setki tysięcy (sam mam kilkadziesiąt tys., a gram sporadycznie). CDP trochę...
  2. _Niebieski

    Gwint zmierza w złą stronę

    Grindują doświadczenie. Uczą się decku, którym wcześniej nie grali, by potem grindować nim na ladderze. Oczywiście można to robić tam bezpośrednio, ale wiele osób boi się popełniać błędy "w grze o stawkę" i tracić przez to pozycję. A co do tematu, ktoś tutaj w dyskusji celnie zauważył, że...
  3. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Ten film też się zdezaktualizował, bo Valve przywróciło tryb casual draftu, więc nie trzeba tak jak to Kripp wyjaśnia mieć przynajmniej 3 winów i/lub sprzedawać kart z paczki bonusowej w przypadku 4 lub 5 winów by mieć na następne tickety, bo... nie trzeba w ogóle grać płatnych draftów :)...
  4. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Zależy którzy, Swim wyciąga średnią 4-5 winów, więc w zasadzie "infinite draft" :) Natomiast to co wypada z paczek za grube hajsy to faktycznie żenua.
  5. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Pewnie masz rację.
  6. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Można to odwrócić - to że są w MtG, nie jest żadnym argumentem by były w Artifact :) Ale spoko, jeśli Valve zauważy zainteresowanie to na pewno taki tryb wprowadzi. Obserwując jednak reddita odnoszę wrażenie, że zdecydowaną większość (łącznie ze mną) interesują niemal wyłącznie drafty. Nawet...
  7. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Prędzej kupią ją na rynku steam. Artifact to TCG, nie CCG.
  8. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Zabawne, bo w HSa przestałem właśnie grać 1,5 roku po premierze właśnie z powodu ówczesnej dominacji Secret Paladyna. Blizzard też zwlekał z patchem, dokładnie tak samo jak CDP teraz z Eithne. Może w Artifactcie w draftach wreszcie odnajdę spokój ducha, constructed widocznie nie jest dla mnie.
  9. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Sądzę, że gorzej niż w Gwincie być już po prostu nie może. Przez 2 lata od CB, przez OB, aż teraz w HC widziałem już 3-krotnie dominację Scoia i Eithne w mecie. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo lista problemów jest znacznie dłuższa. Mam dość. Albo CDP nie ma ludzi, którzy potrafią to...
  10. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    No to może odpalą wam ten ladder. Jezu, jak do wszystkiego w życiu podchodzisz tak ambicjonalnie to współczuję :P Ja nie widzę sensu uczestniczenia w cyrku w którym o zwycięstwie lub porażce w 40% decyduje to ile $$$ wydałem na deck, kolejnych 40% zależy od RNG, a tylko pozostałe 20% to skill...
  11. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Tak, przez gościa, który nawet nie ma dostępu do bety i posługuje się starym FAQ od Valve. Dla funu? Dziwne pytanie. Ja gram w gry, jeśli sprawiają mi przyjemność. By grać constructed jeśli masz na to ochotę. Mnie constracted nie interesuje, tylko drafty więc nie mam podobnego dylematu...
  12. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    @MaRIB1 nie siej dezinformacji. Są zarówno opcje Social jak i Casual - w obu przypadkach można grać constructed i drafty zarówno z botami, znajomymi jak i innymi graczami za free, oczywiście bez jakichkolwiek nagród. Valve chciało usunąć free drafty, ale wczoraj wieczorem się zreflektowali i...
  13. _Niebieski

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Największą bekę mam z tych co to wieszczyli, że po odejściu od Gwinta, Swim straci widownię. Pierwszy stream z Artifacta na swoim kanale i już miał >3000 widzów :) Oczywiście Artifact to TCG i każdy kto na niego czekał, wiedział z czym to się wiąże. Nie jest to bezpośrednia konkurencja dla...
  14. _Niebieski

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wychodzi z bety!

    Tylko dla kogo będą w tym "dłubać"? HC to był mój 3 powrót do tej gry od czasów CB sprzed 2 lat. Jak myślisz, jak wielu ludzi ma taką cierpliwość? To już nie czasy, gdy jedyną alternatywą był HS. Mamy teraz świetną konwersję MTG, tuż, tuż premiera Artifacta, który choć TCG i nie stanowi...
  15. _Niebieski

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wychodzi z bety!

    A na jakiej randze pogrywasz? Bo jak gdzieś tam na dole, to może faktycznie nie dostrzegasz problemu. Ja miałem tę (nie)przyjemność pogrindować trochę rangi 1-3 i to co się tam dzieje przypomina mi najgorsze czasy z CB. Z mojego punktu widzenia gra aktualnie jest niegrywalna, balans jest...
  16. _Niebieski

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wychodzi z bety!

    Tylko, że różnica między nimi a Swimem polega na tym, że ich "fajne" decki to memy z winratio <50%, a to co tworzył Swim niejednokrotnie kreowało metę.
  17. _Niebieski

    Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam!

    A ja właśnie mam szczerą nadzieję, że to pierwsza i ostatnia gra z tej serii. 2 lata zmarnowane, by zagrać na hardzie w najprostszą grą w jaką kiedykolwiek grałem, z najdurniejszym AI z jakim się kiedykolwiek zetknąłem. Jeśli taką chałę odwalają programiści spod hashtagu #15k to szkoda tych...
  18. _Niebieski

    Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów

    @Lexor gdyby ta gra była w fazie beta, albo jeszcze lepiej w alpha to takie "hotfixy" nikogo by nie bulwersowały. Problem w tym, że Gwint miał już swoją "szumną" premierę, specjalnie do tego celu nawet próbowano "na plecach" Wojny Krwi przyciągnąć graczy. To już nie jest czas na takie półśrodki...
  19. _Niebieski

    Artefakty

    @Kaczor79 chyba łatwiej jest po prostu zmienić umiejętność Eithne, zamiast grzebać w sile bazowej wszystkich brązów.
  20. _Niebieski

    Błąd z przeczekaniem ostatniej tury. Czy to na pewno błąd?

    Tym bardziej CDP powinien pośpieszyć się z wydaniem patcha. Ja uważam, że albo należy zmienić przycisk PAS na KONIEC TURY, albo zmienić wszystkie "cwaniackie" karty robiące w takich sytuacjach nieuzasadnione CA wg. tego co napisał @MaRIB1
Top Bottom