Search results

+
  1. S

    [Chyba Błąd] Zblokowana Gra po wygranej.

    [Chyba Błąd] Zblokowana Gra po wygranej. Napisałbym, że to zwykły freeze, ale niestety nie. Gdyż mogłem sprawdzać wszystkie karty, klikać wszystkie opcje, nawet dialogi avatara normalnie działały, ale gra nie chciała zakończyć mojej gry i przejść do końcowego ekranu po wygranej grze. Nawet...
  2. S

    Wiedźmin 3: system walki

    NO! W końcu jakaś pomocna odpowiedź, DZIĘKI! Spróbuję go wypróbować zgodnie z twoimi wskazówkami.
  3. S

    Wiedźmin 3: system walki

    Wybacz, że to powiem, ale IMO gówno prawda, używałem i nie widzę kompletnie jego przydatności, tak jak kolega czarnybez, kompletnie nie zauważam działania tego eliksiru, albo po prostu ja jestem za dobre w te klocki i dla mnie po prostu pomoc tego eliksiru jest na tyle znikoma, że wręcz dla mnie...
  4. S

    Wiedźmin 3: system walki

    Czyli? O ile? statystyki! 10% 20%, skąd mam ......pip.... wiedzieć czy w ogóle ma sens używanie tego, jeśli nie mogę ocenić przydatności, serio wkurza mnie to.
  5. S

    Wiedźmin 3: system walki

    Jak mnie wpieniają te opisy w grze, może mi ktoś powiedzieć co dokładnie daje eliksir zamieć? Konkretnie statystyki, jak mam %$#@%$# używać eliksiru jak nie wiem co konkretnie mi on daje? JESUS!
  6. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    No dokładnie, nie wiem, gdzie, co i jak zwiodło, ale doprawdy, granie na słuchawkach w Wieśka jest bardzo niekomfortowe i to łagodnie mówiąc, kombinowałem bardzo długo, ale nie da się ustawić satysfakcjonującej głośności, z reguły gram na 50/60% poziom efektów, niestety tracę trochę na immersji...
  7. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Dobra znalazłem poważny minus gry, który nie zależy tylko od gustu gracza. Otóż dźwięki........ Na słuchawkach można się pochlastać, kompletnie brak wyważenia dźwięków. Żeby słyszeć deszcz co przecież jest normą, że słyszysz deszcz głośno "w końcu pada wprost na ciebie", to trzeba nieźle...
  8. S

    [QUEST] Dzikość Serca

    3 strony a nikt nie wspomni o swoich wyborach, ja ostatecznie pozwoliłem zabić babkę a później dobić wilkołaka. Chodź jest opcja aby ocalić i Małgorzatę i Niellena, wystarczy przystać na propzycję Małgorzaty a potem tylko odszukać ciało i powiedzieć Niellenowi, że zagryzły Hanne wilki, tylko...
  9. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Tak masz rację, niech staną się jak Bethesda, 4 lata po premierze, wciąż brak oficjalnych danych kosztów produkcji Skyrima....... TFU! A myślałem, że szczerość i uczciwość popłacają. makmakp zgadzam się co do joty z tym co mówisz, a do kolegi Swooneb mam wiadomość, iż nie problem dodać opcję...
  10. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    A kto cię prosił o tłumaczenie? Jakbym nie wiedział co ta odpowiedź znaczy........, nie wyręczaj cdp, w tym co oni powinni robić, czyli poważnie rozmawiać. Zostało zadane poważnie pytanie i powinna zaistnieć poważna odpowiedź, która uwzględniałaby chociaż w teoretycznym zakresie koszt...
  11. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Kwestia gustu, a nie doboru, gdyż o to masz człeka (mnie) przed sobą, któremu bardziej niż bardzo podoba się paleta barw. I wysoki sharpen właśnie poprawia wygląd na bardziej realistyczny.
  12. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Swoją drogą mógłby mi ktoś wyjaśnić co robi aberracja chromatyczna w wiedźminie? Nie proszę o wyjaśnienie czym to jest, bo wiem co to jest, pytam się, co ta opcja powoduje w W3, jeśli jest na ON? to wtedy rozumiem znikają durne kolorowe obramówki z przedmiotów czy się pojawiają? Bo nie do końca...
  13. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ja tak lubię tę opcję, świat wydaje się "podreślam" wydaje się realniejszy a bez tego, wiele krzaków wygląda jakby miało rozmazane liście/igły
  14. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Niezbyt adekwatna wypowiedź, proszę nie traktować wiedźmińskiego fandomu jak dzieci, mnie co prawda zwisa odpowiedź na to pytanie, ale na miejsca Chodak czułbym się obrażony..
  15. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Dlatego napisałem dalej " przynajmniej otwartym swiatem" bo z tym pretenduje to bardziej marzenia i hype internautów, gdyż CDP nigdy nic nie mówiło o pokonaniu skyrima. PS: NIe mniej z tego co nawet na tym forum się dowiedziałem, środowisko moderskie skyrima patrzy przychylnym okiem na...
  16. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Co do minusów gry dla mnie póki co jest ich niewiele 1. ale najpoważniejsze to sterowanie i to nie podczas walki a podczas "WOLNEGO CHODZENIA" i szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach, na pc kontrola geralta graniczy z cudem. 2. Balans gry jest jakiś idiotyczny, na 4 lvl pokonuję bandytów...
  17. S

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Bez urazy, nie interesują mnie durnowate opisy w stylu, skręć koło cukierkowego gaju w prawo, potem przejdź pod mostem, wpadnij do rzeki, a po zaliczeniu 3 wodospadów wypłyń koło wiedźmińskiej przystani i obierz kierunek północny. Nie sorry, kompletnie mnie to nie interesuje, i uważam za...
  18. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Czy ja mam tylko tak, czy naprawdę deszczu nie widać w nocy, bo za cholere go dostrzec nie mogę....... pada bo widzę, że krople uderzają o ziemię ale nie widać deszczu spoglądając w górę czy nawet patrząc na wprost.
  19. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Aragorn jest dokładnie jak pisze Yogson, olej tych idiotów, szkoda nerwów, w środowisku ludzi powyżej 20 zostali by szybko sprowadzeni do parteru, osobiście w pracy nie mam nikogo, kto gra w spiraconego wiedźmina, wręcz niektórzy rzucili się na kolekcjonerki.
  20. S

    Wiedźmin 3: MIsje - (rozmowy, możliwe spoilery)

    Wiedźmin 3: MIsje - (rozmowy, możliwe spoilery) Chyba nie ma takiego ogólnego tematu, bo nie znalazłem. Mam pytanie czy ktoś zauważył może różnicę w wiosce "Karczma na rozstajach" gdy zabije przydupasów barona, albo postawi im kolejkę? Nie dotarłem jeszcze do Barona więc proszę o ograniczone...
Top Bottom