Search results

+
  1. bchm

    Prezentacja Wojny Krwi — spotkanie ze społecznością GWINTA!

    Genialny pomysł, jestem jak najbardziej "za"!
  2. bchm

    Polcon 2013 Warszawa

    Niestety nie uda mi się wyrwać, z resztą kampania wrześniowa - 31.08 ...
  3. bchm

    REDkit – Beta wciąż trwa

    Otwieracz do piwa byłby celnym strzałem, natomiast myślę że to końcówka od klapy 1l kufla do piwa (w sam raz na zimowe wieczory w kaer morhen!). Pozdrawiam :)
  4. bchm

    Konkurs na weekend

    A proszę bardzo: Pozdrawiam :)
  5. bchm

    Nowy utwór muzyczny do pobrania!

    Uwielbiam ten typ muzyki! Więcej RED'zi więcej!!!
  6. bchm

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Ręcznie pościągałem każdy part, wszystko pięknie się zainstalowało i hula aż miło. Żadne Gogi itp. a program który miał rzekomo sprawdzać który plik jest uszkodzony a który nie można sobie wsadzić do lamusa, wyświetlał mi same bzdury więc w ogóle się nim nie sugerowałem. Podsumowując wszystkie...
  7. bchm

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Pomimo wszelkich prób, nie mogę zainstalować patcha, ciągle wywala mi błędy. Wszelkie rady wyczytane na forum nie pomagają. Ściągam manualnie od początku :/ po prostu super! Pierwsze 19 part'ów było uszkodzonych, następnie wszystko dekompresuje ładnie łądnie aż tu plik cookedPC/movie_arena...
  8. bchm

    Wieczór z gwiazdami wiedźmińskiego audiobooka

    To bardzo dobry pomysł - zastanowie się ;) Na pewno postaram się to udokumentować, jak pisałem wcześniej zdjęcia wrzucę na jakiś serwer. Film, jeżeli będzie na tyle luźno to nagram jak najbardziej. Po imprezie wszystko będzie wiadomo :) Pozdrawiam
  9. bchm

    Wieczór z gwiazdami wiedźmińskiego audiobooka

    Wybieram się i na pewno zdam relację :) Zdjęcia również będą rozsyłane zainteresowanym na maila :)
  10. bchm

    Wiedźmin 2 vs Skyrim - kolejne starcie

    Głosujemy dalej drodzy forumowicze!
  11. bchm

    problem z uruchmieniem gry

    A czy to nie był błąd z ścieżką dostępu, że plik exe. miał w nazwie polskie znaki ?? Mogę się oczywiście mylić
  12. bchm

    Wiedźmin 2 vs Skyrim - kolejne starcie

    Ja również dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego w roku 2012 dla wszystkich. Jednakże dla fanów wiedźmina: życzę Wam kochani takiego sylwestra: http://www.youtube.com/watch?v=Da7nWqdFT70
  13. bchm

    REDzi znowu nominowani! Głosujcie kto może!

    Głosy oddane, ale cholera niepokoje się o Naszego wieśka, "treserzy smoków" go wyprzedzają. Do boju drodzy fani!
  14. bchm

    VGA 2011 - Video Games Awards 2011

    Jestem zaskoczony, dla mnie te wyniki nie są obiektywne! Szczerze powiedziawszy podejrzewałem, że tak może się to skończyć. Ja jednak z czystym sumieniem na najlepszą grę RPG i na PC daje wiedźminowi 2, choć TES V jest dobry to nie daje tyle przyjemności z gry co przygody Naszego Geralta!!!!
  15. bchm

    Podziękowanie

    Podziękowania należą się Wam droga ekipo CDPR, dlatego to JA dziękuje serdecznie za wydanie tak wspaniałej gry jaką jest Wiedźmin. Jednakże nie osiadajcie na laurach i pokażcie, że można jeszcze Nas czymś zaskoczyć ( Wiedźmin 3 ;) ). Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
  16. bchm

    Problem z klawiaturą i myszą

    Witam! Wracam do tematu ponieważ znalazłem rozwiązanie ( bynajmniej działa to u mnie ). Próbujemy tak: Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Narzędzia administracyjne Wybieramy Usługi i z listy: Dziennik Zdarzeń Systemu Windows. Zależnie jak mamy wybieramy tryb uruchomienia...
  17. bchm

    Problem z klawiaturą i myszą

    Jeżeli problem się ponowi spróbuję zrobić tą defragmentacje. Chociaż nie jestem do końca pewny czy to zadziała. Narazie wszystko jest ok, często czytałem, że jeżeli cokolwiek złego dzieje się z wieśkiem ( czy to zanik dźwięku, czy właśnie takie anomalie jak moje ) to najlepiej powrócić do save'a...
  18. bchm

    Problem z klawiaturą i myszą

    Hmmm nawet kiedy nie walcze, tylko exploruje teren klawiatura, bądź mysz nie reagują na moje "polecenia". Na pewno wykluczam sprzęt Dodam jedynie, że cofnąłem się w grze do momentu kiedy ten błąd nie występował i wszystko NARAZIE działa jak należy.
  19. bchm

    Problem z klawiaturą i myszą

    Klawiaturka nie reaguje na polecenia w grze. Tylko i wyłącznie, także wydaje mi się, że problem leży w wieśku
Top Bottom