Search results

+
  1. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W końcu klasa i styl, nie to co jakieś bazgroły na okładkach pierwszych wydań. Lepszy był chyba tylko Letho na okładce "Czasu pogardy"
  2. A

    Night City [otwarte całą dobę]

    Za każdym razem, kiedy zobaczę w sieci jakąś wzmiankę o wiedźminie, to przypominam sobie o forum. I za każdym razem wygląda ono inaczej. Na szczęście poprzednie, białe, już zniknęło, bo musiałem je czytać w okularach przeciwsłonecznych, aktualne może zostać :3 @Napoleon_Pl najgorzej zacząć, ale...
  3. A

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Przypadkowo w proponowanych wyskoczył mi materiał z TVGRY i aż mi się ciepło na serduszku zrobiło ;3 "Pamiętam was od takich, o, wyrostków, gdy was poznałem, sięgaliście mi paska od spodni"(cytat zmodyfikowany). Do dziś w pamięci mam momenty, kiedy pytaliście na forum technicznym jak odpalić...
  4. A

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    I tu wchodzisz Ty. Szansa na ciepłą posadkę
  5. A

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Mam napisane, że otrzymuję wiadomości, a po wejściu na skrzynkę okazuje się, że nic tam nie ma. Z pewnością ktoś chce się pilnie ze mną skontaktować i myśli, że go ignoruję... (JEŚLI TO CZYTASZ, TO NIE JEST TO MOJA WINA, TAJEMNICZY WIELBICIELU)
  6. A

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    @I_w_a_N tyle, że takie wskaźniki też nie zawsze są miarodajne. Według niego mam nadwagę, a to tylko dlatego, że mięsień waży więcej niż tłuszcz, a w ogóle nie wyglądam na człowieka, który byłby otyły. Waga z reguły jest słabym wyznacznikiem, bo np. jakaś kobieta może mieć duże piersi albo ciut...
  7. A

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Prawda jest taka, że schudnąć się zawsze da, lecz niektórzy będą mieli zwyczajnie łatwiej. Dla jednego będzie to mordercza walka o każdy gram białka i spalony kcal na siłowni, plus wiele dietetycznych wyrzeczeń (np. ludzie z niedoczynnością tarczycy), a inni z kolei mogą pobiegać raz w tygodniu...
  8. A

    Night City [otwarte całą dobę]

    Uff, w końcu udało mi się wejść od dłuższego czasu na forum, dostałem olśnienia i przypomniało mi się hasło do maila, którego używam do logowania. Problem w tym, że czuję się tu trochę jak postać z pewnego serialu.
  9. A

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Ćśś... chciałem, żeby im się ciepło na sercu zrobiło
  10. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Typowy fan Triss, nawet włosy się zgadzają.
  11. A

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Kwestię dubbingu doskonale rozwiąże syntezator "Ivona". Diamenty przeciw orzechom, że sprawdziłby się lepiej niż Rozenek( i Pani Beata Jewiarz użyczająca głos Yen). Jeśli chodzi o sam dodatek, to widzę, z jaką pasją często wypowiadają się tutaj twórcy o różnych aspektach świata wiedźmina, czy to...
  12. A

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Gdy czerwony użytkownik porzuca swoich przyjaciół na rzecz niebieskich, to tak, jakby odszedł na zawsze. Niby jest tam gdzieś w naszej pamięci, ale w odróżnieniu do zmarłego, o którym nie powinno się źle mówić, to cóż... w tym przypadku może być z tym ciężko.
  13. A

    Night City [otwarte całą dobę]

    Nie, no, jakoś to przeżyję. Cieszę się twoim szczęściem ;)
  14. A

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Lotherien I pomyśleć, że kiedyś Cię lubiłem...
  15. A

    Spotkanie Wiedźmińskiej Społeczności

    Mnie jakoś promo szkoły wiedzmińskiej zniechęciło. Wolę poudawać wiedźmina w zaciszu domowego ogniska xD
  16. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Przydałaby się aktualna ankieta uwzględniająca trzecią część
  17. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Nie, nie chcę. Napisałem tylko na co zwróciłem uwagę. Nie będę rozwijał tutaj tego tematu. Ale mogę Cię pochwalić, że jesteś pilnym uczniem. Mama byłaby dumna.
  18. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Dobra, to może kilka słów ode mnie. *Jeśli chodzi o postać Regisa... jestem całkiem zadowolony z tego, jak został ukazany. Choć wyobrażałem sobie go nieco inaczej, to wizja twórców przypadła mi do gustu. Czarne, świdrujące oczy były? były. Ciekawe dialogi były? były. Wcinanie się w zdanie i...
  19. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Fakt, OST z Krwi i Wina jest całkiem przyjemny i potrafi wprowadzić fajny nastrój. Może nie każdy kawałek jest majstersztykiem, ale prawie każdy ma coś w sobie. Kiedy zgrałem sobie soundtrack na mój odtwarzacz i idąc do sklepu odpaliło się w słuchawkach The Beast Of Beauclair, to mimowolnie...
  20. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Bardziej mi chodziło o to, że ja jestem chłodną jednostką i jej śmierć mnie nie rusza. Taki jestem figo - fago. Ale dobra, koniec offtopu.
Top Bottom