Search results

+
  1. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Odświeżam temat sprzed 10 lat. Minął szmat czasu, w międzyczasie udało mi się skontaktować z autorem gry "Biały Wilk". Pozwolę sobie przytoczyć część rozmowy. "Niestety nie została, powstanie "normalnego" wiedźmina trochę wypaczyło sens, poza tym trzeba się było wziąć do normalnej pracy :)...
  2. Adziu106

    Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To chyba nie umiesz myśleć... Użytkownik może edytować swój post hehe ;)
  3. Adziu106

    Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Należało napisać to na samym początku tematu i nie było by sprawy, chyba że zgodę uzyskałeś w "między czasie".
  4. Adziu106

    Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    W jakim celu tworzyć temat, jeżeli są już dwa inne? Wszystko może być zawarte w jednym.
  5. Adziu106

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Po prostu nie mogę uwierzyć, tyle czekania i nareszcie potwierdzone że Wiedźmin będzie! :D Jak obejrzałem dzisiaj ten teaser z muzyką i nowym logiem to aż mnie ciary przeszy widać, że będzie mhrooocznie. Chyba czas odświeżyć sobie po raz kolejny pierwszą i drugą część.
  6. Adziu106

    Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jest już temat dotyczący tego: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33820-news-wiedzmin-3-dziki-gon/
  7. Adziu106

    Problem z pathem.

    Polecam zajrzeć tutaj. :)
  8. Adziu106

    Gry na Androida

    Noooo to jak masz S2 to niezła maszynka, odpalisz bez problemów fajniejsze gry. :) Na początek: GTA 3, Minecraft - Pocket Edition, Asphalt 7, World of Goo, Final Fantasy III, TNA Wrestling Impact. :) Wszystko do ściągnięcia za darmo na necie albo z applanet. Możesz się również pobawić, wgrać...
  9. Adziu106

    Program The Witcher 2 Launcher Application przestał działać.

    Ja odpaliłem aplikacją, z tej ścieżki (oczywiście u was może być inna) C:\Program Files (x86)\The Witcher 2 Enhanced Edition > Launcher
  10. Adziu106

    Program The Witcher 2 Launcher Application przestał działać.

    Dziwne, ponieważ rano miałem dokładnie taki samo komunikat. Pomogło odpalenie innej aplikacji o nazwie launcher z miejsca gdzie zainstalowana jest gra.
  11. Adziu106

    Nowy wywiad z Adamem Badowskim

    Wywiad poprowadzony bardzo dobrze, w pełni zgadzam się z poprzednimi komentarzami nie wniósł żadnych nowych informacji aczkolwiek poznaliśmy stanowisku RED'ów do nowej książki AS.
  12. Adziu106

    Długie, upalne lato

    Co prawda dostaliśmy swoje kopie zapasowe na gogu, jednak szkoda, że po połączeniu steama z Wiedźminem nie są dostępne achivementy.
  13. Adziu106

    Problem z odpaleniem gry

    Dziwna sprawa, ponieważ ja mam Win 7 x64 i nie muszę odpalać jako administrator a to zazwyczaj w 7/vista jest ten problem. Jaką posiadasz wersję, że przy każdym odpaleniu musisz wpisywać klucz? Może tutaj znajdziesz rozwiązanie: http://pl.thewitcher.com/index.php?c=support_faq#q26
  14. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Skanowane pełną najnowszą wersją Norton Internet Security. Wszystko ok. Przeskanowane również Emsisoft Emergency Kit, także bez wirusa.
  15. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Tak nie wiedzieć dlaczego wszyscy zapomnieli o tym. Napisałem do twórcy odnośnie pełnej wersji na maila, który udostępnił w grze mam nadzieję, że odpisze ponieważ demo już skończyłem. A idzie skończyć je na kilka sposobów.
  16. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Dokładnie to jest ta gra! Nie wiem jak Ci dziękować (oren poszedł) ta genialna muzyka i klimacik. Przypomniał mi się W1. Jednakże pamiętam, że wtedy jak i teraz jest napis Wersja Demonstracyjna, gdzie można zakupić pełną wersje tejże gry? Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki! :D EDIT. Znalazłem...
  17. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Może opiszę dokładniej co pamiętam z tej gry. :) Była to gra odpalona na PC (nie przez internet) była w 2D z grafiką animowaną. Pamiętam, że pierwszym poziomie mieliśmy się dostać do grobli czy coś podobnego. Wszystko działo się w czasie promocji wiedźmina pierwszego. Poszukuję tej gry od...
  18. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    @up oczywiście, że nie... :) Ta gierka wyszła w okolicach premiery pierwszego wieśka.
  19. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Mówisz o grze na komórkę, ja grałem w klikankę na PC. :)
  20. Adziu106

    Wiedźmin w 8 bitach

    Naprawdę świetnie zrobione. Oglądając ten filmik przypomniało mi się, że grałem kiedyś w przygodówkę wiedźmina patrzyło się z boku, grafika była "bajkowa" ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Może ktoś z was wie?
Top Bottom