Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Swoją drogą, orientuje się ktoś może dlaczego premiera jest właśnie we wtorek a nie w piątek jak w przypadku filmów? Wiem, że premiery gier w USA odbywają się we wtorki, ale skąd się to wzięło? Ja to w ogóle należę do mniejszości, bo kolekcjonerka przyjdzie mi do kiosku Ruchu :P mam nadzieję, że...
  2. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja też. Oto dowód :)
  3. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ten art od RockPL jest fanowski. I co więcej, jest to przetworzony screen ze Skyrima. Było już zresztą dawno temu w lepszej jakości, solan7 wrzucał :P
  4. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ostatnio modny coś u REDów ten 19. dzień miesiąca :P i przesuwanie rzeczy. Oczywiście żart, cel szczytny, oby uciułali jak najwięcej.
  5. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Czymże jest high, jeśli nie ultra bez ficzerów?
  6. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Bo to jest takie traktowanie graczy równo z gwiazdką. Rozumiesz? Wszystkich graczy traktujemy równo* _______________________________________________________________ Nie dotyczy klientów naszych partnerów - NVidia oraz Microsoft - ich traktujemy lepiej
  7. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jakiś dev wyszedł na scenę i powiedział: "a teraz cicho, bo wam przeczytam wymagania wiedźmina" - takie informacje zazwyczaj pojawiają się w komunikatach w intenetach i tak będzie pewnie tym razem. Tak myślę.
  8. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jasnowidz jakiś, czy co?
  9. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Przeniesienie całej kasy z poprzedniej części położyło by balans finansowy i spowodowało, że od razu obkupił byś się w najlepsze dostępne itemy, przez co było by zbyt łatwo. Mała pula na początku gry jest okej
  10. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    I właśnie dla takich graczy jak Ty CDPR wyszło z pomocą! Bo waluta się nie zmieniła, kantor niepotrzebny, pieniądze zostają w sakiewce.
  11. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Wydaje mi się, że kamera wisząca tuż za pleckami Geralta byłaby podczas walki zbyt upierdliwa - to co widzieliśmy, pozwala sądzić, że walka jest bardzo szybka, bogata w piruety, zwroty i nagłe zmiany kierunku - bliska kamera musiałaby więc za wiedźminem "nadążać", a co za tym idzie bywałaby...
  12. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Sądzę, że co by nie mówić o jakości (półprodukty, bugi, crashe etc. - tendencja, która pojawiła się dość niedawno) gier ubi, to jeśli chodzi o ich ceny - przynajmniej na naszym, polskim rynku - to tragedii nie ma. 150 zł za AC lub FC to cena nie mała, fakt, ale biorąc do porównania jakiegoś...
  13. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ot choćby taka, że gdyby zastosowano system bioware, wersję zmieniłby przed wysyłką bez problemu, nie kłopocząc się sprzedażą wersji pecetowej. I za przesyłkę by nie płacił, bo kolekcjonerka wysyłana jest za free (a raczej wliczona w cenę), a wersja standardowa już nie.
  14. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dlatego też, fajnym pomysłem błysnęli twórcy bodajże DA:I - tam pudełko kolekcjonerskie jest jedno, dla wszystkich platform, a gra w pudełku standardowym, na konkretną platformę jest dosztukowywana w takim plastikowym pojemniczku. Pomysł, w mojej ocenie, genialny w swej prostocie. PS. Co nie...
  15. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czekaliśmy na grę długo. Później okazało się, że będziemy czekać dłużej. A później, że jeszcze dłużej. W takiej sytuacji spędzenie dodatkowych 15, 20, albo nawet 30 minut na dostosowaniu ustawień gry do satysfakcjonującego nas poziomu nie stanowi wielkiego problemu. Ale profile gracza są zawsze...
  16. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Jest jeszcze jedna - moim zdaniem równie interesująca możliwość - prolog miałby kilka "rozdziałów" na przykład: Ciri w Kaer Morhen - samouczek szermierki (w tle słychać uwagi któregoś z wiedźminów), przesunięcie akcji - Ciri w świątyni Melitele - samouczek znaków (w tle uwagi Yennefer) - dzięki...
  17. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Haha, nieprawda. Unity do dziś nie jest gotowe. Sorry za offtopic, ale ta gra mnie tak wk****** (doprowadziła do szewskiej pasji), że nie przepuszczę okazji do ponarzekania
  18. M

    Wiedźmin 3: świat

    To nie prawda, że modele otoczenia są zawsze skalowane proporcjonalnie z modelem postaci. Przynajmniej nie wszędzie. W grze takiej jak Wiedźmin to i tak nie ma większego znaczenia bo nie znamy faktycznych, realnych wymiarów takiej na przykład Świątyni Wiecznego Ognia. Ale jeśli by to przełożyć...
  19. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Dawno już mówili, że premiera będzie 24 lutego :) w takiej sytuacji podanie wymagań najpóźniej w styczniu było oczywiste, teraz można czekać do kwietnia.
  20. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Keth Marcin Momot - możecie potwierdzić informację o rychłym podaniu wymagań sprzętowych? Czy to tylko kaczka dziennikarska, lub też zwykła pomyłka czy to redaktora czy prezesa? Miło by było usłyszeć też, kiedy nam je zdradzicie, przynajmniej w przybliżeniu - jeszcze w tym roku, czy raczej na...
Top Bottom