Search results

+
  1. N

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Nie wiem jak to się stało, ale dzisiaj trochę pograłem i radio nagle zaczęło działać o_O .
  2. N

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Po ostatniej aktualizacji radio przestało działać, a dźwięk np. w telewizji jest cicho.
  3. N

    Przekształcamy Arenę w nowy Tryb Draftu

    Pomysł ogólnie fajny i wygląda sensownie, arena faktycznie trochę się zestarzała. Co do wpisowego i nagród, według mnie nie ma potrzeby ich likwidacji, prawda jest taka, że i tak nie ma na co wydawać złota. Jeżeli nowe osoby faktycznie mają problem z zasobami, to można by wprowadzić jakieś...
  4. N

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Menu trybów faktycznie słabo teraz wygląda w polskiej wersji, a wystarczyłoby Rozgrywka Rankingowa / Rozgrywka Nierankingowa, Tryb Sezonowy i byłoby ok. Irytuje mnie, że po każdym rozegranym meczu w Trybie Sezonowym, ekran i tak domyślnie przechodzi na Tryb Klasyczny i za każdym razem trzeba...
  5. N

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Mnie również nie podoba się sposób wycięcia drzewek, szczególnie przy wcześniejszych sugestiach, że będą wracać. Jeżeli chcecie dodawać nowe, to niech równocześnie z nimi wracają też poprzednie albo niech będzie rotacja i wracają co dwa lata czy coś. Ewentualnie wrzućcie do nowych drzewek stare...
  6. N

    Aktualizacja 5.1 jest już dostępna!

    Tymczasowe rozwiązanie:
  7. N

    Świąteczne szaleństwo ogarnia GWINTA!

    Heh, u mnie podobnie. Zabrakło dla nas bałwanów :(.
  8. N

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Pierwsze wrażenie po zalogowaniu, beznadziejny ekran wymiany kart :P.
  9. N

    Żelazna Wola - Gwint 4.0 - znalezione błędy

    Odgłosy pola bitwy i okrzyki dowódców są znowu podbite jak na początku HC - jest głośno, nawet przy poziomie głośności efektów dźwiękowych ustawionym na 1. To samo dotyczy ekranu prezentacji przeciwników i w sumie chyba innych efektów, ale przeszkadzają głównie te z pola bitwy i dowódców :).
  10. N

    Projekt Syzyf

    Cześć. Kolejny sezon, tym razem czas na Nilfgaard, do akcji wkroczył Hyperthin Ardal. Wynik byłby pewnie lepszy, gdyby nie moja słaba gra przez dwa wieczory na pierwszej randze i rekordowe 9 porażek z rzędu, które szczególnie bolą, gdy nie możesz zmienić talii :D. No i strasznie nużące były te...
  11. N

    Omówienie aktualizacji 3.2

    Bez przesady, jeszcze chwilę temu NG był do kitu, teraz lepiej sobie radzi i nagle ludzie płaczą że jest OP. A to, że Twój deck z jednymi radzi sobie lepiej, a z innymi gorzej - taka już jest kolej rzeczy. Mój bilans z tego sezonu grając Meve vs NG na rangach 5-1 + kilka partyjek w Pro Ranku -...
  12. N

    Projekt Syzyf

    Cześć. W poprzednim miesiącu, w związku z premierą dodatku, sprawdzałem różnych dowódców, więc siłą rzeczy nie nadawało się to do projektu. W sierpniu planowałem grać Nilfgaardem lub Syndykatem, no ale po ostatnim patchu nie mogłem się powstrzymać przed pograniem moim ulubionym dowódcą Królestw...
  13. N

    Liga dla Casuali

    Fajna sprawa, popieram.
  14. N

    Trofeum: "Wspólny mianownik" - jak wbić

    Po HC nie było :P.
  15. N

    Zmiany w Gwincie proponowane przez polską społeczność

    Trochę się spóźniłem, ale może jeszcze można dodać :D. - Większy/łatwiejszy do kliknięcia przycisk aktywujący kwestie głosowe bohaterów w trakcie gry albo aktywowanie ich przez kliknięcie na portret albo jakiś wywołujący je klawisz/możliwość przypisania odrębnego klawisza do każdej kwestii. Ew...
  16. N

    Trofeum: "Wspólny mianownik" - jak wbić

    A ja to zrobiłem rębaczami, ale było to już dość dawno temu, więc nie wiem jakby sprawdzili się teraz.
  17. N

    Przedstawiamy Novigrad — nowy dodatek do GWINTA!

    Jednak trochę szkoda, że paczka premium nie ma też rewersu z podstawowej :(.
  18. N

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Spoko pomysł, czekam na ostateczny wynik. Pamiętaj też, że w zwykłym rankingu nie są uwzględniane osoby z Pro Ranku, ale ich ilość w każdym sezonie można łatwo sprawdzić na stronce Gwent Masters - https://masters.playgwent.com/pl/rankings/pro-rank/season-13/. Żeby nie było trzeba przeklikiwać...
  19. N

    Projekt Syzyf

    Cześć. Przedstawiam kolejną talię :). Tym razem trochę gorszy wynik, najbardziej popsuły go mecze z dużą liczbą mocno kontrolnych talii na 3 randze oraz Barnaba Beckenbauer :D. Odnosząc się do niektórych postów, nie ma się tu czym chwalić, może to robić ktoś, kto wykręca fajny % na Pro Ranku...
  20. N

    Zgarnij Nieziemską Ramkę!

    Ramka jest spoko. Fajne są takie rzeczy, które "łączą" różne gry jednego producenta. W Wojnie Krwi jest opcja "Gra Wieloosobowa" , która odsyła do Gwinta.
Top Bottom