Search results

+
  1. N

    Wesołych Świąt!

    Ja również życzę wszystkim wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia i ogólnie wszelkiej pomyślności w Nowym Roku :) Oby nadchodzący Wiedźmin okazał się grą dekady ;)
  2. N

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    O_O No cóż... zależy co przez to rozumiesz. A swoją drogą, obejrzy człowiek coś takiego na noc i potem się dziwi, że ma nieprzyzwoite sny :P
  3. N

    Po prostu sport

    Jestem tak szczęśliwy jakbym wygrał w totka :D ... No może nie aż tak, ale prawie ;)
  4. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Jaskier zaczął pisać "Pół wieku poezji" w czasie podróży z Geraltem, Milvą, Cahirem i Regisem ;) A na pytanie dlaczego pisze coś takiego nie mając półwiecznego doświadczenia, odparł, że ktoś kto ma 50 lat "eksperiencji" na karku nadaje się do tego żeby siedzieć na...
  5. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    A to coś nowego. W jakich kręgach? ;)
  6. N

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    Widziałem kiedyś film. A nawet nie wiedziałem, że był jeszcze serial :)
  7. N

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    Kto to jest? Pytam o tę panią z przedostatnich dwóch zdjęć ;)
  8. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Ty wypluj to słowo :P Bo jeszcze zapeszysz ;)
  9. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Ja również uważam, że opcja wyboru pomiędzy Triss a Yennefer musi się w tej grze znaleźć. Zbyt wielu fanów, którzy nie czytali sagi, byłoby strasznie zawiedzionych, gdyby nie mogli wybrać Triss. A na to Redzi nie mogą sobie pozwolić i ja ich doskonale rozumiem... Co nie zmienia faktu, że w grze...
  10. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    To nie była z mojej strony insynuacja ad personam, tylko raczej zwrot dialektyczny. Ale jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam. A teraz do rzeczy: Ja nie do końca rozumiem jak, według Ciebie, wygląda dojrzałość, i czego Ty tak naprawdę oczekujesz od tej gry w aspekcie, o którym mówimy...
  11. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Widzisz, szincza, to jest zasadniczo gra komputerowa ;) I nie da się tu uniknąć pewnej mechanizacji wszystkich aspektów świata. Bo tutaj wszystko, w jakimś stopniu, polega na odpaleniu, we właściwym momencie, jakiegoś skryptu. Weźmy na przykład zabijanie. Ono też ma swoje, poważne konsekwencje w...
  12. N

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    No dobra, to teraz ja :P Uważam, że w Wiedźminie 2 kwestie seksu zostały rozwiązane dobrze. Lepiej niż w W1, to pewne. Nie do końca rozumiem co kolega szincza ma im do zarzucenia. Ja osobiście widziałem różnice pomiędzy scenkami z prostytutkami, elfką czy sukkubem, a sceną z Triss. W pierwszym...
  13. N

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    To trzeba się pospieszyć ;) Jak się Szkocja od Anglii odłączy, będziemy, być może, potrzebowali paszportów żeby tam pojechać :)
  14. N

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    Ładna. Ale to ujęcie nie jest najlepsze.
  15. N

    Wiedźmin 3: system walki

    No dobrze, to niech nie będzie płacenia ;) Ale taki bonusik z mieczami mogliby nam sprezentować. I dołożyć podobną możliwość do W2.
  16. N

    Wiedźmin 3: system walki

    Nie. Nie jestem. Jeśli kwalifikuję się do określenia "dziwny" to nie dlatego :P Jeżeli wspomniałem o opcji płacenia za coś takiego, której zresztą nie popieram, to tylko dlatego, że zdaję sobie sprawę z tego, iż taka dodatkowa robota mogłaby się Redom nie opłacać. Gotów byłbym zatem zapłacić za...
  17. N

    Wiedźmin 3: system walki

    Mnie się system walki w W2 podobał. Zwłaszcza od kiedy zrezygnowano z tego idiotycznego pomysłu z blokiem, przez który zawsze przechodziła część obrażeń. Brakowało mi trochę piruetów, ale te mają być w W3. Natomiast mam taką sugestię odnośnie mieczy. W którejś grze, bodajże w Dragon Age 2 był...
  18. N

    Wasze pierwsze doświadczenie z universum Geralta

    Pierwsza wpadła mi w ręce książka. Ale o dziwo nie opowiadania tylko pierwszy tom sagi. Dopiero po przeczytaniu Krwi Elfów doszedłem do wniosku, że warto zacząć od początku, czyli od opowiadań. I tak to się zaczęło. Najlepsze jest to, że kiedy przeczytałem opowiadania, to akurat u mnie w szkole...
  19. N

    Wiedźmin 3: system walki

    Pamiętam, że w starym, dobrym D&D, a konkretnie w 3 edycji, było tak, że pancerz powodował karę do umiejętności, ryzyko nieudanego rzucenia zaklęcia, a także ograniczał premie do obrony wynikające z wysokiej zręczności. Im cięższa zbroja, tym większe były kary. Dlatego postaciom mającym wysoką...
  20. N

    Wiedźmin 3: system walki

    post80 masz absolutną, całkowitą i niezaprzeczalną rację :D Alkohol w niewielkich ilościach bardzo korzystnie wpływa też na żołądek i może przeciwdziałać różnym problemom, a także przysłowiowym "skutkom złego żarcia" ;) Natomiast jeśli chodzi o alchemię, to ja również jestem za powrotem do...
Top Bottom