Search results

+
  1. H

    Zadania "Najciemniej jest pod latarnią" oraz "Racja Stanu" i ich wpływ na świat gry

    Chyba nikt nie jest w stanie mi pomóc. Zacząłem grę od nowa :/
  2. H

    Zadania "Najciemniej jest pod latarnią" oraz "Racja Stanu" i ich wpływ na świat gry

    Zadania "Najciemniej jest pod latarnią" oraz "Racja Stanu" i ich wpływ na świat gry Cześć! Grając aktualnie w Wiedźmina, bardzo chciałem doprowadzić do tego, by Ciri została cesarzową Nilfgaardu. Jestem na etapie zdobycia słonecznego kamienia i przed uwolnieniem Fringilli...
  3. H

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Do osiemnastki dwóch lat mi brakuje :| Chciałem być uczciwy i wpisać prawdziwą datę urodzenia :p No cóż, za pomoc dziękuję :)
  4. H

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Witam. Mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na ten temat. Mam mianowicie problem. Gdy chcę wejść na stronę www.pl.thewitcher.com wyskakuje mi brak dostępu do strony. Na forum mogę wejść tylko poprzez link wyszukany w google. Gdy już jestem na forum, gdy klikam zakładkę "Wiedźmin 2" albo...
  5. H

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Mhm, koszulka , którą mam na każdym robi wrażenie. Ogólnie dobrze by było mieć sklepik z gadżetami by kupić jeszcze jakąś lub medalion :)
  6. H

    Wiedźmiński poker - ręcznie robiony, kopia na bazie głównie witchera II

    Pierwszorzędna robota ! Na prawdę świetne ! Pozdrów brata :p
  7. H

    Na podstawie jakiej książki, filmu etc. CDPR mogło by zrobić grę.

    Moim zdaniem Thorgal lub Pan Lodowego Ogrodu. A idąc w polskie klimaty może coś z Komudy lub Pilipiuka ? :)
  8. H

    Gra roku CD Action

    Jako najlepsza gra RPG - Skyrim. Reszta głosów na Wieśka, o innych grach nawet nie ma co mówić...
  9. H

    Behemoth pracuje na d ścieżką dźwiękową do znanej gry!

    Bez przesady... Muzykę do "Wiedźmina" mogą nagrywać tylko dobre zespoły metalowe lub rockowe... Co do Behemotha... Czasem można posłuchać ich muzyki np. gdzieś w radiu, ale nie lubię zbytnio takiej, jakby to nazwać "kultury"...
  10. H

    Wiedźmińska Kolekcja z audiobookiem już jutro w sklepach!

    W łowickim "Empiku" audiobook'i były już dzisiaj... Jak dla mnie głos postaci powinien być podkładany przez te osoby, które grały w serialu/filmie lub użyczały swego głosu w grze... To byłby najlepszy wybór... Czyli w roli Geralta - Michał Żebrowski (Świetny aktor) lub Jacek Rozenek(Jeżeli nie...
  11. H

    Czy na Windows'ie XP pogramy sobie w W3.

    Windows XP to konieczność ;)
  12. H

    *Gwynbleidd* -Fan Film.

    W Liverpoolu ? Ech to lipa.., Nie będzie prawdziwych polskich klimatów... :< :p
  13. H

    *Gwynbleidd* -Fan Film.

    Film powinien powstać w polskiej wersji... Jeżeli nie to lipa ! W jakim mieście dokładnie będziecie nagrywać film ?
  14. H

    *Gwynbleidd* -Fan Film.

    Zapowiada się bardzo ciekawie ! Aż sam bym w takim filmie zagrał ! Życzę Wam powodzenia i czekam z niecierpliwością !
  15. H

    Samouczek - niemożliwy Axii

    Znaczek może jest mało widoczny, ale trzeba cierpliwości i dokładnie się przyjrzeć. Tak jak jest napisane wyżej, blok, a gdy przeciwnik atakuje pojawia się na nim znaczek riposty, wtedy musisz zaatakować.
  16. H

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Być może i tak... Warto się uczyć, by zapewnić sobie dobry byt i mieć satysfakcję z wiedzy, chociaż niewielu to docenia. Warto w coś wierzyć, bo życie bez wiary jest puste...
  17. H

    ARENA - sposób na przerwanie/wznowienie gry (save)

    Pomysł może i dobry, ale ja nie lubię się bawić w takie rzeczy :p
  18. H

    Nasze zdjęcia

    Tu trochę moich zdjęć sprzed paru miesięcy :) http://imageshack.us/photo/my-images/198/zdjcie01e.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/196/img20110514001c.jpg/ (Pierwszy od lewej) http://imageshack.us/photo/my-images/580/img2011071300554.jpg/
  19. H

    Wiedźmińska impreza Halloweenowa.

    Racja :) Taka impreza by się przydała. Wszyscy zbierają się w jakimś miejscu przebrani za postacie z Wiedźmina i wspólnie świętują i bawią się :p A może RED'dzi coś zorganizują ?
  20. H

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Trailer był świetny, szkoda tylko, że gra nie została wydana. Ale popieram ten pomysł w 100% !
Top Bottom