Search results

+
  1. I

    Wczytywanie świata z Wiedźmina 2

    Wczytywanie świata z Wiedźmina 2 Witam. Włączyłem ostatnio RedKit, próbowałem stworzyć swój świat, chwilę potem wpadłem na pomysł aby wczytać lokacje znane z gry (np. obóz Kaedwen). Nie wiem jednak jak to zrobić. Gdy otwieram świat z folderu wiedzmin2/data/levels/03_camp , pojawia się tylko...
  2. I

    Opowiadania w świecie nie-wiedźmińskim mojego autorstwa - Ilian den Naag

    Opowiadania w świecie nie-wiedźmińskim mojego autorstwa - Ilian den Naag Tak jak w temacie, postanowiłem zamieścić tutaj swoje dwa krótkie opowiadania. Kto ma czas i cierpliwość, zachęcam do przeczytania. Niech dzieła bronią się same, ale odnośnie wymowy nazw własnych: wszystkie są...
  3. I

    Punkty doświadczenia.

    Punkty doświadczenia. Witam. Ostatnio powróciłem do Wiedźmina 1 i w trakcie przechodzenia gry zwróciłem większą uwagę na coś, co już kiedyś zauważyłem. Mianowicie: na jakiej zasadzie przyznawane są punkty doświadczenia za zabite potwory. Przykładowo, za barghesty na samym początku aktu I...
  4. I

    Nagrywanie animacji i walki dla Wiedźmina 3

    Nagrywanie animacji i walki dla Wiedźmina 3 Szanowni REDzi, z niecierpliwości pozwoliłem sobie na wyręczenie Was ;)/> Dzisaj na stronie Game Informera ukazał się nowy filmik w którym Tomasz Zawada prezentuje w jaki sposób nagrywane są animacje do najnowszego Wiedźmina. Wstępne i...
Top Bottom