Search results

+
  1. G

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Ok grzebałem po necie i u mnie pomogło wczytanie poprzedniego zapisu z gry. Zmieniłem też sterowniki na starsze i już gram 20 minut i mnie nie wywaliło. Trzeba często zapisywać grę.
  2. G

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Czy to jest jakiś żart? Kupujesz grę, no może być parę niedociągnięć ale żeby gra się wyłączała co chwila. Zaraz zrobię zwrot produktu. Pracujcie nad tym szybko i dajcie łatkę bo nie idzie grać.
  3. G

    ANKIETA Jakie mechaniki chcielibyście zobaczyć w grze?

    Ja napiszę czego nie chcę i takie powinno być głosowanie. Na pewno nie chcę by wyświetlały się zadawane obrażenia, to głupie i rozpraszające i nic graczowi nie mówi. Widzisz chmurę cyferek. Po co. Lepiej jak by podczas skanu pokazywało stan zdrowia ale nie w procentach ale określony lekkie...
  4. G

    [SPOILER] Historia Ciri.

    Na początku ze wspomnień Geralta wynika że Vesymir nauczał ją a Geralt trenował.
  5. G

    Poszukiwanie domu Tris

    Poszukiwanie domu Tris Witam, może koś znalazł jej dom, nie chodzi mi o ten który zaczyna zadanie Stosy Nowigradu, czy jak to tam leciało ale szukam tego gdzie można ją znaleźć po wykonaniu tego zadania. Na koniec dialogu mówi że mieszka na Okrawkach za targiem rybnym, wiem gdzie jest targ i...
  6. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Ogólna uwaga do gry. Gram wiele czasu grę kupiłem na nocnej sprzedaży i zauważyłem że gra często się wiesza w momencie kiedy gra się ponad 3 godziny cięgiem i wejdzie do ekwipunku, czasami wywala przy zamykaniu spojlerów. Inne błędy gry to jazda konna, koń zatrzymuje się na krawędzi mostu...
  7. G

    Co nieco o sprzęcie

    Panowie wszystko się zgadza, fajnie że 770 jest prawie we wszystkim lepsza, lecz skoro AC Unity ma w wymaganiach rekomendowanych 780 a na 960 można grać z FPS 23 do 30 i wszystko jest na ultra nastawione zatem można wysnuć wniosek że będzie podobnie z W3 i o tym jest dyskusja a nie która karta...
  8. G

    Co nieco o sprzęcie

    To polecam pograć na tej karcie w coś co ma podobne wymagania jak W3 i dopiero pisać mądrości. Ja to uczyniłem, grałem i widziałem co katra może zrobić i ile wyśwetla klatek przy okazji. No tak jak zwykle zapominam że jeśli niema 60 klatek na sekundę to znaczy że gra nie poszła na Ultra.
  9. G

    Co nieco o sprzęcie

    A kolega czyto to co jest u góry? Skoro rekomendowane jest 770 a mowa o 960 czy 970 to już chyba wszysko jasne. Ponadto potym piszę o tym że testowałem 960. Radzę czytać ze zrozumienim.
  10. G

    Co nieco o sprzęcie

    Dlaczego na Ultra nie miało by śmigać skoro rekomendowane jest 770. Porobiłem trochje testów z 960 na AC Unity na ultra ustawione wszysko i tylko czasami FPS lecą do 23, standardowo utrzymuje się 30+ zatem W3 może chodzić podobnie.
  11. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    jeśli masz 1000 to GF 960 się zmieści.
  12. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    I właśnie o tym mówie, trzeba poczekać do premiey i tyle, co do sprzętu, skoro twórca gry mówi że pujdzie na i5 to na nim pujdzie, tak jak już pisałem, uważam że i5 jest dużo na wyrost bo większość przejmuje grafika, ale skoro panowie napisali zamuwiłem i5 i znów procek będzie dawał rade kilka...
  13. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    abatemarco Niech się dzieje wola nieba znią się zawsze zgadzać trzeba. Znasz wymagania, wiesz co masz i czy ci gra będzie śmigać więc gdzie tu problem? Co innego czy optymalizacja będzie prawidłowa ale tego się nie dowiemy zanim zagramy i tyle.
  14. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ble ble ble, znów pojedynek wielbicieli konsol i PC. Jak gra zostanie wydana i w nią zagramy to się okaże. Ja na tą okoliczność już poskładałem kompa i będę spokojnie czekał.
  15. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja się z tym zgadzam, trzeba się skupić na świecie a nie na tym z jaką częstotliwością będzie się wyświetlał obraz.
  16. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Odwieczna nuda, bitwa między PC i Konsolami, ta ... i dywagacje o ilości klatek, bo jak będę miał ten komputer to będę miał 10 klatek więcej, ... ta. Nudne to aż się na pawia zbiera. Jeśli ktoś lubi konsole nie da się przekonać że PC jest lepszy i na odwrót. Jeśli ktoś odpali licznik klatek to...
  17. G

    Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

    A tak jeszcze jedno: AC Unity Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz◾6 GB RAM◾karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/3 GB Radeon HD 7970 lub lepsza◾50 GB HDD◾Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit Wiesiek Minimalne: ◾Procesor: INTEL CPU Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD CPU Phenom II...
  18. G

    Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

    Co do tych I7 podchodził bym sceptycznie, już to pisałem w poprzednim wątku że twórcy lubią podawać wymagania dużo na wyrost, nie jestem w 100% pewien że tak jest i w tym przypadku ale mówię z doświadczenia. Posiadam Intel Core 2 quad 8600 i mimo że to technologia z przed 5 lat to FarCry4 który...
  19. G

    Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

    Ok z dramatu ludzi zabawę robić. Żal.pl
  20. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    puenta jest taka, audiofilów i innych sprzętofilów podniecających się własnym sprzętem nie przekonasz nigdy że złote końcówki zasilacza nie poprawiają jakości dźwięku na tyle by zauważyć różnicę. Zapytam tak czy widząc obraz wiesz ile jest wyświetlanych klatek na sekundę, potrafisz powiedzieć...
Top Bottom