Search results

+
  1. U

    Listopadowe powietrze na policzkach

    Lusterko mieszkał od urodzenia we wsi Ruszkowice, miejscowości położonej na przestrzeni lat w różnych województwach - kieleckim, radomskim, dziś dumnie w stołecznym. Nikt, włącznie z nim, nie pamięta już dlaczego nadano mu taki pseudonim, gdyż łatka "Lusterka" została mu przyklejona bardzo...
  2. U

    Listopadowe powietrze na policzkach

    Listopadowe powietrze na policzkach Dawno, dawno temu (bodaj na wiosnę 2012) zebrałem tu sporo pochwał za swoją "twórczość", z którą możecie zapoznać się klikając na linki w mojej sygnaturze. Pomyślałem, że skoro jakiś czas temu zacząłem pisać coś nowego (niezwiązanego ze światem Wiedźmina -...
  3. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Być może jestem ograniczony, ale nie potrafię sobie wyobrazić, by zmiana płci była na porządku dziennym.
  4. U

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Nie muszę prowadzić, odruchowo napisałem o sobie jako o organizatorze, gdyż niejednokrotnie brałem w tego typu zabawach udział, a na tym forum jeszcze tego nie widziałem. Jeśli ktoś jest w temacie obcykany - bardzo proszę, nawet byłoby dla mnie lepiej, bo mniej obowiązków to więcej zabawy.
  5. U

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Nie mówię nie, bo lubię robić coś nowego, ale obawiam się, że w topicu wpisałoby się 30 osób, z czego 20 napisałoby jeden post i dalej by się im nie chciało. Opisać ciekawie dzieje takiej liczby bohaterów jest niemożliwe, poza tym nie oddaje ducha wyprawy. Ja jestem za ósemką piszących -...
  6. U

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Mam taki pomysł, realizowany ze skutkiem na kilku innych forach o tematyce fantasy. Mianowicie chciałbym przeprowadzić "wyprawę", czyli w grupie około ośmioosobowej spontanicznie napisać opowiadanie - spontanicznie tzn. jedna osoba pisze post pierwszy, a inna (kolejność nieustalana, kto ma wenę...
  7. U

    Kości zostały rzucone...

    Jak dżem to tylko orzechowy :)
  8. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Nie ma to jak cytowanie racjonalisty jako wiarygodnego źródła wiedzy :)
  9. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Skoro ten temat dotyczy również gospodarki, to polecam stronę http://www.mapawydatkow.pl/ W bardzo przystępny sposób można się dowiedzieć, jak wydawane są nasze podatki.
  10. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Pojedźmy wszyscy Kaczyńskiego, pokażmy, jacy jesteśmy nowocześni.
  11. U

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Tadam! Czy ten obrazek reklamuje piractwo? :)
  12. U

    Konkurs na weekend

    Mam nadzieję, że REDzi lubią suchary :)
  13. U

    [Opowiadanie] Piętnaście lat później

    Wybaczcie, ale po prostu nie mam weny. Mam pomysł jak rozwinąć dalej akcję, ale potrzeba mi jeszcze bodźca do pisania. Gdybym zrobił to przez siłę, skutki byłyby fatalne - uwierzcie mi, że wiem, co mówię. Brakuje mi styczności ze światem wiedźmińskim. Obydwie gry przeszedłem po kilka razy...
  14. U

    Tapety na telefon

    Tapety na telefon Na forum znajduje się (co cieszy) bardzo dużo wiedźmińskich tapet na pulpit, lecz czy nie znalazłby się ktoś, kto stworzyłby choć kilka na telefon? Interesują mnie takie z rozdzielczością 640x360. Gdybym miał telefon, w którym wyświetlacz jest szerszy niż wyższy, mógłbym...
  15. U

    [Opowiadanie] Piętnaście lat później

    No to się doczekałeś :) --------------------------------- Warownia Starego Morza. W dawnych latach była twierdzą tętniącą życiem, pachnącą mchem, grzybami i trawami, których zapach wydobywał się z laboratorium oraz krwią i potem, które lały się na dziedzińcu. Piękną historię tego miejsca...
  16. U

    Bug z grą w kości z Hagartem

    Bug z grą w kości z Hagartem Mam problem. Chcę skończyć zadanie "Pokerowa twarz: Vergen", lecz gdy już mam zagrać z Hagartem, nie wyświetla się plansza do gry w kości, obraz jedynie raz mruga, po czym Hagart mówi, że "może jesteś dobry w wywijaniu mieczem, ale w kości ze mną nie wygrasz". Czy...
  17. U

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    Mam Wiedźmina 2 z wszystkimi aktualizacjami. Jestem w Vergen, wykonuję zadanie "Pokerowa twarz". Moim ostatnim przeciwnikiem w osadzie miał być Hagart, lecz gdy klikam "zagrajmy w kości" nie pojawia się plansza, lecz ekran tylko raz mruga, po czym Hagart mówi, że wygrał. Jak to naprawić bez...
  18. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    10zł zysku na godzinę za siedzenie w więzieniu? Wiesz ilu Polaków marzy o takim wynagrodzeniu? Ja nie dałbym im więcej niż płacę minimalną...
Top Bottom