Search results

+
  1. norolim

    Kolejność instalacji 1.12.1 + SzK + polski pakiet językowy

    Kolejność instalacji 1.12.1 + SzK + polski pakiet językowy Właśnie zabrałem się za świeżą instalacje Wiedźmina 3. Pobrałem wszystkie pliki z GOG.com (nie Galaxy) i mam wątpliwości co do kolejności instalacji. Spędziłem godzinę z tutejszą wyszukiwarką i przeszukując forum i Internet ręcznie i...
  2. norolim

    Age of Decadence

    Age of Decadence Age of Decadence, klasyczny RPG z turową walką, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Rzymie, został dziś wydany po 10 latach w produkcji. Jest to gra dla osób, które szukają wyzwania, gra, w której walka jest ostatecznością, a przegrać można nawet podczas...
  3. norolim

    Final Fantasy

    Final Fantasy Ja FF7 Remake, zmartwychwstanie The Last Guardian i kickstarter Shenmue III uważam za niszczyciele szczen. Ale fakt - żeby to w ten sposób odebrać trzeba być choć trochę zainteresowanym japońskimi grami. Szczególnie The Last Guardian mnie ucieszył i sprawił, że poważnie zacząłem...
  4. norolim

    The Bard's Tale - seria gier RPG

    The Bard's Tale - seria gier RPG Studio InXile, twórcy Wasteland 2 i nadchodzącego Torment: Tides of Numenera, kilka godzin temu rozpoczęło kolejną kampanię w serwisie Kickstarter. Tym razem chodzi o przywrócenie do życia znakomitej niegdyś serii dungeon crawlerów/blobberów, The Bard's Tale...
  5. norolim

    Oficjalny sklep Wiedźmin na allegro

    Oficjalny sklep Wiedźmin na allegro Dziś na allegro znalazłem Oficjalny sklep Wiedźmin. Czy to jest nowa inicjatywa? Nie słyszałem, żeby ktoś to ogłaszał, a w piwnicy nie byłem zamknięty przez ostatnie kilka lat. Tak czy inaczej, temat poświęcony ofertom w tym sklepie się przyda*. Jest np...
  6. norolim

    Wywiad z Marcinem Iwińskim na E3 2012

    Wywiad z Marcinem Iwińskim na E3 2012 A więc jednak REDzi wybrali się na E3. I nawet się dali złapać na krótki wywiad. Wywiad z Marcinem Iwińskim przeprowadzony przez reportera portalu GameSpot, w którym mowa o nowej grze w realiach cyberpunk, zabezpieczeniach DRM i konsolach nowej generacji do...
  7. norolim

    Uszkodzona płyta z materiałami dodatkowymi

    Uszkodzona płyta z materiałami dodatkowymi Witam. Jakiś czas temu kupiłem Edycję Platynową gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona. Dopiero niedawno sprawdziłem zawartość płyty z materiałami dodatkowymi i okazało się, że płyta jest uszkodzona. Nie można jej odczytać. Zgłosiłem się do wsparcia...
  8. norolim

    Kombinacje z opcjami językowymi

    Kombinacje z opcjami językowymi Witam. Właśnie zabieram się do grania w W1 i chciałem sobie włączyć polskie audio z angielskimi napisami. Niestety okazało się, że wybranie w menu opcji angielskich napisów powoduje też zmianę całego menu i interfejsu gry na ten język. Czy jest jakiś sposób, żeby...
Top Bottom