Search results

+
  1. U

    Nowe forum: Ważna informacja

    A tak apropo niespodzianki. Planowane są jakieś dzienniki deweloperskie? Przy okazji W2 było ich trochę, a tym razem jakoś posucha w tym temacie.
  2. U

    Vgx 2013

    Długość tego materiału sprawiła mi spory niedosyt, ale również zaostrzyła apetyt :D Swoja drogą, tylko mnie motyw z trailera przypomniał Strongholda Crusadera?
  3. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A ja mam właśnie przeczucie, że to CGI będzie intrem do W3 :> @down W takim razie dzięki za uświadomienie.
  4. U

    [W2] Jak zrobić moda ?

    Spróbuj włączyć edytor "ręcznie". Wejdź do folderu instalacyjnego gry. Następnie wejdź do podkatalogu "bin", a w nim wybierz plik "editor.Release.exe"
  5. U

    [W2] Jak zrobić moda ?

    Nie, prawdopodobnie nigdy nie powstanie narzędzie, które trudność obsługi będzie miało na poziomie facebooka i jednocześnie pozwoli na tworzenie solidnych modyfikacji, czy przygód. Deal with it (wreszcie). I przy okazji... Z tego co wiem, dodawanie potworów za pomocą RedKita na razie graniczy z...
  6. U

    Giveawaye od forumowiczów

    @genNighty Zależy. Jeśli w puli byłoby już sto pięćdziesiąt osiem gier to raczej nie. No chyba że trzydzieści. To wtedy tak. @Myszoskoczka, chodziło mi raczej o ludzi którzy patrzą na co drugą "ofertę" i myślą: "może być ciekawe. dają za darmo to biorę, co mi tam".
  7. U

    Giveawaye od forumowiczów

    Swoją drogą, może lepiej będzie żeby wszyscy co udostępniają klucze publicznie odnotowywali komu je oddali. Żeby nie było zbyt wielu "cwaniaków" ;)
  8. U

    Giveawaye od forumowiczów

    To nie jest ten najnowszy MoH. Ten z bundle to pierwszy Medal po "reaktywacji" i upodobnieniu się do CoD'ów (czyli wypięcie się na II WŚ i już tylko konflikty współczesne). Ten o którym mówicie to MoH: Warfighter i to on ma wspomniane jednostki GROM'u ;)
  9. U

    Giveawaye od forumowiczów

    Ja nie podawałem wymagań, bo uznałem te z pierwszego posta za domyślne ;) A teraz na Humble Bundle człowieko-nietoperza można dostać, jak ktoś chce.
  10. U

    Giveawaye od forumowiczów

    Jestem jeszcze w posiadaniu: Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising (Origin & Steam) Jeśli ktoś chętny, pisać PW.
  11. U

    Giveawaye od forumowiczów

    Iwan, dzięki Tobie przypomniałem sobie o Humble :> Wszystko na Origin już zachłannie wklepałem dla siebie, ale będę miał coś dla steam'owców. - Dead Space GwynBleidd_79 - Burnout Paradise: The Ultimate Box dla kax - Crysis 2 Maximum Edition poszło do Seinnt47 - Medal of Honor fur Ślimak -...
  12. U

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Z paczkomatami InPost zazwyczaj jest tak, że powinniście dostać SMS'a o wysłaniu paczki przez nadawcę oraz o tym, że paczka czeka już w skrzynce i wystarczy wklepać PIN podany w wiadomości. Tak zazwyczaj to wyglądało, więc sądzę że w przypadku osób które zamówiły książki będzie podobnie.
  13. U

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Nie dość że wypadałoby przypomnieć sobie całą sagę, to tu jeszcze kolejna pozycja dojdzie. Przynajmniej jedna książka więcej do bibliografii będzie ;)
  14. U

    Forumowe granie onlajnowe

    Ja widziałem chyba parę osób grających w Fifę 13, więc też się zgłaszam, nick na originie: WujekArtr. Z EA jeszcze jestem chętny na BF3 z tylko B2K. Z klasyków mogę rozgrywać partyjki w Twierdze, Twierdze Krzyżowca lub Age of Empires 2 ;)
  15. U

    Screeny z REDkita

    Jeśli nie zostało to udostępnione tutaj w community, ani na oficjalnym profilu na FB to w żadnym wypadku nie jest to "oficjalnie udostępnione". Edit -> Dodatkowo uczestnik bety może mieć jakieś nieprzyjemności bo zazwyczaj przy zamkniętej becie jest bezwzględny zakaz udostępniania materiałów.
  16. U

    Screeny z REDkita

    Ograniczenia są, a wyznacza ją specyfikacja komputera. Bodaj któryś z REDów w jednym z wywiadów z przed closed bety o tym mówił również.
  17. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chyba RED'zi mocno do siebie wzięli nasze błagania o klimacie zbliżonym do W1. Screeny wydają się bardziej mroczne. No i muzyka w teaserze, chyba nie muszę mówić co przypomina? :) No i jakby nie patrzeć, medalion bardziej podobny do tego z W1 :p
  18. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nowa wersja strony bardzo fajna, aczkolwiek niedopracowana. Przy kliknięciu na "Aktualności" zamiast zgrabnie przewinąć się na dół, gdzie przecież one są, to wczytuje się "stara" wersja. No i ten art, który jest zarazem odnośnikiem do gameinformera... Albo coś poszło nie tak jak chcieliście...
  19. U

    Mac a Winda - Wiedźmin 2

    Kupując płytkę do Windows i rejestrując na gog.com, możesz ściągnąć sobie wersję na Mac. I vice versa. Także nie musisz się zastanawiać, tylko wypróbuj sobie obie wersje. :)
  20. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Nie posiadam ani tego, ani tego telefonu, ale Android chyba nawet nie wykorzystuje wielowątkowości, a do tego nie jest zbyt dobrze zoptymalizowany więc tak, te 4 a 2 rdzenie to raczej czysty marketing.
Top Bottom