Search results

+
  1. D

    Pytania do twórców

    Offka Piwus Właśnie udało mi się doprowadzić w grze by mieć w talii ponad limit kart. Jest to błąd gry zaraz zgłoszę to CDPR. Macie screena. ;)
  2. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Duckingman Teraz KP Radowid. To zagramy jakoś w innym terminie. Będzie ranking to się zweryfikuje WR ludzi :D
  3. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Duckingman Nie gram wiewiórkami. Nikt nie ma 100% WR to oczywiste no oprócz ludzi w necie oni to potrafią mieć 150% WR :D Dawaj zaproszenie i gramy zrobię wiewióry na szybko. PS. Wysłałem zaproszenie do znajomych.
  4. D

    Pytania do twórców

    Czy art Milvy zostanie poprawiony? Gdy patrzymy na mała wersję tej karty to wygląda jakby Milva miała wąsy. Oczywiście to tylko złudzenie bo na powiększeniu widać, że to są usta. :)
  5. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Nie, po prostu nie. Albo jeszcze nie widziałem tak dobrego skellige.
  6. D

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    kaliope88 1. Kwestia budowy talii, potwory są przeciętne. 2. Scoia'tael jest najsilniejszą frakcja w tej chwili. 7. To jest beta gra będzie rozbudowywana zapewne także o ścieżki dźwiękowe. Teraz możesz wyłączyć sobie muzykę w opcjach i puścić soundtrack z W3. Przynajmniej ja tak robię. :) 9...
  7. D

    [Opinie] Potwory

    ARAPACHO Avallac'h jest najsilniejszym szpiegiem w grze, każda frakcja by takiego chciała. Potrafi dać dwie karty przewagi jak go dobrze zagrasz a to w gwincie według mnie najważniejsza rzecz. Załóżmy wygrywasz pierwsza rundę. Rzucasz go, przeciwnik musi dorzucić kartę i pasujesz jesteś 2 karty...
  8. D

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Czas na drugie spostrzeżenia z mojej strony: - Dodać informacje obok cmentarza ile jest na nim kart jednostek oraz kart specjalnych. Bardzo potrzebne przy Isengrimie i podobnych do niego kart. Teraz trzeba wejść w cmentarz i je przeliczyć. - Gdy używamy karty która może użyć kartę z dowolnego...
  9. D

    [Opinie] Potwory

    Marat87 Olbrzymi krabpopająk działa przy Ekkimie, Ropuchu i ghulu.
  10. D

    Legendy i potwory

    Rozwiązanie jakie mi chodzi po głowie to dodać innym karty które zdejmują pogodę po naszej stronie co w stylu Arcygryfa. Myślałem też o dodaniu jakiegoś maga który wchodzi w stół i utrzymuje czyste niebo przez 3 tury (zdejmuje efekty pogodowe i je blokuje przez 3 tury) potem wszystkie efekty...
  11. D

    Legendy i potwory

    Duckingman Ale zgodzić się możemy w jednym zła polityka producentów zabiła ten tytuł :) Wracając do Gwinta co nie wybiorą producenci to będzie to dobry wybór. Przeanalizują wszystkie za i przeciw z każdej propozycji.
  12. D

    Legendy i potwory

    Rozdawali tę walutę w konkursach które były łatwe do wygrania np. wyzwij CMa za wygranie pojedynku chyba 50 pieczęci, i to dwa razy w tygodniu. Przypominam, że wygranie swissa dawało paczki premium i to po jednym z każdego dodatku standardowego (pomijam czas pojawienia się BB bo to kpina co...
  13. D

    Legendy i potwory

    Zacząłem grać w DoCa chyba jak weszło powstanie pustki. Zdobyłem wszystkie karty grając tylko F2P, wbiłem 400+ lvl byłem bliżej 500 lvl oraz zrobiłem każde osiągnięcie dostępne w grze. Wprowadzenie formatu standardowego było konieczne tak samo jak i w HSie. Teraz w HSie da się jedynie zdobyć...
  14. D

    Legendy i potwory

    Widocznie jestem słabym graczem w takim razie i mało wiem o grze. ;) Zawsze myślałem, że jestem mocno przeciętnym. :p Nie wiem po co wbiłem ten 114 lvl. :D Musisz pamiętać o jednym w każdej grze będzie coś najlepszego na sam początek zawsze a w Gwincie jest to pogodowy Eredin.
  15. D

    Legendy i potwory

    Duckingman Tyle, że Gwint jest karcianką elektroniczną a to dużo zmienia. SW jest P2W? TESL? DoC był P2W? P2W zapłać aby wygrać, bez zapłacenia nie masz możliwości zdobycia jakiejś karty. Gdzie w tych karciankach P2W? Dlaczego AH zamknęli w Diablo 3? :) Było kilka produkcji które coś takiego...
  16. D

    Legendy i potwory

    Offka Wydaje mi się, że gdy wprowadzą rankedy wtedy talie pogodowe będą dużo mniej grane. Wymienianie kart popsułoby model finansowy (wyleciało mi odpowiednie słowo z głowy lecz mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi :) ) i CDP by dużo mniej zarabiał na beczkach. Lepiej by było się wymienić z...
  17. D

    Legendy i potwory

    ashakiell To chyba gramy w dwie różne gry. Na moim poziomie granie talia pogodową na Eredinie, Dagonie to trochę strzał w stopę. Eithne, Radowid takie coś zjada na śniadanie nie wspominając o Skelige. Wszystko się rozchodzi o odpowiednio zbudowaną talie. Niestety duża część graczy ma w taliach...
  18. D

    Internet pełen Gwinta - streamy i gameplaye na YouTube i Twitch

    mivane Dziękuje za miłe słowa :)
  19. D

    Legendy i potwory

    nex45 Nie uważam, że za łatwo zdobyć karty. Ludzie są przyzwyczajeni do modelu HSowego gdzie ciężko cokolwiek złożyć co wielu nowych graczy odstrasza i dlatego też jest często nazywany grą P2W. Gwint według mnie powinien być tu bardziej przyjazny, a zarabianie rozszerzyć nie tylko o tryb...
  20. D

    Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

    Cała ta sytuacja z robieniem ustawionego największego wyniku przypomina mi konkurs CMów karcianki DoC. Nagrodą były jakieś tam paczki karty nic szczególnego. Błędem było zaliczanie do tego właśnie ustawionych pojedynków. :D Zaczęło się standardowo jak to w takich rzeczach jest wyniki 100, 200...
Top Bottom