Search results

+
  1. I

    GOG Galaxy Wiedźmin 3 GOTY 1.31 - Postacie nie ruszają ustami

    GOG Galaxy Wiedźmin 3 GOTY 1.31 - Postacie nie ruszają ustami Witam, postanowiłem wrócić sobie do Wiedźmina, tylko tym razem pierwszy raz skorzystałem z GOG Galaxy i zainstalowałem GOTY Edition. Wszystko działa dobrze, oprócz tego, że postacie nie ruszają ustami. Zanim będę przeinstalowywał grę...
  2. I

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna Witam, Chciałem stworzyć odpowiednik wątku jaki znajduje się na angielskim forum. Tutaj piszemy o rzeczach, które nie pasują do reszty tematów w tym dziale, czyli ogólnie o grze. I na starcie zadam pytanie. Skąd Gry-online wzięły datę premiery? Ktoś wpisał to...
  3. I

    [BUG] Nienaturalna fizyka roślinności

    [BUG] Nienaturalna fizyka roślinności Po rozpoczęciu nowej gry na patchu 1.07 przypomniałem sobie o bugu, który sprawia, że niektóre rośliny w grze nienaturalnie się rozciągają pod wpływem ruchu postaci. Problem występował już przed patchem 1.07 i z tego co mi wiadomo, ten bug występuje nie...
  4. I

    [BUG] Kowal w Novigradzie

    [BUG] Kowal w Novigradzie Mam wrażenie, że kowal z Novigradu (targ rybny zaraz pod rynkiem na mapie) pojawia się tylko wtedy, kiedy pomedytuję przy jego kuźni. Zawsze kiedy do niego przychodzę, niezależnie od pory, to go nie ma. Pojawia się nawet po 1 godzinie medytacji. Wszystko wskazuje na...
Top Bottom