Search results

+
  1. U

    Palmerin de Launfal; gdzie można go spotkać?

    Palmerin de Launfal; gdzie można go spotkać? Witam. Znalazł ktoś kiedyś Palmerina podczas normalnej rozgrywki? Próbuję go wytropić podczas zadania Bestia z Toussaint, kiedy jedzie konno, ale zawsze spotykam dzieciaka z listem od Yen i tropienie zostaje przerwane. Nawet skakanie po dachach nic...
  2. U

    Styczeń miesiącem podsumowań

    zi3lona , on ma rację, bo tego typu gry to tylko chwilowe zabawy, o których szybko się zapomina. Jeszcze rok temu ludzie szaleli za Hearthstone, a dziś już nowe łatki i dodatki nikogo nie ruszają. Co innego olbrzymie gry RPG typu Wiedźmin 3 czy nawet przedwieczny Gothic II. Te gry mają potencjał...
  3. U

    Styczeń miesiącem podsumowań

    Szkoda, że to już koniec projektu Wiedźmin 3. :sad2: Przydałby się jeszcze jakiś pakiecik DLC (Hunter Pack- marzenie :D), bo przecież potwory były, są i będą, a Geralt mający spędzić resztę życia w upalnym Toussaint pewnikiem zejdzie na apopleksyje, albo marskość wątroby. Przynajmniej, za...
  4. U

    Aktualizacja 0.8.25 -- lista zmian

    Talia KP, bez ozłacania i elity, nie ma już nawet minimalnych szans z pogodynką Potworów, bo nawet złote karty potraktowane pogodą stają się zubożone. Słabe Scoia'tael zostało wzmocnione, a Skellige po prostu zmieniło nieco balans. Teraz czekamy na kolejny patch i zmianę pt. "Frakcja Królestw...
  5. U

    Najlepsze (i najgorsze) beczki

    Witam. W dziesiątej beczce miałem do wyboru Yen, Dijkstrę i Iorvetha. Wziąłem Yen mimo, że to dość trudna karta.
  6. U

    Najlepsze (i najgorsze) beczki

    Gram od wczoraj i na 9 beczek tylko ta dała mi złotą kartę; Igni bardzo zmieniło balans rozgrywki. Do wyboru miałem jeszcze Klucznika i Lugosa Szalonego. PS: Zapytam jeszcze; gdzie obejrzeć karty typu Poroniec i Władca Undvik, bo podobnie jak zwierzaki Yen nie występują one w talii...
  7. U

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Jeśli chodzi o głupie zagrania to Pożoga jest klasyką; nawet NPC w Wiedźminie 3 łoili się tą kartą, żeby zniszczyć 1 moją. Ludzie bardzo często zapominają, że np. Redańska elita i Ciężka jazda Burej Chorągwi zamieniają się z brązowych w złote i po użyciu pożogi mają kuku. Kolejnym jest...
  8. U

    Wiedźmin 3: potwory

    Ciri, na Króla Wilków, wystarczył zwykły gwyhyr posmarowany olejem przeciw lykantropom... Byłbym zadowolony gdyby podobne rozwiązanie zastosowano do walki z wojownikami Aen Elle w asyście ogarów; takie potyczki występowały tylko w Kaer Morhen i w czasie walki z Caranthirem, więc nie byłoby...
  9. U

    Wiedźmin 3: potwory

    SMiki, gdyby podchodzić w ten sposób do tematu srebrnych mieczy to trzeba by złoić ASa za sam pomysł. Weź sobie srebrną monetę, najtańszą z Mennicy Polskiej i... ugryź ją. Następnie chwyć palcami oburącz i zegnij... Zobacz co się stanie po kontakcie z ludzkimi mięśniami i szkliwem, a co dopiero...
  10. U

    Hotfix 1.31 już dostępny na PC!

    U mnie występuje; tak samo jak problem z pogodą, pojawił się po instalacji Krew i Wino... Napisałem, że problem został rozwiązany wraz z 1.31, ale był to przedwczesny entuzjazm... Oba te błędy psują realistyczne warunki atmosferyczne; czarne chmury w Velen podczas słonecznej pogody i lazurowe...
  11. U

    Wiedźmin Geralt z Rivii na znaczku pocztowym

    Fakt, jednak nawet nie próbuję zamawiać, bo primo: są już zaklepane, sekundo: szkoda mi takiej kwoty na figurkę i tertio: te strzały we łbie czarta nie pasują mi do wiedźminów, a jeśli wzorujemy się na W3 to Geralt wykorzystywał kuszę... Nadaje to zbędnego patosu; brakuje jeszcze strąconych...
  12. U

    Wiedźmin Geralt z Rivii na znaczku pocztowym

    Tych EK było w Polsce 10 tysięcy i ich cena wzrosła trzykrotnie... Stawiam, że za nową figurkę od Prime 1 Studio, których jest na świecie pięćset i kosztują "tylko" 769$, trzeba będzie oddać łowcom okazji z Allegro dobry samochód. Do czego ten świat zmierza... :eredinfacepalm:
  13. U

    Wiedźmin Geralt z Rivii na znaczku pocztowym

    Po sytuacji z Edycjami Kolekcjonerskimi z czerwca 2014 roku, kiedy to wystawiano je na licytacjach i schodziły po 900- 1000 zł, niewiele jest w stanie mnie zdziwić.
  14. U

    Gra, z dnia na dzień, przestała się uruchamiać

    Wszystko działa. Pomogła aktualizacja sterowników Nvidia Experience; aby gra zadziałała potrzeba co najmniej sterownika 172.54: to ster do obsługi Ansela. Bez niego gra w wersji 1.30< nie pójdzie. Temat do zamknięcia.
  15. U

    Hotfix 1.31 już dostępny na PC!

    Tyle łatek z zaznaczoną naprawą grzywy i ogona Płotki, a moja nadal jest łysa... Mam nadzieję, że czwarta łatka naprawiająca owłosienie klaczy Geralta naprawi jej chociaż znikającą grzywę. :doubt2: Rozumiem, że naprawa ogona będzie potrzebowała osobnej łatki 15 GB, bo to problem niezwykle...
  16. U

    Brzydka pogoda w lokacjach; zachmurzenie.

    Po aktualizacji 1.30 problem zniknął; wróciła normalna pogoda i po powrocie do Toussaint włącza się prawidłowy filtr. Temat do zamknięcia.
  17. U

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    Ja jestem jednak średnio rozgarniętym szympansem; na spodzie jest napisane "sculpted by uDock.eu" :facepalm: Odbiegnę nieco od tematu; jak Wam się podobają te figurki z EK? Moim zdaniem te od Dark Horse to arcydzieła w porównaniu z tymi od uDock. Mój Geralt zamiast oczu ma dwie ropiejące dziury...
  18. U

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    Wiecie może skąd pochodzą (gdzie zostały wyprodukowane i pomalowane) figurki z edycji kolekcjonerskiej do Wiedźmina 3?
  19. U

    Patch 1.24 Gra się NIE URUCHAMIA na platformie GOG!

    Jaką masz kartę graficzną i sterowniki? Mnie też nie działa, ale stawiam, że to wina sterowników z grudnia 2015 roku... Zaktualizuj stery.
  20. U

    Ścieżki dźwiękowe z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino już dostępne do pobrania!

    Oczywiście wszystko wyląduje zaraz na HDD, ale muszę przyznać, że te soundtracki nie powalają, jeśli porówna się je do muzyki z podstawki. Dla mnie nadal niedoścignionym utworem jest "...Steel for Humans". Brawa dla Pana Przybyłowicza, "Percivala" i całej ekipy od udźwiękowienia; bez Was ta gra...
Top Bottom