Search results

+
  1. U

    Palmerin de Launfal; gdzie można go spotkać?

    Palmerin de Launfal; gdzie można go spotkać? Witam. Znalazł ktoś kiedyś Palmerina podczas normalnej rozgrywki? Próbuję go wytropić podczas zadania Bestia z Toussaint, kiedy jedzie konno, ale zawsze spotykam dzieciaka z listem od Yen i tropienie zostaje przerwane. Nawet skakanie po dachach nic...
  2. U

    Gra, z dnia na dzień, przestała się uruchamiać

    Gra, z dnia na dzień, przestała się uruchamiać Witam. Mam problem z w pełni ulepszoną wersją Wiedźmina 3; gra ostatni patch dostała dość dawno, ładnie śmigała aż do dzisiaj... Używam GoG Galaxy i naciśnięcie przycisku "Graj" nic nie daje: Przycisk zmienia kolor na szary, aby po chwili znowu...
  3. U

    Brzydka pogoda w lokacjach; zachmurzenie.

    Brzydka pogoda w lokacjach; zachmurzenie. Witam. Mam pewien problem z pogodą, który rozpoczął się po instalacji Krew i Wino. Oczywiście większość osób zauważyło duży upgrade graficzny wszystkich, starych lokacji oprócz Toussaint... Mój problem polega na tym, że ładna, słoneczna pogoda występuje...
  4. U

    Obciążenie karty graficznej.

    Obciążenie karty graficznej. Witam. Chciałem zapytać czy temperatura 66 stopni na Uber, HBAO+ i AA Hair Works na x2 to dużo? Chciałem zwiększyć na x8, ale nie wiem czy warto, a po drugie nie wiem czy karta wytrzyma. Mam GTX 970 Strix z półpasywnym chłodzeniem (hybryda). Zamieściłem DxDiag...
  5. U

    Kwestia życia lub śmierci- limit czasowy?

    Kwestia życia lub śmierci- limit czasowy? Witam. Wszędzie piszą, że zignorowanie serii zadań z czarodziejami powoduje śmierć magów na stosach. Jednakże nigdzie nie jest napisane co oznacza zignorowanie tego questa. Chciałem dowiedzieć się kiedy dokładnie te zadania są uznane za niezaliczone i...
  6. U

    Utrata ostrości po rozmowie z NPC

    Utrata ostrości po rozmowie z NPC Witam. Mam problem, który pojawił się po aktualizacji wersji 1.01 do wersji 1.11; po rozmowie z NPC obraz zostaje przez chwilę rozmazany (brak mu ostrości)- po chwili nabiera ostrości i wraca do normy. Jest to jednak nieco irytujące...Gram na Ultra z wszystkim...
  7. U

    Róża Iris von Everec

    Róża Iris von Everec Witam. Chciałem dowiedzieć się jaki wpływ na fabułę będzie miało zabranie róży "duchowi" Iris lub pozostawienie kwiatu i wyrwanie płótna z obrazu. Czy mógłby ktoś napisać, który z tych wyborów jest słuszny i jakie niosą ze sobą skutki?
Top Bottom