Search results

+
  1. U

    Triss lub Yenfer spektakulacje

    Triss lub Yenfer spektakulacje siema mam nadzieje ze mi tego tematu nikt nie zablokuje lub nie zamknie , nie wiem czy jest taki temat czy nie ale chćiałbym sie dowiedziec kogo wybierzecie w wiedzminie3 jak bedzie taka opcja yenfer czy triss ja wybiore triss dlaczego: -była z nami od...
  2. U

    Azar javed vs vilgefortz

    Azar javed vs vilgefortz Wita wszystkich wiedzminów ta myśl nie daje mi spokoju chciałbym poznać wasze zdanie któy z wymienionych magów jest potezniejszy javed czy vilgefrotz bo ja uwazam ze javed no bo tak : - znał wiele zakazanych sztuczek -był utalentowanym genetykiem -uniknoł śmierci z...
  3. U

    javed vs vilgefortz

    javed vs vilgefortz siema chciałbym sie dowiedziec który z wymienonych magów jest potezniejszy javed czy vilgefrotz ja uwazam ze javed bo tak -znał wielke zakazanych sztuczek jak otrucie geralta na bagnach podszycie sie pod raymonda -byl potezniejszy od triis udalo mu sie uniknoc smierci z rak...
  4. U

    vilgefortz vs JAVED vs

    vilgefortz vs JAVED vs siema chcialbym sie dowiedziec który z wymienonych magów jest potezniejszy javed czy vilgefrotz ja uwazam ze javed bo tak -znał wielke zakazanych sztuczek jak otrucie geralta na bagnach podszycie sie pod raymonda -byl potezniejszy od triis udalo mu sie uniknoc...
  5. U

    CD projekt popełnia ten sam bład co bethshd

    CD projekt popełnia ten sam bład co bethshd witam jestem nowy na forum i uwazam se CD projekt popełnia ten sam bład co betshaed zabija wszstkie czarne charaktery a na ich miejsce beda przychodzic coraz gorsze jak sie to wyraze cipy np wielki mistrz móby byc jeszcze w 10 cz wiedzmina jako...
Top Bottom