Search results

+
  1. P

    Bloodrayne +18!!

    Bloodrayne +18!! Może na wstępie zaznaczę wyraźnie: nie mam perwersyjnych skłonności. Najmniejszych :P Zostały wydane dwa tytuły. Pierwszy był dla mnie odkryciem. Niby zwykła gra akcji TPP a'la Lara Croft, otóż nie. Z taką ilością posoki jaka sączyła się w tym tytule nie spotkałem się chyba w...
  2. P

    Skargi na moderację

    Skargi na moderację Witam. Sądzę, iż przyda się taki wentyl bezpieczeństwa. A i temat będzie służył transparentności moderowania forum. W tej chwili władza moderatorów jest nieograniczona, i często rozdają ostrzeżenia, oraz kasują posty wedle własnego widzimisię. Każdą dyskusję mogą skończyć...
  3. P

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars Chyba nie ma tematu poświęconego temu uniwersum. Szukałem, niestety wyszukiwarka jest wybitnie nieprzyjazna. Chciałbym by był to temat zbiorczy o całym uniwersum(filmy, komiksy, książki, gry itp.), tak by w temacie był nieco większy ruch, aczkolwiek...
  4. P

    League of Legends MOBA

    League of Legends MOBA League of Legends, someone in this game? I play occasionally and I'm proud to be the worst support in the game;) Some time ago it seemed to me strange playing this game, and even stranger watching streams from LoL. I downloaded the game and installed it only out of...
  5. P

    Football i Championship Manager

    Football i Championship Manager To mnie ciekawi czy znajdę tu uzależnionych od FM-a. Sam w najnowszego nie gram. Przygodę zakończyłem na trzynastce. Teraz już niestety na FM-a nie ma zbytnio czasu. A nie jest to gra którą można włączyć na pół godzinki. Zacząłem od gry w CM-a 03-04. Ile ta...
  6. P

    Fable

    Fable A, przeniosłam do nowego tematu, bo się zaczęliście rozpisywać ;). zi3lona A to widzieliście Fable było beznadziejną grą. A ta wersja HD nie wnosi nic nowego. W dodatku nie wygląda lepiej niż zwykłe Fable w wysokich ustawieniach na PC.
  7. P

    League of Legends

    League of Legends Są tu jacyś gracze? Wiadomo mi o Kamili, Redpowerze, Xhuixhanie. Osobiście szczycę się dumnym mianem najgorszego supporta w całej grze ;)
  8. P

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych Szukałem odpowiedniego tematu gdzie mógłbym umieścić swój post. Nie znalazłem w pełni odpowiedniego, więc zakładam nowy. Ponadto liczę, że dzięki niemu pozbędziemy się wszelkich wróżbitów z innych tematów. Do premiery został niecały rok(może...
  9. P

    Get Even "What is Real"

    Get Even "What is Real" Now we can say bye bye to CryEngine 4,5,6... I exaggerate a little, but this technology seems revolutionary to me. http://www.youtube.com/watch?v=4dnw9dWISvw What are your thoughts?
  10. P

    Witcher movie trailer... ;)

    Witcher movie trailer... ;) Check it out: http://www.youtube.com/watch?v=OCUj2AiFWV8 I borrowed link from user Polliver
  11. P

    Wystąpił błąd podczas próby kopiowania pliku - wersja z cdp.pl

    Wystąpił błąd podczas próby kopiowania pliku - wersja z cdp.pl Mam cyfrową wersję gry od cdp.pl. Podczas próby instalacji pojawia się wymieniony w tytule tematu błąd. Obrazek z błędem w spoilerze. Gdy daję "ignoruj" występuje następny taki sam błąd w kolejnym pliku(Voices_13). Pobranie partu nr...
  12. P

    Giveawaye od forumowiczów

    Giveawaye od forumowiczów Tak jak w tytule tematu. Chciałbym byśmy się tutaj dzielili grami(lub też różnymi bonusami do gier) które są nam nie potrzebne, a komuś innemu mogą dać trochę zabawy. Osoba która ma coś do oddania informuje o tym w temacie i zainteresowani zgłaszają się po tytuł...
  13. P

    CD Projekt Red i model sprzedaży [ankieta]

    CD Projekt Red i model sprzedaży [ankieta] Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż nie nadaje się to do żadnego tematu, dlatego zakładam nowy. Zastanawiałem się czemu tak znakomite przecież gry jak Wiedźmin i Wiedźmin 2, sprzedają się powiedzmy sobie szczerze - przeciętnie. 2 miliony...
  14. P

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Wiedźmin 3 - muzyka Zastanawiałem się czy wrzucić post w "W3 marzenie i życzenia", ale chyba jednak kwestia zasługuje na oddzielny temat. Jak wyobrażacie sobie muzykę w Wiedźminie 3? Czym wg Was powinni się inspirować autorzy udźwiękowienia. Dla mnie soundtrack z W1 był bardzo dobry, zaś ten...
  15. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta] Chciałbym poznać Wasze zdanie na zadany temat. Jak wielka jest w narodzie chęć wcielenia się po raz kolejny w Geralta. Sam chciałbym doczekać Wiedźmina 4. Historia nie musi być przecież kontynuacją, może być chociażby prequelem. Jeśli każda część będzie powiewem...
  16. P

    Bank głosów

    Bank głosów Skoro premiera REDitora do W2 na dniach to pomyślałem, że założę taki temat, który może być przydatny przyszłym twórcom modów. Założenie jest takie by ogłaszały się w temacie osoby które mogą dubbingować głos do ewentualnych przygód stworzonych przez fanów. Można tu podać garść...
Top Bottom