Search results

+
  1. R

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Rok temu w kuluarach można było usłyszeć CD Projekt Red zawarł umowę z Netflixem na stworzenie serialu aktorskiego o nazwie "Cyberpunk 2077". Ciekawe czy brak informacji, że to serial i brak informacji, że to dla Netflixa oznacza, że tamten projekt z jakiegoś powodu (jak choćby strajki) nie...
  2. R

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Andrzej Sapkowski w dzisiejszej rozmowie dla ukraińskiego kanału o fantastyce potwierdził wzmożone prace nad nową książką o wiedźminie i jak stwierdził zajmie to mu jeszcze "może rok, nie dłużej". Pozostaje tylko czekać na oficjalne informacje i mieć nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie...
  3. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Fakt nie jest to katastrofa. Ale z punktu widzenia biznesowego wygląda to nieciekawie. Żeby to dobrze pokazać to jako, że trzeci sezon miał o 1 dzień więcej od drugiego w pierwszym tygodniu to trzeba na podstawie kalkulacji odjąć część oglądalności, którą mógł dostarczyć ten jeden dodatkowy...
  4. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Czyli w potencjalnie najlepszym możliwym okresie (bo początek wakacji i brak innych premier na netflixie) zaliczają bardzo wyraźny spadek oglądalności nawet względem drugiego sezonu, który już sam zaliczył wyraźny spadek. Bo choć jeszcze nie wyszły 3 odcinki to nawet z nimi nie byłoby szans żeby...
  5. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    To jest to właśnie to mityczne zrozumienie materiału źródłowego by Lauren Hissrich. Miała być postać zabójcy o pseudonimie Profesor, a jest postać imitująca profesora akademickiego. Jak widać Sapkowski narzucał im kłód pod nogi dając takie mylące imiona czy nazwy własne :ROFLMAO: Dziwie się...
  6. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Taki dwugłos i konfrontacja opinii mogą być bardziej ciekawe niż serial w sam w sobie. I nawet z chęcią bym to czytał :D Szkoda też, że netflix zablokował ostatnio przedpremierowe recenzje swoich produkcji, bo mogłyby co nieco skonfrontować wypowiedzi Tomka czy Lauren z finalnym produktem.
  7. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Z tego co ja usłyszałem to zdecydowanie nie jest to prawda. Bo choćby 4 odcinek ma być również w znacznej większości fanfikiem, a i 3 i 5 odcinek, które są najbliższe książkom z pierwszej części mają różne mniejsze, ale i dużo większe zmiany wobec fabuły książek (bo choćby oczywistym jest, że...
  8. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Cała pierwsza część, czyli 5 odcinków. I tak jak wspomniałem mają tam być fragmenty książkowe, jak m.in. Gors Velen (też interesujący z ich strony wybór zważywszy na nieistotność tego fragmentu dla całości fabuły) to jednak adaptacji książki ma być ostatecznie w tych wszystkich 5 odcinkach jak...
  9. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Pierwsza część tego nieszczęsnego serialu trafiła już do recenzentów. Zapytałem znajomego ile było prawdy w tych ich zapowiedziach o wierności książkom, bo przecież niemożliwe żeby twórcy znowu kłamali :p Odpowiedź była taka: „fanfik fanfikiem fanfiki pogania”. Także tyle z tych ich szumnych...
  10. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zerowe zaskoczenie oglądając ten twór. Pamięć mam już trochę zawodną, ale jestem niemal przekonany, że pamiętam wypowiedź z pierwszego sezonu gdzie sama pani Hissrich przyznała, że gdy dostała ofertę pracy nad serialem przeczytała Ostatnie Życzenie i jej się ta książka nie spodobała. Co powinno...
  11. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Miałem wolną chwilę i pomyślałem niech stracę ten czas i zobaczę co tam przygotowali "ulubieni" przez wielu twórcy serialu. Na moje szczęście nie było tego za dużo. Zacznę od tego sezonu 3. Pokazany krótki fragment kręcenia jednej sceny, w której Ciri walczy na jakieś łodzi. Co do jakości czy...
  12. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wzrostem na Djikstrę bym pastował, choć musiałbym zgolić włosy i przytyć a obie te rzeczy nie są przeze mnie pożądane :LOL:A tak na serio to nie jestem. Jakbym był to pewnie bym pewnie pisał tam artykuły na ten temat i je linkował, a jakoś nie widzi mi się taka opcja. Szczególnie, że wielu...
  13. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jakby jeszcze tylko zwykłe potwory. Ci podli wiedźmini porwali nawet elfią czarodziejkę i zmutowali ją tak tworząc netflixową wersje aguary, która później sama porywała elfie dzieci po to, aby je mutować chcąc stworzyć kogoś takiego samego jak ona, czyli już taki level master. Ale żeby nie być...
  14. R

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Paweł Burza nie jest jedynym community managerem. W CD Projekt pracuje ich co najmniej kilkunastu (choć są pewnie część z nich jest przypisana do Cyberpunka czy Wiedźmina choć też nie wiem co tam robią). Burza jako jeden z nielicznych występuje na streamach, prowadzi oficjalne turnieje Gwinta...
  15. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Bardzo często dyrekcja ma tam obiekcje co do jakości seriali. Pierwszy sezon Wiedźmina też tego doświadczył, bo to nie Lauren i jej zespół zdecydował o tym, żeby sporą część pierwszego odcinka nagrać od nowa, a właśnie dyrekcja. Tyle, że wtedy pierwszy odcinek był nagrany, zmontowany i nałożono...
  16. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Większy niż co do tej pory zrobili i mniejszy budżet się nie wykluczają. Bo to większy to pewnie będzie się odnosiło do epickości scen na którą będą stawiać przykładowo w kwestii Thanned. Są to oczywiście informacje niepubliczne i niepotwierdzone oficjalnymi komunikatami i bazuję tu na swoich...
  17. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ale to nie będzie nic nadzwyczajnego w tym serialu. W jakiś sposób muszą zasypać duża dziurę budżetową, która powstała po wyraźnym obniżeniu budżetu na 3 sezon. Tu 2 miesiące krótszy okres zdjęciowy, tu pewnie 80% recykling strojów i rekwizytów, tu mniej studiów od efektów wizualnych itd. I tak...
  18. R

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Fajny ten dodatek Czarne Słońce, szczególnie, że na 20 przedstawionych kart chyba tylko 1 (Przeklęta dama) ma coś wspólnego z Przekleństwem Czarnego Słońca :shrug:
  19. R

    Dziwna melodyjka w grze

    Nie jest to żaden błąd :sneaky: Muzyka ta to żart wprowadzony przez twórców specjalnie na dzisiaj jako, że jest 1 kwietnia czyli Prima aprilis
  20. R

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    I to jest właśnie mój zarzut, że scenariusz nie potrafił uzasadnić choćby fragmentarycznie dlaczego zostały wybrane te osoby, a nie inne. Nie ma wyjątkowości późniejszych działań. Fringilla zabija generałów, a w tym świecie zabijanie to chleb powszedni. Czy inna elfka nie mogła urodzić dziecka i...
Top Bottom