Search results

+
  1. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jak to nie fair ? Ja jestem szczęśliwym, przyszłym posiadaczem EK i gdzieś mam to czy będzie tych szczęśliwych, przyszłych posiadaczy EK 1000 czy 100000, obym dostał to co kupiłem, reszta mnie nie bardzo obchodzi.
  2. S

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty

    Jeśli te kilka miesięcy ma pomóc w dopracowaniu, czy polepszeniu jakości finalnego produktu to ja mogę poczekać i dodatkowe 2 lata. Będę miał też więcej czasu na odkładanie do skarbonki na nowy sprzęt, ale to już tak przy okazji.
  3. S

    Portret Geralta- A3, ołówek

    Bardzo ładnie odwzorowane.Niesamowicie mi się podoba :)/>
  4. S

    Geralt Cosplay

    Biorąc pod uwagę fakt, że nie przeznaczasz na to pieniędzy i wszystko robisz z tego co już masz to wygląda to naprawdę fajnie. Ale jeśli miałbym oceniać to bez taryfy ulgowej.... 5/10
  5. S

    Dubstep zabija potwory!

    Nie moje klimaty, ale bardzo mi się podoba :D Przydało by się jeszcze troszkę to "zaostrzyć", jeśli wiesz co mam na myśli.
  6. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Bardzo chciałbym dostać w EK flakonik( ewentualnie kufel ) oraz drewniany zestaw do gry w kości( plansza i kostki), resztę, jeśli takowa by była niech wymyślają Redzi.
  7. S

    Jak duże jest wiedźmińskie community?

    Dlaczego tu jestem ? Oprócz tego, że to forum najlepszej gry cRPG? Mimo, że sam wiele się nie udzielam to od razu można zobaczyć, że to forum charakteryzuje się ludźmi miłymi, inteligentnymi, dobrej woli i czystej duszy :). Tak na poważnie to fajna atmosfera tutaj panuje i można o wszystkim...
  8. S

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Taka gafa...przez tydzień nie wypowiadam się na forum. Może ktoś zapomni.
  9. S

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Można podpiąć pod wszystko, ale starajmy się to robić do rzeczy które w sadze lub w poprzednich częściach gry były (jak już ktoś pisał). Argument "nie chcesz nie musisz " w rpg powinien być wręcz wizytówką tego rodzaju gier. Dlaczego chcesz by coś co nie jest przymusowe, nie przeszkadza w grze...
  10. S

    Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

    Nie rozumiem ludzi którzy chcą braku możliwości korzystania z zamtuzów. Im więcej możliwości tym lepiej, kto nie chce nie korzysta i tyle. Osobiście bardzo zirytował mnie brak alkoholu w W2.Mamy karczmę, w karczmie karczmarz a pod ladą karczmarza nawet piwa nie uświadczysz? Jeszcze żeby to było...
  11. S

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Znamiona...no niby zmarszczek nie ma,ale bardziej chodziło mi tu o ogólne wrażenie niż o pojedyncze szczegóły
  12. S

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Jeśli się mylę to poprawcie. Wiedźmini starzeli się bardzo powoli, a na tym zdjęciu Geralt wygląda po prostu staro. Jeśli od wydarzeń z W2 mineło 20 lat to zwracam honor, ale jeśli nie to wypadałoby to, moim zdaniem zmienić. Do tego ta zbroja, nie będę nawet wnikał z czego jest zrobiona ale...
  13. S

    Po prostu sport

    Jedna z nich (nie pamiętam która), była na brzuchu w momencie dotknięcia piłki czyli nie zwiększała powierzchni ciała więc karnego być nie mogło. Co do BVB świetny mecz, przyjemnie się oglądało.Nie chce mi się się wierzyć,że BVB da się tak rozklepać w jednym okienku transferowym.
  14. S

    Po prostu sport

    Bayern był lepszy ale nie o 4 bramki. 3 gole padły nieprawidłowo http://www.fcbarca.com/47699-ekspert-marki-trzy-nieprawidlowe-gole.html. Co nie znaczy,że to barca powinna wczoraj wygrać bo z tego co pamiętam to sędzia mógł podyktować 11 na bramkę Valdesa.
  15. S

    Arty by Vic55

    Wiedźmin bardzo mi się podoba, reszta słabiej, ale ja się nie znam :)
  16. S

    Po prostu sport

    Skoro w piłce jest źle to powinno się w nią więcej inwestować by było dobrze, jak dla mnie oczywiste. W Polsce najwięcej sympatyków ma piłka nożna i póki to się nie zmieni,największa kasa będzie wpadać tam. Całe szczęście
  17. S

    Po prostu sport

    Całe szczęście, że Polacy odnoszą sukcesy w innych dyscyplinach ale czy to znaczy, że w takim razie mamy zostawić piłkę nożną w takiej dupie w jakiej teraz się znajduje i całkowicie ją olać ? Moim zdaniem trzeba wierzyć, trzeba coś robić, a w szczególności stawiać na młodych w reprezentacji i na...
  18. S

    Po prostu sport

    Piatow miał dzisiaj sporo szczęścia , mimo to zagrał dobry mecz .
  19. S

    Po prostu sport

    Jak zwykle Polacy dużo akcji z czego mało bramek no i całkowity brak obrony . Mimo wszystko jestem dobrej myśli co do następnych meczów , dostali porządnego kopniaka to może się zmobilizują .
  20. S

    Filmożercy IV - filmowy quiz forumowy

    "Biały kołnierzyk" ?
Top Bottom