Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: postacie

    Będą gdzieś to było na jakimś wywiadzie że będą postacie z poprzednich części o Jaskrze i Zoltanie też coś było napisane że będą.
  2. M

    Save'y-brak screena

    Też miałem taki sam problem rozwiązałem go tak że miałem rozdziałke 1366x768 zmieniłem ją na 1280x720 i już są screeny zmień i w tedy zobacz. Napisz jak zadziała.
  3. M

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Królowa Kikimor jest największym pakerem wśród potworów.
  4. M

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    Wielebny ponieważ porwał Alvina był strasznie irytujący np nie jesteś godny itp.
  5. M

    Wiedźmin 3: Zapowiedź 5 lutego?

    Było by bardzo fajnie jakby była to zapowiedź Wiedźmina 3 ;)
  6. M

    Który akt Wiedźmina 2: ER był najlepszy?

    Vergen 2 akt.
  7. M

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: Geralt Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): Ofiarowanie miecza przez Panią Jeziora. Ulubiony cytat: "No kur*a, as wywiadu, gratuluje dedukcji, kur*a mać..." Ulubione zadanie (quest): W pełnym słońcu. Ulubiony potwór: Dagon. Ulubiona lokacja: Wioska Odmęty. Ulubiony znak...
  8. M

    Najciekawsze teksty z gry

    Oczywiście wszystkie teksy Talara. Baranina Co słychać ? -Stare ku*wy, nie chcą zdychać! -Krasnoludzki kowal na podgrodziu "a dlaczego kuśka wchodzi w piczke?" -Twoja matka puściła się z krasnoludem hehehe. I oczywiście wiele innych
  9. M

    Najlepsze sceny, teksty i dialogi

    Łeb jest mój no i *uj A czy świnie mają ciasne dupy? Ominąć to można krowi placek na łące, a i nie zawsze można Raz mały elfik szedł se drogą. Psia jego mać! Aż tu krasnolud zajeb*ł go nogą. Psia jego mać! Oż ty kurduplu w rzyć trącany. Psia jego mać! Pójdę na skargę do twojej mamy. Psia jego...
  10. M

    Shani czy Triss -dyskusja

    Triss zawsze pomaga Geraltowi no i ładna.
  11. M

    Najlepszy Akt - Ankieta

    IV piękne krajobrazy fajne zadania i ogólnie super klimacik.
  12. M

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Ja wybrałem Neutralność.
  13. M

    Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

    Zagłosowałem[oczywiście na Wieśka ;)] na razie dobrze idzie mam nadzieję że wygramy.
Top Bottom