Search results

+
  1. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Chyba coś było w TW2 o amnezji Yen ;p ale jakby ją wycięli teraz to cały TW2 byłby na darmo, bez sensu wcieli się w nią jola rutowicz?
  2. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    ID przynajmniej miało rozwój postaci ;p
  3. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Jak w TW2 zrobili import postaci z paroma drobnymi bzdurkami, to tu powinno być podobnie. Jednak nie liczyłbym na jakieś daleko idące konsekwencje. A jaki klimat był w TW1, że był lepszy od TW2? ;>
  4. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    to taki żart, odnośnie zapowiedzi a mówili, że właśnie na Batmanie się wzorowali ;) ja bym chciał takie nasze Dark Souls, ale chyba nie ma szans
  5. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    no jak to tak, całkiem bez strategii i taktyki?
  6. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Stawiam że W3 będzie w Cintrze ;p z piknikiem na Skellige itp chociaż wzmianka o świecie 20% większym od Skyrim dla mnie też jest trochę rozczarowująca, również mi do wieśka takie przestrzenie nie pasują tylko żeby im się ta fabuła nie rozmyła ;) na przykładzie: trzeba pomóc buntownikom, bo...
  7. A

    Wiek forumowiczów

    Może, nie musi. Są przypadki, gdzie się sprawdza ;p
  8. A

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    herbaty chętnie to kto ze mną szturmuje nippony za rok? ;p
  9. A

    Technologic - technologia jutra

    Sterowanie myślami to co innego i jest niezbyt efektywne. Lepiej jest, jak w linku, podpiąć się pod istniejące nerwy. Jak opracują regenerację tych komórek to już jesteśmy w domu :)
  10. A

    Wiek forumowiczów

    Tak w sumie to liczba postów może być pewnym wyznacznikiem stopnia aspołeczności ;p
  11. A

    Gry Komputerowe

    chcę ;D
  12. A

    Gry Komputerowe

    to już las, nie drzewko ;p ale na stronie jest jego wersja we flashu, można na spokojnie planować
  13. A

    Gry Komputerowe

    Darksiders to bardziej platformer/slasher niż h&s ;p (dwójka za to owszem, tam są drzewka skilli i leci drop) A co tam jest fajne, to "epicki" rozmach opowieści, świetny graficzny design chyba wszystkiego i to, że starcza na długo. Anyway, dwójka również czeka.
  14. A

    Gry Komputerowe

    samego sprawdzania możliwości różnych buildów są tu całe miesiące ;p
  15. A

    Wiek forumowiczów

    Ja bym nawet powiedział, że niektóre "trzydziestki" są z każdej strony lepsze od niektórych "dwudziestek". Kwestia doświadczeń :)
  16. A

    Gry Komputerowe

    Wiesz, wg mnie Dead Space ≠ horror. Jeśli patrzeć na to z perspektywy opowieści o Clarku, to w pierwszej części był tylko technikiem i spotkanie z nekromorfami było dla niego faktycznie horrorem. W drugiej już wiedział jak z tym walczyć i poznał jak to wszystko działa. Więc usprawiedliwiona jest...
  17. A

    Gry Komputerowe

    Jak dla mnie lepsza od Gears of war ;) Na nowego Dead Space'a ktoś czeka? same here
  18. A

    Wiek forumowiczów

    to nie wiesz, że kobiety są jak wino? ;p (i głowa od nich boli jak przesadzisz)
  19. A

    Gry Komputerowe

    Szczególnie w rozwałce tych robotów :) strasznie niedoceniona gra.
Top Bottom